Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. turnuvayı bitirdim nerdeyse 1 haftadan fazla sürdü okumam. ama çok güzeldi hele sonlara doğru offfff :admire-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: (tatsuta you demon :cruch-onion-head-emoticon: )
  2. önceden V.K arardım her daim favorimdi. 2 haftadır off yine mi VK diyorum. noldu acaba siteye serverları mı yaktılar çok yavaş. izleyemiyorum

1. free word

free word

yavaşlığını geçtim kendiliğinden kapanıyor hıyar ona sinir oluyorum :@

2. free word

free word

mail-sibnet şaşmıyacaksın !

3. dört'ün shi olduğundan emin misiniz ya. one piece de luffy santoryu'dan sonra yontortu diyodu ayrıca narutoda. yondaime hokege dördüncü hokage idi. bu yon nedir bunu bilen biri açıklasın :)
  4. Barış

Büyü türü ?

en çok sevdiğim büyü tarzı yok. belki ultear'ın ki olabilir. ama onuda tam sevemiyorum. ama en sevdiğim büyücü tarzını söyleyebilirim. birden fazla değişik büyü kullanabilen büyücü. ama fairy tailde öyle bişey yok ki bence aşırı saçma. madem bir büyücü büyüyü öğrenebiliyor yani doğuştan gelme kimliğinde belli olan bişey değil neden hiç biri daha fazla büyü öğrenmeye çalışmıyor. herkesin belli bi tarzı var o tarz takılıyorlar. çok yararlı olabilecek ama basit büyüler olabilir. mesela beş duyuyu artıran büyüler uçmanı sağlayan büyüler daha hızlı koşmanı sağlayan büyüler. harry potter bu yüzden büyücülük bakımından en sevdiğim seridir.
  5. V.K ya bişeyler oldu. favori izleme sitemdi ama bi haftadır inanılmaz yavaş yüklüyor.

1. jans09

jans09

evet aynı şeyi ben de yaşamıştım şimdi mailru dayım... bi de reklam olayı olmasa (((

6. ben okumaya başladım volume 3 chapter 6 dayım şuan turnuva 1. kısımda. ama istediğimden daha yavaş okuyorum ingilizcesi çok ağır örnek vermek gerekirse lead yerine pioneer kelimesi kullanılan bi roman. eski, modası geçmiş ingilizce kelime çok fazla var sanki çeviren bülent ersoyun uzaktan akrabası efenim :D bide başka isim mi bulamamış miyuki-mizuki-mayumi. üçü aynı kısımda bulunuyorsa artık Allaaaaah barışın kafaya ağrılar giriyor. hangisi hangisiydi çok iyi odaklanmak gerektiriyor :D
  7. uhh eline sağlık böyle bişeyi yakın zamanda sen açmasaydın ben açacaktım üşengeçliğimden 2 haftadır erteliyorum. bu seneki en iyi animem bu benim bide no game no life var ama hangisi birinci karar veremiyorum. shingeki bile bu kadar hoşuma gitmemişti.
  8. Barış

Bleach Manga Tartışma

hareketi gördük ama etksiini görmedik geçen haftakinden tek farkı bu hareketin ismini ve şeklini görmüş olduğumuz. olmamış. tatmin etmedi.
  9. Barış

Bleach Manga Tartışma

Bu haftaki chapter yine aynı.yapmış yine yapacağını hepsini okumam 1 dk sürmedi. Böyle çerez adamlarla böyle oyalanacaksa yandık valla. Biraz ichigo show izlesek hiç içim yanmayacak
  10. Barış

( 13 / 13 ) Gokukoku no Brynhildr

bu mangaka sanırım yarattığı dünyanın ne kadar çeşitli şeyler yapabileceğinin farkında değil.o anıları değiştirip yaratabilen kızda gelirse grubun yaşam standartları aşırı gelişir. kendilerine bir dünya gizli üs bulabilirler. ayrıca devlette ilaç yapılan yer neresiymiş onu öğrenip ilacın nasıl yapıldığını öğrenirler. hatta kendilerine ilaç yaptırırlar. ülkedeki bütün mafya babalarının hafızasını değiştirerek kendilerine bağladıklarını sonra daha büyük mevkideki adamları bağladıklarını düşünsenize :D şu seri hayal gücünü çalıştırmanı sağlıyor bayaa bayaa :D
  11. Barış

Bleach FC

maskenin nesinden korktun ya çizgifilmi vardı eskiden efsaneydi. :D
  12. az önce bitirme projesi sunumunu başarıyla tamamladık. artık yol bize göründü. ünide bitti. barı artık bir malzeme mühendisi :)

13. Barış

Bleach FC

:good-job-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon:
  14. guilt crown, görüp duruyorum ama bir türlü oturamadım başına FMA 2 birinciyi izledim. 2. yi de indirdim ama bi türlü başına geçip izleyesim gelmio çünkü ilk bölümler benzer benide sarmıyor. bakuman iyi gibi ama şuan için fantastik ecchi ve macera ilgimi çekiyor belki ilerde. Gintama(gerçi sıra bunda narutoyu bitirdikten sonra başlıcam diyordum hem narutoyuda erteleyip duruyordum ama az önce bitti gintamayada başlarım artık :D)
  15. naruto :D sırf neymiş ulan bu naruto diye başladım. ama beklentimde baya büyüktü. o yüzden en başta nefret ettim çünkü naruto full eziliyordu. ama shippuden de ortalardan itibaren sennin modla gelen gazla bir çırpıda bitiriverdim.
  16. Barış

Mahouka Koukou no Rettousei

çok hızlanırlarsa çok atlayacaklar çok fazla açıklama var novelda.
  17. kadıköyü sel aldı. narutoya kitlenmiştim . perdeyi i çektim yolda su seviyesi 5 cm en az :D

1. LeornKayn

LeornKayn

Bende bu sabah hayatımdaki en uzun aralıksız gök gürültüsüne şahit oldum 30 dk gökmü gürülder :D

2. Mileydi

Mileydi

Leo sen benim mide guruldamasını duy bide :D

3. Barış

Barış

benim dikkatimi çekende gök gürültüsüydü yoksa 2 ye kadar naruto.next episode next episode next episode :D

18. Barış

Baykuş Cafe

oraya giden o riski göze alyordur :D
  19. birader ne yağmur yağdı çatı delinecek sandım o_O

20. Barış

Bleach Manga Tartışma

matsumotoyla isshinin karşılaşmasını görmek istiyorum ya. eski kaptanının ichigonun babası olduğunu bilmiyo sanırım hala.. ichigonun da byakuyayla aynı sosyal mevkide olacağı hiç aklıma gelmezdi. shiba isshin adını görünce şok oldum zaten . bi dk ya kukaku ichigonun halası falan çıkmasın sonra :D
  21. küçük parmağımı sehpaya çarptığımda hissettiğim http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/a8WO09d_460sa.gif :D

22. Barış

Bleach Manga Tartışma

ishida annesinin intikamını alacak ya ona fırsat kolluyor. muhtemelen babasından duymuştur hikayeyi.
  23. izliyim diyorum başlığında ağır spoiler içerir yazan bi konunun linkini veriyosun hocam :D başlığı okudum kapattım :D yapma böyle kötü şakalar :D
  24. aylardır harddiskimin içinde o klasörden bu klasöre atılıp duruyor o film. hiç bi zaman izleme isteği duymadın senin şu yorumuna kadar. bi ara izleyeyim bari :D
  25. en son hobite gittim. oha baya olmuş lan finaller bitince gideyim bari birine. türk yapımı bi animasyon vardı onu bi izleyek.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.