Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. Barış

Bleach FC

2. Barış

Merhabaa :))

hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon: :hi-onion-head-emoticon:
  3. Barış

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

one piece izleyenler bilir fujitora diye bir yaşlı amca var kendisi kör bir kılıç ustası olur. lelouch fujitoraya çizik atamaz. lelouch güçlü olabilir ama gücünü kullanabilmesinin tek yolu göz göze gelmesi rakibiyle. bunu engelemenin yolu çok. en basiti gözüne bakma ağzına bak illaki gözünün içine bakmak zorunda değilsin.
  4. Barış

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

hangi klasman için değerlendiriyoruz dostlar. tengen toppa gurren lagann da gezegensel güçler var. dragonball izlemedim gerçi ama ondada bi gezegeni yok edecek güç oluşturabiliyordu diye biliyorum. en güçlü kıyaslaması için animeden dışarı çıkılmamalı. ne karakterler biliyorum luffy e tek atar :D
  5. Barış

Bleach FC

tam bir hayal kırıklığısın kurosaki-san. gerçek bir hayal kırıklığı. zaten kılıcından yansıyan korkudan başka bir şey değil. savuştururken; "kesilmekten korkuyorum" diye düşünüyorsun. saldırırken; "birini kesmekten korkuyorum" diye düşünüyorsun. birini korumaya çalışırken; "ölmelerine izin vermekten korkuyorum" diye düşünüyorsun. evet, sözlerin bana sadece saçma bir korkudan bahsediyor. öyle değil. dövüşte gerekli olan şey korku değildir. korkudan hiç bir şey doğmaz. savuştururken; "beni kesmene izin vermeyeceğim" diyeceksin. eğer birini koruyorsan; "ölmelerine izin vermeyeceğim" diyeceksin. saldırıyorsan; "onları keseceğim" diye düşüneceksin. evet, şimdi! seni kesme isteğimin kılıcımdan yansıdığını görmüyor musun?
  6. Barış

Bleach FC

bu şekil nazilere özgü bir şekil değil. [asıl ismi Svastika Uzak Doğu, Orta ve Günay Amerika başta olmak üzere pek çok dünya kültürüne ait bir semboldür. Türkiye'de de izlerine rastlanan bu sembolün Batı kültürüne girişi Alman nasyonal sosyalistlerin tarihteki yerlerini almalarıyla gerçekleşmiştir.(vikipedi alıntı)]
  7. Barış

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

adaş çarşamba ve perşembe günü anime yada manga farketmez bütün tartışma platformlarından uzak durmalısın. manga bayaa hareketledi son bi kaç bölümdür insanlar kendilerine hakim olamıyorlar spoiler konusunda.
  8. Barış

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

ben animelerde romantizm den çok aşka ulaşabilmek için çekilen acıyı seviyorum. dramlar, imkansız gibi görünen aşklar nerdeyse vazgeçilen bi aşk varsa bayılıyorum diyebilirim :D vıcık vıcık bi aşk ayrı mesele haremlere ağır uyuz oluyorum. kimse bir yere varamıyor. Maji de Watashi ni Koi Shinasai! den örnek verecek olursak animede tamam bi tane başrol erkek var ama ekipte 3 tane daha erkek var bütün kızlar tek bir adamı seviyor çıldırmamak elde değil.
  9. Barış

minna hajimemashite

hoşgeldin zeynep-chan. forumda iyi eğlenceler :hi-onion-head-emoticon:
  10. Barış

Bleach FC

çok varsayımsal olmuş ya favori karakterim mayuri sama nın o kadar aşağıda ne işi var!! alayını alır götürür adam kendi çapında ölümsüz bi kere :D
  11. Barış

Selam meraba.

hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon:
  12. Barış

Dizi Tavsiyeleri

lost-dexter bunlar güzel diziler değil tavsiye etmiyorum. lost da gizem üstüne gizem daha biri çözülmeden yenisi geliyor insan bişeylerin açıklanmasını bekliyor ama hak getire. dexter bilindiği gibi bi seri katil ve her sezon da yakalanma tehlikesi geçiriyor yeni bi ipucu bulunuyor acaba dexter olduğunu öğrenebilecekler mi diye izliyosun ama izlerken aynı zamanda daha 5 tane daha sezonunun olduğunu bildiğin için dizi kendi kendine spoiler vermiş oluyor. prison break güzeldir onu izleyin. chuck mükemmel bi dizi çok tutulmadı ayrı mesela biz anime severler olarak bayılırız. ezik bi adamın yanında koruyucu meleği ve gelişimini izliyoruz klasik bi anime konusu gibi. spartaküs başrolü gerçek hayatta öldüğü yere kadar izledim yeni oynayan adamın tipi hoşuma gitmediği için devam etmedim ama çok iyi yorumlar aldım the big bang theory effffsane bir dizi. bnm gibi zamanında fizik dersi almışsanız lisede yada üni de komikliği 3 katına çıkıyor. friends.. how i met your mother ve big bang theory gibi dizilerin babasıdır. 6 karakter var 6 sıda sheldon kadar komik. hiç sıkmıyor. how i met your mother ilk 5 sezonu mükemmel daha sonradan komikliği karakterlere alıştığınız için düşüyor supernatural ilk 5 sezonu mükemmel sonradan sıkılmaya başlıyosunuz en azından beni sıktı. daha var ama şuan aklıma gelmiyor. umarım birilerine yardımı olur :)
  13. Barış

Favori Anime Müzigin ?

durarara 1. opening i favorimdir. ayrıfa FMA brotherhood opening i de 2. favorimdir. yukarda arkadaşlar paylaşmış bende paylaşmayayım şimdi.
  14. Barış

Merhabalar :)

hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon: bi senedir bende çeviri ekibine katılsam mı katılmasam mı diye düşünüyorum. ben sürekli o tempoda çalışamam o yüzden girmiyorum. sonra bi tane berbat bi çeviri görüyorum lan katılayım da millet çeviri görsün diyorum :ahaaah-onion-head-emoticon: sonra yine ben yapamam diyip vazgeçiyorum. :D
  15. güzel olmuş beğendim eline sağlık
  16. Barış

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

5-6 chapter biriktirmiştim hepsini birden okudum bitirdim az önce. o sabo ne olmuş öyle. sayko bir haki vardı zaten şimdi mera merayıda aldı. şu haliyle aokijiyi alır gibime geliyor. köpek gibi güçlenme buna denir herhalde. baya duygulandım görünce. o kadar dof'un adımını kim yenecek diyordum bi anda ortalık savaşmaya istekli asker doldu. sugar kendine gelince hepsi eski haline dönmez herhalde tekrar.
  17. Barış

Bleach Manga Tartışma

her ne kadar kenpachinin shikai sini merak etsemde benim asıl merak ettiğim zangetsu. onu bi savaşırken göreydikte ondan sonra diğerlerine geçseydik. yine şekilsiz bişeyi vermiş kubo. o gördüğümüz bankai formumuydu zanetsunun shikai mi ?
  18. Barış

Bleach Manga Tartışma

aslına bakarsan benziyor. en son o kuyuda seçtiği şekilsiz zampaktou nun şekil almış hali aynı o resimdekine benziyordu. şey en azından suratı :D
  19. Barış

Bleach Manga Tartışma

gayet mantıklı bunlar ama bu sadece nozarashi'nin cisimlenmiş görüntüsünü gösterir. kılıç halini ya da gücünü göstermez. benim tahminim kesme yada yarma ağırlıklı koca bi kılıç falandır. getsuga gibi bişey geliyo aklıma ichigoya çok benzio çünkü. sadece kılıç kullanma tekniği var ne kidou nede yakın dövüş teknikleri bilio. bunların arasına alıcaksın yazacağın yazıyı yada footrafın linkini Teşekkürler yardım için
  20. Barış

Bleach Manga Tartışma

daha yorum yazma kısmını tam olarak çözemediğim için oluyor böyle şeyler spoiler a almayı falan daha bilmiyorm mesela :D byakuya ciddi dövüştüğü zaman kullandığı 2 teknik var kenpachi ye daha bunları yaptığını görmedim. sürekli geçiştirme üzerine kurulu taktiği.
  21. Barış

Bleach Manga Tartışma

zarakiye ne yakışır ki şöyle testeremsi bşey olmasın adam gibi bi kılıç olsun ya :D byakuya hiç bi zaman onunla ciddi dövüşmedi ya. ciddi dövüşseler byakuya rahat kazanırdı diye düşünüyorum. nedenini 2-3 bölüm önce eski kenpachi açıkladı zaten Barış flood yapmamaya özen göster :P
  22. Barış

Bleach FC

abi son manga fena bi yerde bitti heycandan yerimde duramıyorum şuan. :admire2-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon:
  23. Barış

Bleach Manga Tartışma

kenpachi nozarashi dedi :o off bi sonraki bölümü bekleyemicem. sonunda 40. bölümden beri beklediğim şey bi sonraki mangada gösterilecek yanılmıyorsam.
  24. Barış

Ağlama Duvarı

kendimi alamadım..üzgünüm :) http://www.youtube.com/watch?v=46VqHb3dE6g
  25. Barış

Ağlama Duvarı

hergün 2 şer tane vizesi olduğu halde anime izleme rekoru kıran kendime sinir oluyorum. :bsod-onion-head-emoticon: aho da na watashi :confused-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.