Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. Barış

Mahouka Koukou no Rettousei FC

eklendiniz :) katılma beyanında bulunmamışsın :D katılmak istiyo musun ? eklesem mi eklemesem mi bilemedim :D ilk kez fc açtım acemiyim daha üstüme gelme. beyanda bulunmayanları eklemiyoruz mantık gereği :D sana rütbe vericem o yüzden şimdilik eklemeyelim seni rütbenin ne olacağına karar verene kadar.
  2. Barış

Mahouka Koukou no Rettousei FC

eklendiniz :good-job-onion-head-emoticon:
  3. Mahouka Koukou no Rettousei Konusu Büyü, ne efsanelerin ne de peri masallarının ürünüdür. Uzun zamanlardan beri, insanlar için teknoloji kadar gerçekçi bir olgu olmuştur. Doğaüstü güçler büyü ile sistematik bir hale getirildiği için, büyü teknik bir yetenek olarak görülmektedir. Bir Doğaüstü Güç Kullanıcı'sı aynı zamanda bir Büyü Teknisyeni'dir. Büyü Teknisyenleri, kısaca Büyücüler, büyü için özelleşmiş lise ve üniversitelerde eğitilirler. Shiba Tatsuya, kusurulu ve az başarılı bir abidir. Shiba Miyuki ise kusursuz ve çok başarılı kız kardeşidir. İki kardeşin Büyü Lisesi'ne kaydolması ile hikayemiz başlar. Büyü tipleri, karakter analizleri, özel yetenekler, novel özetleri gibi konulara forum üzerinde bulunan terminoloji sayfasından bakabilirsiniz. Sayfaya ulaşabilmek için buraya tıklayın. GIF' ler Kurucu: Barış Üyeler: Shiba TATSUYA Spoiler Master ShiroYuu Cувєя Recdo Shotdown extreme solgera Eon uzmankaynak Ryuzaki L _Hei_ DaMaSKin0S megurine chan AYKa Benli11 Mücahidem Şehide-i Cahide Gardenya Yusaince00 h3n4 BenoBlack(Mutlu) HitmanReborn Nishaven free word kiriton -ScReaM- ƨαвαн ƨı̇ƨı̇ 朝霧 Ercided ƒυяκαη sніСніяυ Şıteğbın İmza: Şuan için imzamız bulunmuyor. Yapması için bi arkadaşa ricada bulunucam.
  4. siteye üye olarak girişleri açmışlar. yorum hala yapılmıyo ama üye olarak girebildim. buda bişeydir :D

1. Specific

Specific

Yorumlarda aynı kişilerin aynı şeyleri kopyala yapıştır yapması.^^

5. bunların hepsinden birer karakter yapsan bi anime çıkar herhalde :D http://d3dsacqprgcsqh.cloudfront.net/photo/aypEd2q_700b.jpg

6. Barış

Ecchi FC [+18]

o anime harbi benide dumura uğratmıştı. animede bir kaç kız karakter var ve her biriyle farklı hikayelerde ilişki yaşıyor esas oğlan. ama ilişki bitip muradına erdiğinde o kızla işi bitiyor ve sanki o ilişki hiç olmamış gibi başka bi kıza yürümeye başlıyor. ilk izlediğimde elemanın hafıza ile oynayabilen bi vampir olduğunu düşünmüştüm. çünkü kızlarda hiç bişey olmamış gibi hayatlarına devam ediyordu. ecchi sahnesi baya var. izliceksenizde sansüzsüz izleyin. en iyisi böyle animeleri torrent ile indirip izlemek çünkü internetten izlediklerinde sansür olup olmadığndan emin olamıyosun.
  7. Barış

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

yeni bitirdim BOB part 2 novel'ı. asuna çok çok az vardı o yüzden biraz mutsuzum. bolca sinon ve kirito var. hikaye ilk sezon kadar iyi değil bi sezon sadece bu hikayeyi anlatmazlar herhalde diye umuyorum.
  8. birisi son sigaramı istediğindeki halim http://d3dsacqprgcsqh.cloudfront.net/photo/aDwRgLK_460sa_v1.gif :D:D

1. free word

free word

arkadaşlara 1-2 kere yaptım bunu asdfg (son sigarayı isteme )

9. tamam ben adminlere danışır fun clup açma işinin herşeyini öğrenir açarım. ama haftasonu. haftaiçi müsait deilim.
  10. Barış

aincrad olan volume ları direk geçicem ama geçmeden animede anlatma gereği görmeyipte önemli olduğunu düşündüğünüz bi yer var mı demek istemiştim. eğer yoksa başlıyorum gun gale online dan
  11. Barış

ilk iki novel'ı okumuş birisi bana özel mesajdan animede atlatıkları güzel yada önemli şeylerin olduğu chapterları verebilir mi arkadaşlar. baştan okumaya çalıştım ama çok sıkıldım izlediğim yeri okuyamıyorum. taht oyunlarındada aynı şeyi yaşamıştım. animenin kaldığı yerden devam edicem ama atladıkları güzel yerleri okumadan devam etmeyeyim diyorum.
  12. sizin ilacınız bende :D benim bir yıldan fazla oldu fun clup için barış diyip(ekmek için ekmeleddin misal :D ) başkanınız beni seçin :D
  13. durdurabilirdi değil. 28 tane aynı anda saldırı geldi gram demolation ile sadece 26 tanesine yetişebildi 2 tanesini zamanında iptal edemedi büyülerin. o yüzden başka bi insanı 6 ay yoğun bakımlık yapacak saldırı yedi ama kendini yenileme yeteneği sayesinde kurtardı. ama iyileştirdiği alen çok büyük olduğu için hareket edemeyecek hale geldi. 2 kişi dedikleri işte japonyadaki stratejik sınıf büyücülerden bahsediliyor.diğeride saegusa ailesinden kötürüm bi kızdı ya hani.
  14. monogatari serisinde 13. bölümdeki savaşı atladı. movie falan mı var o arada ?

15. son bölümü izledim. işte anime farkı bu! :D novelda hiç öyle taklalar falan yoktu efsane yapmışlar bu bölümü sadece dövüşten ibaret :D
  16. Barış

hala okçu sinon walpaperini beklemekteyim :D
  17. Barış

neden mi sinon diyişini görünce ve babası diyince şimdi kayaba akihiko mu lan bu kızın babası sorusu geldi aklıma :D. offf okutacaksınız bana novel'ı bu gidişle.
  18. Barış

sinonu kurtaran eleman o katil mi acep saçları falan benzettim ben ona.ayrıca çok sıkıcı bölümdü. bir bölüm boyunca sinonu anlattılar. çok sıkıldım.
  19. baka-tsuki sitesinden okuyoruz. play store da android uygulaması var telefondan da okuyabilirsin.
  20. abi erika miyukiden güzel değil mi ya :D novelda sürekli miyuki tanrıça yok efendim okulun en güzel kızı falan diolar ama erika'ya bitiyorum ben :D kayaba ayakonun görünmesine daha çok miyukilerin uzaktan kuzeni gibi bişey.
  21. yazın ortasında bi cumartesi sabahı gök gürültüsüyle korkarak uyanmakta enteresanmış hani..

22. Barış

Japonya'da lise okumak

üniversite öğrencisi desen neyse dicem de lise çok kasıntı olur. orda lise okuyanlar ailesi ile birlikte oraya gidenlerdir. lise öğrencisine öyle bi izin verilmez. daha reşit değilsin üzgünüm ama oraya kimse seni tek başına göndermez -_-
  23. beni okurken çıldırtan şey oydu hocam. çevire herif kullanılmayan unutulmaya yüz tutmuş bir dünya ingilizce kelime kullanıyor. bülent ersoyla uzaktan bi akrabalığı vardır diye bi espri de yapmıştım zamanında kendimce.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.