Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

bluegrass kullanıcısının paylaşımları

1. bluegrass

Bleach FC

flood için özür dileriim ama şunu da paylaşmadan duramam. ^_^ ichiruki gözüme ne kadar tatlı gelse de böyle düşününce renjiye haksızlık ediyormuşum gibi hissediyorum. :( çünkü renji ile rukia en başından beri beraberler.sanki en sonuna kadar da beraber olmalılarmış gibi hissediyorum.ama ichigo ile rukianın oluşturduğu bağda çok ayrı. neyse olmadı rukia ichigoyu seçsin inoue ishidaya ilgi duysun bende renjiyi alırım :D
  2. bluegrass

Bleach FC

selamlaar.bir kaç paylaşımda benden olsun. :) bende ichigonun suratını görüceğiz felan zannettim ichigo keki diyince. :P
  3. bluegrass

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Yahu bleach'ta neredeyse bir sekilde karizmasi olmayan hic bir karakteri gormedim daha.Ama aklima gelen ilk uc isim sunlardi : Byakuya,Aizen ve Zaraki.
  4. bluegrass

Tadaima

Okaerinasai. :D aramıza yeni bir otakunun gelmesi çok hoş.forumda iyi eğlenceler :3
  5. bluegrass

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

5 e indirmek biraz zor oldu ama : Fairy Tail,Bleach,Darken Than Black,Kuroshitsujo,Kaichou wa Maid Sama
  6. yok zaten zorladığını düşünmedim sadece elimde olsa daha aktif olmak istediğimi belirttim sadece. :) uzun zamandır seriyi takip ediyorum animeleri bana sevdiren seri o fairy tail bu yüzden fcsi içinde uğraşmayı çok isterim.yaz gelince zaten bayağı aktif olacağımı düşünüyorum ama. ^_^
  7. bluegrass

Tite Kubo’dan Korkunç Kapak

korkunç olmaktan çok daha çok ilgi çekici.As nodt 'u karakter olarak ilginç bulmuştum ama rukia çabucak halletti onu. ^_^
  8. hmm fikir olarak çok güzel gerçekten aklınıza sağlık.elimden geldiğince fc için paylaşım yaparım ama şu sıralar hiç dragon slayer ve ya mirajane olacak göz yok bende maalesef ,yoksa yardımcı olmayı çok isterdim.malum sınavım yaklaşıyor. ^_^ ama fcyi böyle hareketli hale getirmek eğlenceli olacaktır.neyse bir kaç paylaşımda bendeen :) ehem meşhuur çiftlerimiz :wub: ahahh bu sahnede ne gülmüştüm. :D
  9. bluegrass

Bleach FC

teşekkürler hoşbulduum.ehem,duygusallığımla fcyi renklendirim dedim ^_^ yahu bu deviantarttaki insanları nasıl kıskanıyorum belli değil.kubo girse baksa o bile kıskanır bleach çizimlerini gibi geliyor. :P bunu çok beğendim. ama resimler çok büyükolduğundan spoilera aldım. Byakuya'nın eline verirseniz laptopu olacağı bu. :P
  10. bluegrass

Bleach FC

Merhabalaar bende katılmak isterim aranıza. (: duygusal bir sahneyle giriş yapayım. bu gün rebloglarken gördüm. aklıma geldi de bu Gin'in ölüm sahnesinde gözlerime yaşlar dolmuştu. :( gin ile matsumotonun o ana kadar bu kadar yakın olduklarını bilmiyordum.keşke kubo onların bağı hakkında daha fazla bölüm çizseymiş.
  11. ehem,izninizle bende aranıza katılmak isteriim.en sevdiğim anime serisinin fcsine katılmadan olmaz tabii :3 birazcık paylaşım yapalımda gözümüz açılsıın ^_^
  12. bu izleyen kişiye bağlı.ben mesela heyecan dolu fantastik yapımları daha çok seviyorum.ilk olarak da sword art online ile anime izlemeye başlamıştım ama animelere bağımlılık yaptıran seri fairy tail olmuştu.bu yüzden fairy tail ile başlatırdım sonrada sıkılırsa ( ki çoğu kişi fairy taili yarısında bırakıyor ) bleach'e başlatırdım.tabii daha romantik sevenler için kaichou wa maid sama yada lovely complex çok uygun. Darker than black , d.gray man da bence ilk izleyenlere animeyi sevdirmek için çok uygun seriler.
  13. bluegrass

Merhabalar :)

Hoşgeldiin,Zeynep ben de.Forumda iyi eğlenceler dilerim. :3
  14. bluegrass

Akeboshi

Wind 'i ilk dinleyince hemen arastirmis sarkilarini indirip dinlemistim.bana ses tonu degisik ve guzel geliyor . Wind kadar sevdigim diger bir sarkisida akikaze no uta.
  15. Hmm kulagima guzel gelen her turlu muzigi dinlesemde cogunlukla rock ve metal turlerini seviyorum.en sevdigim grup linkin park onun yaninda avenged sevenfold,paramore,bfmv,him,queen, beatles,bvb gibi daha sayamayacagim bir cok grubu dinliyorum.ayrica anime op. ve end.leri sayesinde japon sanatcilara da takmis durumdayim suan durmadan dinledim sid var mesela.
  16. The Hobbit : The Desolation of Smaug ahh ne kadar guzeldi,kelimeler yetmez.3. Filmi heycanla bekliyorum da ne kadar uzun zamandir sinavlarim yuzunden gidememisim sinemaya :(
  17. bluegrass

Manga Tavsiyesi (Acill!!)

Mahou Sensei Negima,Eden no Ori, izlemişsindir ama Ao No Exorcist.Ah bence bu tam sana göre : Karate Shoukoushi Hohinata Minoru bunlara bir bak daha önce bunları okumadım ama sitelerde rankları fena değil.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.