Jump to content

Amy's

Üyeler
  • İçerik sayısı

223
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Amy's kullanıcısının paylaşımları

1. Amy's

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

-çoğunlukta benim gibi- tabii ki de usui (bu çocuk bi harika) sırf onu görmek için animesini dönüp dönüp izliyorum :D ayrıca bir noragami fanı olarak yatooo (senin o gözlerin var ya) :wub: ah bir de lelouch! animesini yarıda bırakmıştım ama ne çekti o çocuk yaa kıyamam ben ona :P
  2. Amy's

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

"Air" sonunu daha mutlu bitirebilirlerdi :bsod-onion-head-emoticon: bide anime ye ilk başladığım sıralarda izlemiştim resmen bunalıma girdim yaa :depressed1-onion-head-emoticon: o zamanlar yaş küçük olunca bayağı etkilemişti beni :ghost-onion-head-emoticon:
  3. Amy's

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

ben aşkın nasıl bişey olduğunu anlamaya çalışıyorum. :hehe-onion-head-emoticon: tabii animeler gerçek hayata uydurulmaz orası farklı bir dünya. :embarrassed4-onion-head-emotico çok çekingenimdir hala bir erkekle konuşamam doğru düzgün onlar nasıl yapıyo onu anlamaya çalışıyom. :embarrassed2-onion-head-emotico
  4. Amy's

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

16 yım lise 3 üm ve de sınıfın en küçüğüyüm - 17 olmak istiyom :desperate2-onion-head-emoticon: - bebe diyolar bana yaaa :desperate1-onion-head-emoticon: not: onlardan daha genç olduğumla da övünmüyor değilim hani :embarrassed3-onion-head-emotico
  5. Amy's

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Ben de en son Noragami yi bitirdim bugün, çok güzeldi yeni sezonu bekliyorum :hell-yes-onion-head-emoticon:
  6. "anime mi ! o da ne?" diyenlere öğretmek istiyorum; bu sadece bir "çizgi film" değil !!!!!!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amy's

Amy's

insanın neden bahsettiğini anlayan biriyle konuşması budur işte, anime fanları birbirini kollamalı :D

3. ♠Misaki♠
    4. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Ne yazık ki öyle diyen insanların

7. Amy's

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

yukine sonradan normalleşti başta ben de sinir oldum hatta yato'yu soktuğu durumdan dolayı yato onu öldürse bile dedim ama onu bırakmamaları daha iyi oldu karakterlerin etkileyiciliğinden kastım çizimleri harika bence büyük ihtimalle yatonun bazı anlardaki karizmasındandır benim hayranlığım :D
  8. Amy's

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Valla ilk bölümünden itibaren ilgimi çekmişse zaten beni çok etkilemiş olmalı ki bunlarda: -Naruto (henüz bitirememiş olmam büyük bir ayıp :depressed1-onion-head-emoticon: ) -Sailor Moon (şüphesiz tv de izlediğim ilk animemdi :hell-yes-onion-head-emoticon: -duygulandım) -Kaichou wa maid-sama (usui bir harika dostum :embarrassed3-onion-head-emotico ) -Itazura na kiss (sonu bu kadar mutlu biten animeler kolay kolay bulunmuyor :admire2-onion-head-emoticon: ) ve şu anda izlediğim: Noragami (karakterleri çok etkileyici gözüküyor :good-job-onion-head-emoticon: )
  9. Amy's

çizimimi nasıl geliştirebilirim?

ben çizimimi geliştirmek istediğim zamanlarda hep insanları gözlemlerim :cool-onion-head-emoticon: -zaten zamanla alışkanlık oluyor- mesela bir gömleğin insanın üzerinde gerçekte nasıl durduğu, insanların mimiklerinin animelerdeki gibi yüzlerine yansıyıp yansımadığı... vb. küçük şeylere dikkat ederim. Aynı zamanda bol bol anime izler, izlerken de yine farkında olmadan çizim stillerini gözlemlerim. zamanla pratik yapar ve bunları geliştirmeye çalışırım. Yöntemim doğru mu bilmiyorum :confused-onion-head-emoticon: ama biraz da tekniğini öğrendikten sonra insan çizdiği resimlere değer vermeye başlıyor çünkü her seferinde biraz daha ilerlediğimi hissediyorum ve bu beni mutlu ediyor... :cheer2-onion-head-emoticon: biraz uzun yazdım kusura bakmayın kendimi anlatmaya çalıştım inşallah biraz da olsa yardımcı olabilmişimdir. ^_^
  10. naruto ve sailor moon(çocukluğumun animesi gerçi hala çocuk sayılırım (içimdeki şeytanı uyandırmayalım) ;D)
  11. buda benim eserim (kendim tasarladım) :D
  12. NARUTOOOOOO :D bunun üstüne anime tanımam :) :)
  13. Amy's

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

komedi-romantizm-macera-doğaüstü güçler-aksiyon :D
  14. Amy's

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

sailor moon-(son sezonda)seiya-sürekli usagi'ye sarkıyo herif >:D birde skip beat'taki shoutaro ya gıcık oluyorum
  15. Amy's

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

"dear my girls" , "idol shopping" ve "AAA" daha fazla bölüm koyup anime yapabilirler. azda olsa sürükleyiciler yeni bölümlerini beklemekten helak oldum artık :D
  16. NARUTO-HİNATA ZERO-YUUKİ (shugo chara)HİNAMORİ AMU-İKUTO (ouran high school)TAMAKİ-HARUHİ SAWAKO-KAZEHAYA
  17. Amy's

Shoujo Manga Tavsiye From= Opelia

shoujo mangaları bende çok severim en kısa zamanda bunları okumak istiyorum. :) paylaştığın için çok çok çok teşekkürler tabi çoğu mangatürk'te yok sanırsam ama çevirilmiş olanları okuyacağım. tekrar teşekkürler. :D
  18. Amy's

1. İmza Yarışması ! - SONUÇLANDI-

buda benden :) düzgün yüklemişimdir inşllh
  19. Amy's

Anime'ye Nasıl Başladınız?

ben küçükken ilk ay savaşçısını izledim sonra kamikaze kaitou jeanne ve yu-gi-oh pokemon falan derken internette bağlanınca bu çizgi filmleri netten izlemeye başladım izlediğim sitelere bi baktım anime falan diyo kendimi kaptırdım animeye bir de bakmışım 10 larca anime izlemişim :)
  20. bende katılacağım:D çok güzel bir yarışmaya benziyor...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.