Jump to content

daten-shi

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

daten-shi kullanıcısının paylaşımları

1. Another da bitti ya. Korkudan ağladım ama çok güzeldi, korkmak bile.

1. Ogeday

Ogeday

corpse party çıktı şimdi de korku animesi o da bölümleri bitsin izlicem :D Ve Another korkudan çok gerilimdi bence :D

2. gereksiz

gereksiz

olum ben izlicektim onu korku dediniz gerilim dediniz aram hiiiç iyi değil öle şeylerle :O

2. IT'S ANIME TIIIME! - watching Another

3. daten-shi

Çömez ._.

Hepinize teşekkür ederiiim ^.^ Evet Nana müzik tarzından uyuyor, punk severim. Sınava bu sene hazırlanıcaklara bol şans ^^
  4. daten-shi

Pokemon The Origin ile Yeniden Doğuyor

Red Ash'ten iyi ama, fanartlarla animedeki fark................... Neyse. Bi de Red'e bakalım ^.^ Crystalde yendim kaç defa *-*
  5. https://www.facebook.com/events/291864137618417/?fref=ts Etkinlik adresi bu. İstediğiniz karakteri yapabilirsiniz. Ben büyük ihtimal Kuroki Tomoko olcam ^-^ Olamazsam gothic giyinip gelirim lkdjslşgk Gelirseniz görüşelim *-*
  6. Herkese selaam! Elif ben. 18 yaşındayım (çaktırmayın kasımda dolduruyorum) Üniversiteye başlayacağım bu sene. Animelere de zaten öyle başladım, sınavlara hazırlanırken sıkıldıkça okumak için Death Note mangasını almıştım. Ama ondan önce bi arkadaşım bana Nana'yı önermişti onu izlemiştim. Tarzıma uyduğundan. ^.^ Ama anime olarak izlememiştim bi seri sonuçta. Animelere bu sene başladım, çok geç oldu T_T Her neyse. EZMEYİN DE. Heheh.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.