Jump to content

GoldenDarkness

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne GoldenDarkness kullanıcısının eklediği dosyalar

1. @free word, Zaten o yüzden şu an gözüm bayağı yükseklerde. Artık nasıl yaparım bilmiyorum da Galatasaray, Robert gibi liselerden birini tutturmayı planlıyorum. Tabi abazanlık başa vurunca insan s.ke s.ke çalışıyor dersine :D :D. Hayal kırıklığıyla da sonuçlanabilir bu isteklerim ama deneyeceğiz işte :D. 

Edit: Hala çıkmadı lan anime izleyip de hayatı değişen adam...

2. Yazın beni de. Anime önerisi olarak ise listeyi tam okumadım ama pek bilinmediklerinden şunları önereceğim;

• R-15
    • Ore no Nounai Sentakushi ga Gakuen Love Comedy wo Zenryoku de Jama Shiteiru

Daha eklerim şimdi yatıyorum.

3. @free word, kızlarla aram iyi o konuda sorun yok :D. Olabilecek en iyi kızların olduğu liseyi tutturmayı planlıyorum ben gerisi kolay zaten benim için. Ayrıca tek kızlar için de değil bu yaptıklarım. Animeler bana arkadaşlık kavramını ve sosyal çevrenin değerini de öğretmiş bulunmakta oldu ve bu yüzden iyi bir liseye girmek için çalışıyorum.

Not: Bence çizgi film deyip geçmek büyük hata olur. Bazı animeler vardır cidden kalitelidir. Hani duymuşsundur şu kitap bana yeni bir dünya görüşü kazandırdı laflarını. Belki animeler çok usta edebi eserlerin düzeyine daha çıkamamış olabilir ama şundan eminim ki insana bir şeyler kazandırıyorlar.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.