Jump to content

Munchkin

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

Munchkin üyemizin başarıları

1. Rönesansın önemli sanatçıları kim? Ninja turtles izleyen bilir.. Belki trt bunda bu şekilde öğretmeyi planlıyo ama trtye artık güvenmiyorum ve padişahların hayatını anlatmak deyince değişiyo biraz. Çocuk çizgifilminde savaş, harem gibi şeyleri gösteremeyeceklerine göre pudralayıp osmanlı padişahlarının ne kadar mükemmel olduğunu anlatacaklar. -Osmanlının iyi ya da kötü olduğunu düşünün- sorgulama kabiliyeti olmayan çocuklara bunu izlete izlete büyütürsen buna beyin yıkama denir, çocukların bu tür olaylara kendi karar vermesi gerekiyor. Uçan-kaçan, doğaüstü, uzaylı şeyleri çizgifilmden çıkartırsan ne anlamı kalır ki? Geri kalanlar bizim sıkıcı hayatımız oluyo. Tamam çocuklar etkileniyo, 18 yaşına geldim naruto izledikten sonra hala abime ninjutsu yapmaya çalışıyorum, bizim zamanımızda pedagoglar bizim çizgifilmlerle ilgilenmiyodu ki daha neler neler izledik. Ama biz beyblade alır çarpıştırırdık, tasolarımızı falan fırlatırdık. Eğer bi çocuk kendini fazla kaptırıyosa bütün gün ona tv izleten ailesinin suçu. Çizgifilmin hayal gücünü öldürdüğünü söyleyenler olmuş. Tamamen saçmalık. Çizgifilm sana ayrı bi ufuk kazandırır. Hayal gücünü öldüren şey tek yönlü düşünmektir ya da düşünmemek :mellow: :mellow: :mellow: Bide o çizgifilmi yapanları düşünmek lazım. Animasyon bölümü güzel sanatlarda en zor girilen bölümlerden biri. sen uzun süre çalış, gir, mezun ol. sonra parası olan biri sana şunu yap bunu yap deyip seni kısıtlasın.. ve animasyona destek verilmiyor, bir tek trt var onun da nasıl destek verdiği malum. beklemeyin, bu ülkede animasyon gelişmez. ehem ehem... çizgifilm forumunda siyasete girmemeye çalışıyoruz ama siyaset çocukların çizgifilmine girmiş
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.