Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. Interstellar'dan şimdi geldim hala etkisindeyim. hakkında hiç bişey okumamıştım sadece güzel olduğunu bilerek gittim ve hiç beklemediğim astrofizik bilgisinin sınırlarını zorlayan iyi kurgulanmış bi film çıktı. ben beğendim.öneririm. şimdi hobbiti beklemek kaldı
  2. aşkım yaa yine yapmış yapacağını
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

görmüştüm ama hem lindsey'in hemde imagine dragons'un bi fanı olarak (Y)(Y)(Y)(Y)(Y)

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)
    4. LeornKayn

LeornKayn

Skyirmden sonra bu ha Lindsey oyun dünyasının hayranlığı toplayıp dikkatini çekiyor zekice hamleler Lind

3. iş ciddiye bindi artık imagine dragons fanıyım

1. Sina

Sina

Geç bile kalmışsın :D

2. Milli Midilli
  4. Barış

Bleach Manga Tartışma

kubo kendini kaybetti . konu bütünlüğü yok keşke bi sene falan ara verseydide kafasında bi düşünseydi oturtsaydı şu son arcı. şu quincyler seiretiye öyle bi girdiler ki kime ne oldu kimler öldü ben hiç anlayamadım açıkcası. mesela yachiru'ya ne oldu bilmiyorum. en son adamlardan briyle dövüşüyordu kempachi geldi onun dövüş başladı 5 bölüm falan o sürdü sonra ichigo geldi ruh sarayına çıktılar döüş ardına dövüş seireti ne durumda kimse bilmior.
  5. şu fairy tail'in rezalet seneryosunu bile farkedemeyecek kadar fan olanlar varya işte en çok onlardan nefret ediyorum. sırf fariy tail öğeleri barındrıyor diye saçma sapan hazırlanmış bi seneryoya güzel bölümdü diyorlar yahu delirecem.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mireille

Mireille

Ben de beğenmedim ya :( Kısa sürse bari filler, ne kadar sürecekmiş bilgisi olan var mı? Bir an önce Tartarus'a geçsek :/ Bölüm 125-150 arası olan anahtarlı filler bölümleri güzeldi bu filler hiç güzel değil.

3. Strix.

Strix.

Ben de bir faity tail hayranıyım ama Haklısın bazen Çok Bozuyolar

4. Lenny

Lenny

buna katılıyorum... saçma sahneler var anlamsız...

6. Barış

Naruto Shipuuden Uzatılacak

şimdi mangayı düşünüyorumda nasıl uzatacaklar yahu. savaş hiç hız kesmeden devam ediyor saçma sapan dövüşü mü uzatacaklar yoksa hani spoiler millet rüyaya daldığında gördüğü rüyaları mı gösterecekler tek tek eğer spoiler gibi yapacaklarsa tamam da dövüşü uzatmasınlar mangadaki hali tam ayarında yeterli
  7. o durarara opening 1 içerisinde geçmiş bölümlerden bir iki cümle ekleyipte devamnda aaaaaaah dediği yer var ya orda bitiyorum ya

8. Barış

Naruto’ya Yeni Devam Mangası Geliyor!

1337 kullanıcı bu konuyu mu okuyor :O
  9. Barış

Naruto’ya Yeni Devam Mangası Geliyor!

kendini tekrar etmiş olur. düşman yokki neyi anlatacaklar. günlük hayatlarını mı başka köyü mü. belki uzumaki klanını anlatabilirler. o klanın iyi günlerini görmek ilgimi çeker.
  10. Barış

Naruto (Spoiler İçerir)

gözümüz aydın bitti :D herkes muradına ermiş :D narutonun hinata'ya yürüdüğü yeri filmde gösterseler bari :D
  11. Barış

Naruto (Spoiler İçerir)

ahhh sasukenin sakurayı sonsuza kadar görmezden gelmesini sakuranında hiç bi zaman aşkından vazgeçmemesini ve narutonun hinatayla mutlu mesut evlenmesini dilemiştim ama insanın her istediği olmuyor. naruto sakura'yı tamamen unutabildiyse onada okeyim gerçi. bahtsız kardeşim çok çekti bizede çektirdi sakura buna kötü davrandıkça benim sinirim hopluyor ekran başında. :D
  12. Barış

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

sakura ya. sakuranın üstüne yok. dur bakalım bi finali göreyim de daha sonra sakura'nın en nefret ettiğim konumunda kalıcı olup olmayacağı belli olacak
  13. cod advance warfare çıktı oyun bitene kadar barış 3-4 gün offline :D

14. 3-4 yıl önce tek bölüm japonca bişey izlememişken şu bölümü izlediğimde hiç bişey anlamamıştım japonca olduğunu dahi bilmiyordum ama şimdi nerdeyse hepsini anlıyorum :D

1. Nanilyas

Nanilyas

Ne komikti bu bölüm ya 3 4 kere izlemiştim :D

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

nihahaha *-* yüz ifadeleri :'D

15. the struggle is real !!

16. fairy tail'in fillerını İZLEMİYORUM. bu kadar rezalet bi senaryo olamaz.

1. Nanilyas

Nanilyas

Kesinlikle T_T

17. baktım naruto finale geliyor 3 saattir en son naruto mangayı bıraktığım yerden tibaren okudum daha az önce son sayfayı gördüm bitirdim...söylemek istediğim çok şey var öyle ki patlayabilirim şuan.final beni tatmin etti açıkcası.

1. Strix.

Strix.

manga sonu süperdi ya :)

18. Barış

Favori yiyecek kombolarınız.

böyle bi konuyu ilk görüyorum. farklı komboları çok fazla denemeyi sevmem. ağız tadı uymuyor bazen büyük beklentiyle yiyosun hüsran çıkıyor. ama uzun süre öğle emeğini avm de yapmış biri olarak( lisenin yanına açılmıştı yapcak bişey yok) sos karışımımı paylaşayım. fastfoodculardaki soslar çeşit çeşittir ve hepsinin kendine öz tadı vardır. ama biz iki kombo keşfettikki akıllara zarar. 1) popeye's daki KAJUN baharatı ile sarımsaklı mayonez 2) burgerking'in buffalo sos ile ketçap. ikisini karıştırarak bi dneyin fenaa :D dikkat bağımlılık yapar.
  19. hastayım halsizim açım yalnızım huysuzum. bi kase sıcak çorbaya böbreğimi verebilirim o haldeyim.

20. animeye başlayasım var. ama senaryosu iyi olsun istiyorum. farklı bi hayata bakış açısı farklı bi hayat tarzı psikolojisi istiyorum. aynı psyco pass gibi. fate serisi nasıldır bu konuda?

1. Strix.

Strix.

Romantizim izle bende başta romantizim izlemiyordum amma romantizim banbaşka bi dünya aga -_-

2. Strix.

Strix.

heee sonanada -_-

21. o onlarca anamsız harem animesinden farklı olarak insana yeni bişeyler katan animeler olur ya bitirdiğinde seni düşümeye sevk eder böyle bi dünyada olabilir miymiş dersin. aha psyko pass öyle bi animeydi. bitirdim ve düşünceler içersindeyim. bi daha ne zaman gelir böylesi bakalım.

22. Barış

Sarılmanın cezası olur mu?

1970 öncesi doğan insanların sahip olduğu zihniyet genelde bu yönde. bize yakışmıyor ayıp falan filan.en az bi 20-30 sene falan geçmesi lazım bu anketin tamamının rahatsız etmiyo demesi için
  23. bu hava değişimi olan günlerde çok güzel bir tarif vericem. şifayı kapıpta şaşırınca açtım bunu dinlerken hazırladım çayımı

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.