Jump to content

Hijikata

Üyeler
  • İçerik sayısı

65
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Hijikata kullanıcısının paylaşımları

1. Hijikata

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

:D
  2. Hijikata

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

şimdi izlerken fark ettim aslında böyle olmaması gerekiyodu :D :D :D
  3. Hijikata

Üye Albümü

Kabarık saçlarımla ön kamerada bir harikayım dostum. :D PS: Bu kızın neden tek gözü yok :( İnanılmaz Aile'de böyle bi kız vardı ona hep özenmişimdir. :P konuşmayı takip ediyodum ama sonunda biriniz foto attı :D gelelim fotoya :D tamam normal birini bekliyodum ama bu kadar güzelini beklemiyodum (sapıklık olarak anlama :D )
  4. Hijikata

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum çektim (Yanlış anlamayın Kopya çektim )
  5. Hijikata

Üye Albümü

şarkıda verecem demiştim az önceki:D sonunda atıın :D cool durmuşun :D sira zeynep (: de :D
  6. Hijikata

Üye Albümü

Zeynep (: ve LeornKayn ben fotografımı attım sıra sizde utanmayın burası gerçek hayat değil sonuçta :)
  7. Hijikata

Üye Albümü

ya şimdi nasıl anlatıyım bilemedim attıgımda görürsün :D
  8. Hijikata

Üye Albümü

Ne çalıyor be adam AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHH RockAndRoLL yehuhuehueueheueheee dinlerken böyle oluyorum:) Bir gün gelir belki koyarım ama bir gün ne zaman gelir bilemem dedi Leorn...atarsam bu şarkıyla atıcam :D jimi hendrix iyidir iyi adam bi pozu var sanki cool luk kralı :Dönceden söyleseydin resimle birlikte atardım :D
  9. Hijikata

Üye Albümü

yok şimdi olmaz o pozu vermem için sıcak çıkolatam lazım bana :D 1-2 güne atarım :D
  10. Hijikata

Üye Albümü

saol : ) ön profillik bi pozum yok ama sonra bi tane atarım :D
  11. Hijikata

Üye Albümü

Yüzümü Görmeyin :P
  12. Hijikata

Üye Albümü

Ahahahhaha gülmekten çatladım :D :D
  13. Hijikata

Çizimde kullanılan malzemeler

manga çizmiyorum FanArt yapıyorum kullandığım herhangi bi manga kalemi yok ama almak istedigim var ne yazıkki kıryasiyede yok "Faber-castell Manga kalem seti" ismi . sana tevsiyem birşey çizerken kalemi bastırmadan çiz çünkü yanlışlıkla birşey çizdiğinde izi kalırsa kötü olur herşeyi böyle çiz sonra çizginin üstünden gidersin zaten ;)/> not : benim kalemim b ve 2b faber-castell :D/>
  14. Hijikata

Tüm FanArt larım [3Gen]

ben kendi çapımda bişiler yapmaya çalışıyım baktım olmadı seni çağırırım ;) şimdi bi program buldum anime karakterleri çizmek için programın adı paint tool sai süper bişi :D (tamam şu flood olayını öğrendiğim iyi oldu :D ) aynen adam süper yaa knife party i dinleyene kadar en iyinin skrillex oldugunu düşünüyodum ama yanılmmışım işte :D exicision felanda var (doğru yazdım herhalde o adamda süper :D )
  15. Hijikata

HooDeD'in Çizimleri -Kocaaaaman Güncelleme-

Çok iyi çizimler :)
  16. Hijikata

Tüm FanArt larım [3Gen]

----------------------------------- Kurosaki İchigo Eklendi
  17. Hijikata

İyi renklendirme kalemi [tavsite]

hmm tamam bi bakarım inş kırtasiyede vardır :D
  18. Hijikata

Tüm FanArt larım [3Gen]

Teşekkürler :) zaten Bleach'ı bitirmeme az kaldı yakında başka animelere geçecegim bleachdan birkaç karakter daha çizicem buraya fazlasıyla atıcam :) bilgisayarımda Ps6 yüklü ama çizimlerimde nasıl kullanabilirim onu bilmiyorum belki birkaç video veya sen yardım edersen PC de renklendiririm eğer eğer güzel olursa 2-3 dk lik kısa anime tarzı bişi yapmak istiyorum (bu arada senin çizimlerde çok güzel :) ) Benim favorim Knife Party önceden skrillexi çok dinlediğim için sıkıldım :)
  19. S.a arkadaşlar bende arık çizimlerimi renklendirmek istiyorum bunun için tavsiye edebileceginiz bi kalem varmı fiyatı ne kadar ?
  20. Hijikata

Tüm FanArt larım [3Gen]

hmm siz bilirsiniz ama boş vaktiniz oldugunda bi bak bence :)
  21. Hijikata

Tüm FanArt larım [3Gen]

Teşekkürler :) aslında biraz çabalarsan yaparsın . Youtubede dersler vardır büyük ihtimalle :)
  22. Çizimlerime daha kolay ulaşabilmeniz için bir araya topladım. [NOT : Artık tüm çizimlerimi veya yeni çizimlerimi bu konunun altında toparlayacagım.] Urahara Kisuke Zaraki Kenpachi Kazeshini Kurosaki İchigo (Bunu benzetemedim :( )
  23. Hijikata

Urahara Kisuke Çizimim [3Gen]

Buna birazcık daha emek verdim :) inş her çizimimde gelişicem :) şu basınklıkda başıma bela oldu bi doğru dürüst çizemiyom :D Saol :)
  24. Hijikata

İlk Anime Çizimlerim Tek Başlık - ecchi

iyiymiş :) ama en güzelide 3. olmuş :D
  25. Hijikata

Urahara Kisuke Çizimim [3Gen]

Teşekkürler :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.