Jump to content

Amy's

Üyeler
  • İçerik sayısı

223
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Amy's kullanıcısının paylaşımları

1. Amy's

Eğlence

harem istemiyorum yaa... :desperate1-onion-head-emoticon:
  2. Amy's

Eğlence

Harem!? :bled2-onion-head-emoticon:
  3. Amy's

Nasıl İmza Yapılır ?

font indirmek için bildiğiniz bir site var mı acaba? :) ^_^
  4. Amy's

merhaba

selam foruma hoşgeldin :)
  5. Amy's

En son hangi kitabı okudunuz? :)

En son "Adam Fawer-Empati" kitabını okudum "Olasılıksız" kitabından sonra oldukça iyiydi. iki kitapta beyin fonksiyonlarını kullanarak edindikleri fizikle açıklanabilecek derecede gerçekçi güçlere sahip birkaç insanın hikayelerini anlatıyor. şahsen en çok "Olasılıksız" kitabını sevmiştim tavsiye ederim. :)
  6. Amy's

2014 Yaz Sezonu Animeleri Tanıtım Videoları

Aynen ya animesini çok merak ediyorum beklemedeyim ne yapabilirim ki :crying2-onion-head-emoticon: Ao Haru Ride ile Sailor Moon Crystal bu ikisini ben de bekliyorum yaa temmuz gelsin artık :hell-yes-onion-head-emoticon:
  7. Amy's

Sözlerini beğendiğiniz anime müzikleri

Ben no.6 dan Nezumi'nin şarkısını seviyorum :embarrassed1-onion-head-emotico sözleri zaten videoda var :D :P
  8. Amy's

Nasıl İmza Yapılır ?

çok yararlı bir konu olmuş eline sağlık verdiğin adresler çok işime yaradı teşekkürler umarım başkalarına da yardımı olur videolarda iyiydi en azından nasıl bir yol izlemem gerektiğini öğrendim tekrar teşekkürler :lol:
  9. "Ders Kitapları ve Animelerin Savaşı" sınav haftasında sinemalarda :D komik oldu yaa...

1. sensenibilsensei

sensenibilsensei

Mutlu son olsun o yeter:)

2. Amy's

Amy's

Umudum var :D

10. Amy's

Favori Anime Müzigin ?

haklısın dinlemekten hiç bıkmam :embarrassed1-onion-head-emotico benim için şu an Noragami'nin açılış müziği en sevdiğim... Yato'yu izlemeye doyamıyorum :admire2-onion-head-emoticon:
  11. istekte bulunmayacağım da (anlaşılan yoğunsun-kolay gelsin) imzaları güzel yapıyorsun çok beğendim bu konuda gerçekten iyisin... ileride benim için de bir imza yaparsın umarım çünkü isteyeceğim tetikte ol :evil-smile-onion-head-emoticon:
  12. Amy's

Shingeki No Kyojin Karakter Anketi

Jean boy eren'i nasıl geçmiş acaba Japonların zevkleri çok garip (tamam Jean da iyi ama yani ana karakter varken) :bird-onion-head-emoticon: aman neyse Levi'nin birinciliği bana yeter :embarrassed4-onion-head-emotico
  13. Amy's

Shingeki No Kyojin Karakter Anketi

tabii ki levi... ilk ben de sevmemiştim ama izlediğimde oldukça cool buldum doğrusu :embarrassed4-onion-head-emotico -yalnız levi insanda biraz mimik olur hep aynı bakış tepki ver biraz yahu- eren ikinci olabilirdi severim çocuğu :ahaaah-onion-head-emoticon: ama mikasa dan emin değilim haketmiş bence (ben levi ve mikasa hoş olur derken o eren ime göz dikiyor-hain) :bsod-onion-head-emoticon:
  14. Amy's

Türkçe Manga Okuma Sitesi Önerileri

çok iyi olmuş yaa mangatürk gibisi yok en sevdiğim manga sitesi şimdi eskisi gibi online okuyabilirim :bye2-onion-head-emoticon:
  15. Amy's

Kuroshitsuji Açılış Parçası Duyuruldu

yeni açılış için beklemedeyiz bakalım nasıl olacak. 1. sezon ve 2. sezonun açılışlarını çok sevmiştim yalan olmasın bitişleri de çok hoşuma gitti. grubun kim olduğuna bakmam müzik kuroshitsuji havasını veriyorsa tamamdır benim için :good-job-onion-head-emoticon: kısacası tüm şarkılarını seviyorum ben bu animenin yaa... :admire2-onion-head-emoticon: :embarrassed1-onion-head-emotico :embarrassed4-onion-head-emotico
  16. Amy's

Kuroshitsuji: Book of Circus’un Detayları

sırf sebastian için izleyebilirim :bled1-onion-head-emoticon: -her ne kadar 2. sezonun sonundan tatmin olmasamda- :depressed2-onion-head-emoticon: serinin devamının gelecek olması güzel merakla bekliyoruz tanıtım için çok teşekkürler hepinize... :cheer2-onion-head-emoticon:
  17. Amy's

Sebastian Michaelis FC

ben de seboş fanı olmak istiyorum :bled1-onion-head-emoticon: ciel'e de bayılıyorum :embarrassed4-onion-head-emotico yeni sezon çabuk gelir inşallah beni de ekleee... :desperate1-onion-head-emoticon:
  18. erkeklerden kesinlikle Sebastian Michaelis olmalıydı :depressed1-onion-head-emoticon: Levi kim yaa :hate-onion-head-emoticon: o kadar havalı mı bu çocuk bir gün sırf meraktan oturup izlicem şunun animesini ya... kızı bari doğru seçmişler mio akiyama izlememin üzerinden o kadar zaman geçti adını bile tam hatırlıyorum o derece güzel bir kızdır ve çok tatlıdır animede biraz daha uğraşsa ana karakteri yerinden bile ederdi bu kız... :D
  19. naruto izliyorum...

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

iyi seyirler ^_^

2. Amy's

Amy's

teşekkürler :)

20. tabii ki sebastian michaelis :wub: :wub: :wub: o gözleeerr....... o saçlaaaarr....... yakıyor ya.... sırf karizma B)
  21. Amy's

Kuroshitsuji’den Yepyeni Trailer

filmi de fena değil ama ciel'in erkek olmasını tercih ederim sebastian'ın saçları konusunda da bir şeyler yapabilirlerdi bence 3. sezon çıkacak diye duymuştum bunun hakkında bilgisi olan var mı acaba? :confused-onion-head-emoticon:
  22. Amy's

Sailor Moon Crystal Kaç Bölüm Olacak?

bence bölüm sayısı günümüz animelerine göre normal ama öncekilerden kısa olmuş gerçekten. internet sitesinden mi yayınlanacakmış yani?
  23. Amy's

Ouran’dan Sonra Urakata!!

çabuk çıkar umarım okumak isteyeceğim türde bir manga gibi :bye2-onion-head-emoticon:
  24. erkek olarak sebastian :bled1-onion-head-emoticon: :bye2-onion-head-emoticon: ve yamato :embarrassed4-onion-head-emotico :bye2-onion-head-emoticon: kızlardan minako nun saçını her zaman sevmişimdir bir de air dan misuzu nun saçı :D
  25. kulağa gerçek değilmiş gibi geliyor yaa inşallah yeni bölümleri gelir çok istiyorum yaa... I LOVE YOU USAGİ! :bye2-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.