Jump to content

calpazhan

Üyeler
  • İçerik sayısı

130
  • Son ziyareti

calpazhan kullanıcısının paylaşımları

1. Şu sansür olayını bir türlü anlamam zati, bu eserlerdeki sözcüklerden, görüntülerden etkilenecek beyini çöpe at daha iyi. Sırf birileri kötü oluyor diye güzelim sahneler yok oluyor...
  2. calpazhan

Yeni Görselde Yeni Durarara!! x2 Karakteri

En çirkin erkek karakterine aday la tipe bak hele hele.
  3. calpazhan

Dünyanın Yeni Harikaları!.

Sonuncusu ve Efes en iyisi :D
  4. calpazhan

Çizimlerim (Güncellendi)

Eyv. birgün denicem şu grafik tableti ama nasip olmadı daha :)
  5. calpazhan

Çizimlerim (Güncellendi)

Eline sağlık başarılı olmuş çoğu. Bu bilgisayarda çizimi nasıl yapıyorsun her zaman merak etmişimdir :) Photoshop değildir herhalde, ayrı bir programı falan vardır ve kullandığın ayrı bir donanım var mıdır el tableti gibi mesela ?
  6. calpazhan

DANGO!!

Hmm iyi gözüküyor ellerine sağlık :)
  7. calpazhan

Japonya'da lise okumak

Tahminen değişim programları bile olmayabilir. Çünkü bizim lise öğretim şekli ile Japonların farklı. Aynı şekil öğretim olsa bir nebze olur gibi ama sanmıyorum. Üniversite okuyabilirsin her türlü erasmus, burs , vs. şekilleri ile okuman mümkün. Ama ilk önce dil öğrenmen gerek :)
  8. calpazhan

Merhaba Herkese...

Hoşgeldin forumda keyifli vakit geçirmeni dilerim. Profilinde cinsiyet yazmamış kız olduğunu varsayarak şunları öneririm :) Bokura wa Minna Kawaiso, True Tears, Nisekoi, Noragami, Kokoro Connect, Kimi No iru machi, Suzuka, Yahari Ore No..., Shingeki no Kyojin, Bakemonogatari serisi, Zetsuen no Tempest, Usagi Drop, Guilty Crown anca bunlar aklıma geldi :)
  9. calpazhan

おい! ( Selam! )

Hoşgeldin kardeşim.
  10. calpazhan

Birim 731 (+18)

Asya'da zaten çoğu insan Japonları sevmez Korelilerden duydum iş ticarete gelince Japonlarla araları iyimiş ama diğer konularda hemen tartışma, kavga çıkıyormuş :) Sebebi ise ikinci dünya savaşı öncesi yapmış oldukları politika. Bizimle Yunanlıların olayına benziyor az bişi :)
  11. calpazhan

eSpor Oyuncu Ekipmanları

Ah birde ucuz olsalar :)
  12. Bir gülümseme ile izledim gerçekten eline sağlık devamını bekliyorum...
  13. calpazhan

The Last: Naruto the Movie Videosu

Tipini geçelimde konusu ne olacak acaba?
  14. Ne yaşamışlıktan ziyade meraktan da yapmış olabilir. Çoğu insan öldürme duygusunun nasıl bir şey olduğunu merak etmiştir (genelleme yaptım ama bana göre böyle).
  15. calpazhan

Yeni Eleman :D

Hoş gelmişsen foruma...
  16. calpazhan

Japon Şarkıcı Önerileri

Yui, tek Japon dinlediğim sanatçı diğerleri hep benzer gibi gibi...
  17. calpazhan

Kuronuma Sawako - Kimi Ni Todoke

Her zaman izlemek istedim ama bir türlü çizimlerine alışamadım :/
  18. Nick: calpazhan Support oynayan çıkmaz ise ben oynarım.
  19. calpazhan

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Kitaplarım arasında ayrı yapmam ama Ayn Rand-Hayatın Kaynağı kitabının yeri başka :)
  20. calpazhan

Merhaba

Hoşgeldin. 3D boyutlu mimari eserlerini bekliyoruz :p :) Mimarlık işinde para var para geliştir kendini sadece 3D modellerle bile para kırıyor adamlar :)
  21. calpazhan

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Lisanna niye yok niye dışladınız güzelim karakteri.
  22. calpazhan

Zankyou no Terror için Tanıtım Videosu

Oyş güzele benziyor tanıtım böyle ise anime nasıldır acaba :)
  23. calpazhan

Manga İstek ve Öneri Bölümü

Beyler bayanlar şöyle baş karakter intikam almak için savaşan, dram, aksiyonu bol bir manga var mıdır ? Code Geass gibi olabilir mesela. Şimdiden teşekkürler.
  24. calpazhan

Flumpool

Hmm pek müzikle aram yok ama böyle grup müziklerinde ya her grup üyeleri müziğe eşlik eder ya da iki üye eşlik eder en az. Linking Park'ta iki üyesi müziği söylemekte basit bir örnek verilmek istenirse. Böyle tek bir kişi söyleyince olmuyor bana göre grup denmez buna, o zaman arkasına orkestrayı alan herkes müzik grubu olmuyor mu?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.