Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. biraz daha açıklandığında tartışalım bunu ya. ilk 12 volume'da maya'nın sage olduğu yazmıyordu demeki 13 açıklanıor. bnm asıl tartışmak istediğim saegusa ikizleri. resimlerini görünce koptum ya. resmen mayumi ile marinin yedeği gibiler. bu kadar benzer. biri tsundere öbürü anaç. biraz daha farklılık beklerdim açıkcası.kasumi'yi sevdim ama tsundere kız kardeş tiplerini severim animelerde falan :D
  2. imzamdakinden mi bahsediyosun? :D sageler rastgele seçiliyor ama maya ile hizmetkarı arasında geçen konuşma benim o konuda kafamı karıştırdı ya(tam nerede geçiyordu o konuşma hatırlamıyorum ama tatsuyaya bişeyi vermekten bahsediyolardı ve böylece tatsuya sistemi tamamen ele geçirebilirdi sagelik sisteminden bahsediyor sanırsam. sagelerin bilgiye ulaşmak için kullandıkları aletti sanırsam bahsettikleri şey) tatsuyayı sage yapmanın bi yolu varmış gibi anladım ben ordan. çok karışık yazdım kusuruma bakmayın artık kafam çok dolu şuan.
  3. yok o muhabbet orda kaldı. azusa şuan için sessiz hin takılıyor :ph34r: .yokohoma da asker kimliği ortaya çıkıyor. special Lt kimliği açığa çıkıyor ama sadece ana kadro öğreniyo.101. büyü destekli asker taburu ouguro muydu neydi kod adı tatsuyanın. terimlerden tam emin deilim. şöyle dikkat ediyorumda tatsuyanın her kimliği birer birer farklı kişilere karşı açığa çıktı aslında bunların hepsi bir araya gelip sarhoş falan olurlarsa tatsuyanın bütün foyosu dökülecek ortaya.
  4. yokohoma arc'ındaki relicden mi bahsediyosun? ya o relic'i yazar sonraya saklıyor sanırsam. bi bahsetti çok çok önemli bişeymiş gibi sonra hiç bişey olmamış gibi devam etti konuya. tatsuya bombayı patlatıcak gibi ordan. tatsuyanın kimliğininin silver olarak yada stratejik büyücü olarak açıklanmıyo oluşu harbi çok canımı sıkıyor. bi yerde anlyorum medya yada büyük şirketler gözünü tatsuyaya diktiği anda yotsuba bağlantısı ortaya çıkar çıkmasına da işte adamın farklı şekillerde bilinen üç ismi var yosubayı eklersen 4. sadece biri dahi olsa dünya çapında meşhur olur hepsi aynı kişi düşün yani. mahesvara lan MAHESVARA!! daha sage'ler var. basche mi neydi onu yönlendiren herif eğer ölürse tatsuya sage olur mu acaba :D
  5. aynen flashcast bi orda kullanıo. dövüşürken avuç içinde bi büyü yoplayıp ninjutsuya ekliyor. flashcast'ı en etkili dövüş stilini kullandığı zaman kullanıcak. ama doğru düzgün ustasından gördüğü hiç bi tekniği daha kullanmadı. hep silverhorn'larla takılıyor. :D lisedeki fiziksel temas yasak olayıda çok kıl bişey.kaldır o kuralı tatsuya herkesi patates çuvelına çevirip bıraksın :D
  6. flashcast'ı daha tam olarak kullanmadı görüşündeyim. bahsedildi ama etkili olarak kullanmadı. flashcast'ı ninjutsu ile birlikte kulanıo tatsuya ve şimdiye kadarki tüm dövüşlerinde decompasition kullandı. silahsız yakın dövüşe girmedi. tomitsuka diye bi elemanla dövüşüyor orda bile gerek duymadı sanırım. kullansa paspas ederdi tomitsukayı. 24 saat geçmişi görebilme? benim bildiğim 24 saat öncesine kadar olan yaralanmaları iyileştirebiliyor. geçmişi görebilme nerde bahsedildi?
  7. vol 13 e geldim. chapter 2 çevrilsin diye bekliyorum bi haftadır. çevirmeleri baya uzun sürüyo herhalde.
  8. Barış

Battlefield 3

bf3 bi ara key dağıttı bedava. ben humble dumble dan 4 odlara 8 oyun aldım içinde bf3 keyide vardı. bf3 için para harcamanıza bile gerek yok. ben bf4 almayı düşünüyorum şimdi.
  9. Barış

MMO/RPG/FPS/MS Edinimleriniz

2-Warface şimdi 2-3 gün oynadım oyun güzel PvEsi olan online oyunları severim :D ki onları oyunyordum fakat görevleri sıktı beni birazda zordu şuan girmiyorum güzel oyun :) 3-Karrataht öncelikle joygamemin elinde diyecem ve siz bir tedirgin olucaksıınz :D ama öyle wolfteam gibi berbat bi oyun değil tabi şimdilik gibi oyundan bas edersem knight sikroad felan benziyor hoş oyun :) PvEsi olan oyun önerin bana :) AC favorilerimdendir. hele o son oyundaki gemi savaşları yok mu. ne zevkliydi yahu cod 4 ten sonra kendime zevkime en uygun bulduğum 2. oyundur.
  10. Barış

aldım favorilere yarın girerim ;)
  11. Barış

intahar koşusu yapanlar japonlar işte. japonları tam psikopat yapmışlardı o oyunda ya genelde en zorun bi altı expert'te oynarım cod oyunlarını. o oyunda world at war mıydı neydi adı. o oyunda bazı bölümleri ne kadar uğraşırsam uğraşayım expert te geçememiştim. ama benim en en en en favori bölümüm cod 4 teki sniper bölümüdür. o bölümü oynarken çıldırıyordum zevkten lise 3 te falandım galiba. oyunu oynarken çıkardığım sesler falan :D video ya çekseler dünya çapında meşhurolurdum yemin ediyorum :D
  12. Barış

ağır FPS'ciyimdir. cod 2 ile başladım ciddi multiplayerla. bugün BF3 ile devam ediyorum. yıllar ilerledikce cod'dan soğudum. cod 2 ve cod 4 ün yeri ayrıdır ama bf daha iyi oyun yapıyor artık. bi tanede gif paylaşalım. single player'dan multiplayer'a geçtiğimde ben :) cod 2'de ilk multiplayer deneyimimde oynadığımda aynı böyleydim :D
  13. Barış

Bleach Manga Tartışma

yine kimsenin bankaisini göremeyecez anlaşılan bunlar çoktan bi üst levele çıktı.sıfırıncı takım varken ukitakeylen kyorakunun bankaisine ne hacet :D
  14. siteye üye girişi ne zaman açılacak yahu anime listemden bişeye bakmam lazım.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

şimdilik sadece yetkileri olanlar girebiliyor :P gerçi benimde listelerim gözükmüyor :(

15. Barış

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

kirito harbi hatun mu olacak ya. gerçi başka bi kızın vurulmasını önlem kiritoya asuna açısından iyi haber de. ben sevmiyorum böyle şeyleri. erkek adam erkek karakter alır :D
  16. önce altyazının fps si ile video'nun fps'si aynı olmalı ne kadar senkronize etmeye uğraşırsan uğraş fps'ler birbirine uymadıktan sonra sürekli kayar. fps'yi altyazı programı ile ye kendin değiştiricen ki bu daha advance bi yöntemdir. acemi isen bu konularda amy chan'ın dediği gibi video'yu bs playerda açıp sisteminde uygun altyazı olduğunu ummak. bs playerda da açacaksan video ismini internette aldığın gibi yap değiştirme. isme göre aratıyor sanırım bs player altyazıyı.
  17. bi sonraki bölüm olacak olayı dramatikleştirmeye çalışıyorlar galiba <_< . bende sinir oldum yarışmalar çok kısa sürüyor hepsini bi %50 daha uzatsalar çok daha iyi olacak.
  18. yeni bölüm gelmiş. son sahneyi eklemişler galiba novelda orayı okuduğumu hatırlamıyorum.
  19. Barış

Bleach Manga Tartışma

kafasız komutansız başka ne kaldı :D :D başgan başsız star de en iyisi ya :D
  20. No game No life baby :D ya sen nası bi kombinasyonsun. bu senenin favorisi kesin olarak bu.

21. vol 7 de sonlardayım işte 8 e geçerim bugün. değmez mi ya. yaza saklıyım staja giderken yolda okurum diyordum yarısından fazlasını bitirdim bile.
  22. serideki ana kadrodaki herkes S seviyesinde zaten. diğer loncaların S lerine bakıyorumda pehh. narutonun genin olarak devam etmesi gibi bizimkilerde ezik ezik takılıyolar hala. ülkede kara lonca bırakmadılar ama hala tee ilk bölümlerde yendikleri çerezlerle aynı klasmanda görünüyorlar. natsuda tecrübe yok mu? pehh adam çocukluğundan beri görevlere gidip geliyor. mirajane den daha tecrübeli bile natsu. aynı zamanlarda başladılar büyücü olmaya. veled gibi davranması deneyimi olmadığını göstermez.
  23. Mahesvara!! Third eye release! obaaaa ba ba ba. bana bişeyler oluyor :D çok büyük zevk alıyorum novel dan şu an :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.