Jump to content

ozgur29

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

ozgur29 üyemizin başarıları

1. ozgur29

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

death notede 15. bölüme geldim :D
  2. ozgur29

2014 Kış Sezonunda Yayınlanacak Animeler

ilk gözüme sao çarptı en sevdiğim animelere giren bir anime olduğu için normal :D
  3. ozgur29

Anime İstek ve Önerileri

yorumlar için teşekürler deniycem one piece ve ful arçemist izledim ama pek beğenmedim full metal arçemisti animezden izlemiştim farklı şeyler deniycem :D ben romantik felan değil direk konuya bodoslama düşünmeden dalıcak arada sırada espiri olucak bol aksiyonlu vurdulu kıdılı öneriler istiyorum :D içinde aşk da olabilir ama sırf aşk olmasın :D
  4. ozgur29

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

ben naruto naruto sipuden bleach fair tail sao singeki kyujin gittim böyle naruto ve sao çok iyi animeler ama sao nun 3.sezon çıkmıycak galiba
  5. ozgur29

Nerede O Eski Animeler Diyenler İçeri. (ANKET)

transfomice yi küçükken hepo izlerdim ozamanlar cycbetron ve armada galiba bir serisini daha izlemişdim eskiler eskide kaldı artık yayınlayan yok
  6. ozgur29

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

btooom u bitirdim
  7. ozgur29

Anime Hakkında Bilmeniz Gerekenler

ilk defa animenin kanunları olduğunu görüyorum hiç tahmin etmezdim :D :D :D :D :D :D :D :D
  8. ozgur29

Animelerin nefret ettiğiniz ve sevdiğiniz yönleri

benim en sevmediğim yönü naruto sipudendeki gibi tam üçüncü ninja savaşının ortasındalar tekrar giriyorya öyle zamanda tekrar olurmu :angry: birde bağımlılık yapıyor aklım animelerde kalıyor :( en sevdiğim yönü çizgi film olmaması :D iki geli lere dikkat çekiyorlar hep göz g.... :D buda animeyi biraz başka tarafa çekiyor :lol:
  9. ozgur29

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

1) herzaman çizim olmalıdır insanı ilk çeken görüntüdür 2) konu olmazsa olmazlardan 3)tür 4) bölüm sayısı (kısa olanlar her zaman iyidir :D )
  10. ozgur29

Anime İstek ve Önerileri

arkadaşlar naruto, bleach, gulity crown, sword art online, shingeki no kyojin(devlerle ilgili anime), an on exsoşist, btooom, bouso renkin, fair tail gibi animeleri izledim bana bu türde bir anime önerin (mümkünse birden fazla :D ) isimler yanlış olabilir hatırladığım kadarıyla yazdım. log horizon uda hala izliyorum. umarım cevaplar çabuk gelir. :D tüm çorumlulara selamlar :D
  11. ozgur29

Swart and Onlıne Sezon 3

SAO nun tek sevmediğim özelliği kısaolması 7-8 bölümde 2 sene gittiyaaa 2 sene çüş ayı çüş ben onların yerinde olsam her kat için bir bölüm yapardım :D ama ben ce oldukça kısa uzatsalar güzel olumuş konuyu çok sevdim yapay dünya falan epey güzel ama bölüm az insanın tadı damağında kalıyor :D sen böyle diyorsun ama ben animeyi kötülemedim bölüm az dedim yoksa bende bu animeyi çok sverek izledim ama bölüm az umarın gelecek sezon daha iyi olur dört gözle bekliycem :D :wub: :ph34r:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.