Jump to content

M3rett0

Kayıtlı Üye
  • Content Count

10
  • Last visited

1. Myanimelistte okudum bu teoriyi geçenlerde ve kulağa çok mantıklı geldi biraz uzun da olsa Türkçe'ye çevirip sizinle paylaşayım dedim.Yazıda bazı kısaltmalar kullanıcam, WG=World Government, AK= Antik Krallık Void Centruy ~ Boş Yüzyıl (ya da nasıl çevirmişlerse Türkçe'ye) One Piece tarihinde sadece Gol d. Roger ve ekibinin öğrenebildiği Void Centruy denilen bir dönem var. Hatırlarsanız Robin'in memleketindeki Profesör Clover da bu Void Century hakkında birşeyler öğrenmişti. Söylediklerine göre uzun zaman önce tüm okyanuslara hükmeden antik bir krallık vardı. Sonradan bu krallık karşısında
  2. Biraz yorum alsaydım keşke, iyi mi olmuş kötü mü olmuş öğrenirdim hiç değilse.
  3. Harem kurmak, hepimizin gönlünde olan şey tabi :D ama madem evlenmek denmiş tek cevap veriyim: Miyuri Tsujidō <3
  4. 1- Death Note 2- One Outs 3- Gungrave 4- Kaiji 5-Code Geass
  5. İngilizce altyazılı izleyebilen herkes izlemeli bence, 25 dakikanızı bu kadar iyi değerlendirme fırsatını bir daha bulamayabilirsiniz. Bu arada bu anime genç anime yazarları tarzı bir eğitim programı sonucu yapılmış, o yüzden tek bölüm.
  6. 1-Tokuchi Toua 2- Akagi 3- Light / Ryuzaki 4-Lelouch 5-Kaiji
  7. Diğer Adları: Kaiji, Gyakkyou Burai Kaiji Kategori: TV Bölüm Sayısı: 26 Yayım Tarihi: 2007 Yapımcı: Madhouse Studios Tür: Oyun, Psikolojik, Seinen HİKAYE - 8/10 Ana karakterimiz Kaiji işe yaramaz serserinin teki, jant kapağı çalıp satarak para kazanıyor. Bir gün kapısına takım elbiseli bir adam geliyor ve bizimkine, kefil olduğun adamın borçları senin üzerine kaldı diyor. Bu borç da yaklaşık 30 bin dolar. tabiki kaiji'nin bunu ödeyemeyeceğinin farkında olan adam ona bir teklif yapıyor. Şirketin özel hazırladığı bir gemideki geceye katılmasını istiyor. Bu gecede sıradışı bir kumar oynana
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.