Jump to content

ozgur29

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ozgur29 got a reaction from torotoro in Anime İstek ve Önerileri   
    yorumlar için teşekürler deniycem one piece ve ful arçemist izledim ama pek beğenmedim full metal arçemisti animezden izlemiştim farklı şeyler deniycem :D
    ben romantik felan değil direk konuya bodoslama düşünmeden dalıcak arada sırada espiri olucak bol aksiyonlu vurdulu kıdılı öneriler istiyorum :D
    içinde aşk da olabilir ama sırf aşk olmasın :D
  2. Beğen
    ozgur29 reacted to Hitsugaya in Anime İstek ve Önerileri   
  3. Beğen
    ozgur29 reacted to Barış D. Baryshx in Anime İstek ve Önerileri   
    izlediklerine bakıyorum ve onları beğenmiş olduğunu varsayıp düşünmeden sana şunu söyleyeyim ana sitedeki en çok izlenen veya en çok beğenilen bölümlerindeki animeleri izle yukarıdan aşağıya doğru, hepsi seni tatmin eder :P :ph34r:
  4. Beğen
    ozgur29 reacted to ozgur29 in Anime İstek ve Önerileri   
    yorumlar için teşekürler deniycem one piece ve ful arçemist izledim ama pek beğenmedim full metal arçemisti animezden izlemiştim farklı şeyler deniycem :D
    ben romantik felan değil direk konuya bodoslama düşünmeden dalıcak arada sırada espiri olucak bol aksiyonlu vurdulu kıdılı öneriler istiyorum :D
    içinde aşk da olabilir ama sırf aşk olmasın :D
  5. Beğen
    ozgur29 got a reaction from HalBenHB in Swart and Onlıne Sezon 3   
    SAO nun tek sevmediğim özelliği kısaolması 7-8 bölümde 2 sene gittiyaaa 2 sene çüş ayı çüş ben onların yerinde olsam her kat için bir bölüm yapardım :D
    ama ben ce oldukça kısa uzatsalar güzel olumuş konuyu çok sevdim yapay dünya falan epey güzel ama bölüm az insanın tadı damağında kalıyor :D
    sen böyle diyorsun ama ben animeyi kötülemedim bölüm az dedim yoksa bende bu animeyi çok sverek izledim ama bölüm az umarın gelecek sezon daha iyi olur dört gözle bekliycem :D :wub: :ph34r:
  6. Beğen
    ozgur29 reacted to ozgur29 in Swart and Onlıne Sezon 3   
    SAO nun tek sevmediğim özelliği kısaolması 7-8 bölümde 2 sene gittiyaaa 2 sene çüş ayı çüş ben onların yerinde olsam her kat için bir bölüm yapardım :D
    ama ben ce oldukça kısa uzatsalar güzel olumuş konuyu çok sevdim yapay dünya falan epey güzel ama bölüm az insanın tadı damağında kalıyor :D
    sen böyle diyorsun ama ben animeyi kötülemedim bölüm az dedim yoksa bende bu animeyi çok sverek izledim ama bölüm az umarın gelecek sezon daha iyi olur dört gözle bekliycem :D :wub: :ph34r:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.