Jump to content

Amy's

Üyeler
  • İçerik sayısı

223
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Amy's kullanıcısının paylaşımları

1. Amy's

Yeniyim, noobum :3

foruma hoş geldin ^_^ çoğumuz çocukluk animeleri sayesinde ulaştı bu foruma zaten. bende nette iyi ancak gerçekte kötü bir konuşmacıyımdır. ayrıca ortak noktamız anime olduğu için forumda daha rahat konuşabiliyorum herkesle :D forumda iyi eğlenceler ^_^
  2. Amy's

İmza Yapıyoruz...

ne zamandır konuya bakamadım ben de yardım edeyim imza isteyen var mı?? :)
  3. Amy's

Bishoujo Çeviri Grubu

teşekkürler ^_^ bu arada imzadaki gifine bayıldım bende ilk bölümü izledim çok güzeldi :)
  4. Amy's

Bishoujo Çeviri Grubu

teşekkürler :)
  5. Umarım çalışmalarımızı beğenirsiniz. Grup: Amy Mako Projelerimiz: -Oresama Teacher -Chicchai Toki kara Suki dakedo -Boku no Uchi ni Oide -Order wa Boku de Yoroshii Desu ka Blog: bishoujocevirigrubu.blogspot.com.tr/ Facebook: facebook.com/bishoujoceviri/ *Bu iki adresten bizimle iletişime geçerseniz görme ihtimalimiz daha yüksek.
  6. mavi rengini sevdiğim için sailor moon animesinde Ami Mizuno'yu daha çok severdim ilk animemdi bu yüzden ami-chan olarak kullanmaya başladım ^_^
  7. Amy's

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

kız yüzünden sinir küpüne dönüyorum izlerken zaten... suç abide zaten çok yüz veriyor -_- abinin duyguları yok diyorsun ya işte bu yüzden katlanıyorum kıza :) daha sonra üzülecek olan o :D :)
  8. Amy's

Mahouka koukou no rettousei izledim biraz güzel anime ama abi-kardeş ilişkisini onaylamıyorum... o nasıl kız kardeş öyle resmen parçalamak istedim... umarım devamında bir şeyler değişir yoksa benim psikolojimde bir şeyler değişmeye başlayacak -_-
  9. Sebastian'ı çok benzettim bir de Orochimaru diğer karakterleri pek bilmediğim için bir şey diyemem ama çalışmaya devam etse iyi bir seiyuu olabilir tabii ^_^ gerçi Türkiye'de anime yapan yok ki seiyuu olsun :3 umarım birçok kişi benim gibi Türkiye'de anime benzeri çalışmalar yapılması gerektiğini düşünüyordur... şu an hiç sanmıyorum ama belki ilerde anime yapacak ilerlemeyi kaydedebiliriz ;) :)
  10. Amy's

Tsuruga Ren FC (21 üye ama artacak :))

beni de alır mısın :embarrassed1-onion-head-emotico bu karaktere bayılıyorum yaaa :admire2-onion-head-emoticon:
  11. Amy's

Free! bitirdim özel bölümleri de izleyeceğim :D fena yüzme hevesi geldi bana ya... benden tavsiye bu animeyi kışın izlemeyin zor olur ;) :)
  12. Amy's

Merhaba Animeciler

hoşgeldin umarım forumda eğlenirsin ^_^
  13. Amy's

İmza Yapıyoruz...

bitti umarım beğenirsin ^_^
  14. Amy's

İmza Yapıyoruz...

tmm ben yaparım bir şeyler 1 saat içinde biter sanırım bekleyeblirsen ^_^
  15. Amy's

selam animeci gençlik

hoş geldin :) ben de şu an Gintama izliyorum şansa bak :D
  16. Amy's

Selamlar Arkadaşlar...

Foruma hoş geldin :) -Code Geass -Death Note -Kuroshitsuji -GoSick(Yeni başladığım ve daha ortalarında olduğum bir anime.) -Zetsuen no Tempest ilk üçünü ben de çok seviyorum diğerlerini daha izlemedim anlaşılan zevki olan birisin tekrar hoş geldin :lol:
  17. Amy's

Bütün Projeler//Çeviriler #Kaxell

hikaye konusunda bol şans ^_^ çevirmenlikte bayağı iyisin Manga Akademisi için takipteyim :D Kolay gelsin :)
  18. Naruto ve Sasuke nin chibileri çok tatlı oluyor ya :D :)
  19. Çok ilginç daha önce dinlememiştim :) bizimle paylaştığın için teşekkürler :D :)
  20. Amy's

İmza Yapıyoruz...

imzan hazır umarım beğenirsin :D
  21. Amy's

Yamada-kun to 7-nin no Majo Animesi

Dizisini izlemiştim ama animesini de merakla bekliyorum bilgilendirdiğiniz için teşekkürler :bye2-onion-head-emoticon:
  22. Yaz animeleri çabuk çıkın ablanız sizi bekliyor..... :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amy's

Amy's

Sebby ve Usagi için bekliyorum bakalım az kaldı zaten :D

3. Nanilyas

Nanilyas

Sailor Moon'un Temmuz da gösterime girdiğini duyunca evde bir tur atmıstım :D

4. Amy's

Amy's

ben de duyunca çılgına döndüm zaten :D

23. Amy's

İmza Yapıyoruz...

Teşekkür ederim :)
  24. Amy's

İmza Yapıyoruz...

eXt imzanı bitirdim umarım beğenirsin ^_^ şahsen ben beğendim :D :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.