Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. Barış

Yaoi Fc (+15)

yeterli yaoi anime yapmıyorlar sanırım normal kız-erkek ilişkisi bile nerdeyse olmayan animeden yukardaki gibi bi resim çıkmış ortaya. :D bundan sonra o ikisine normal gözlede bakamıcam sanırım. neyse buralarda ben pek dolaşmayayım yoksa günün birinde luffy ile zoroyu öpüşürken falan görürüm mazallah. :crying2-onion-head-emoticon:
  2. Barış

Yaoi Fc (+15)

Gif gif ♥ şey pardon alınmayın ama sırf merakımdan soruyorum. bu yukardaki yatoyla yuki arasında sanırım (dahada dün bitirdim <_< ) ilişki neden bu kadar hoş geliyor. ben valla resim ilerledikçe gerildim :depressed1-onion-head-emoticon: . sanırım klasik bi tepki verdiğim ama hakkaten kızların bu erkek-erkeğe olan yakınlaşmadan neden bu kadar hoşlandığını anlamıyorum :expulsion-onion-head-emoticon: . yuri yide sevmiyorum onu da belirteyim (hafif homofobiklik yaptım galiba :depressed2-onion-head-emoticon: )
  3. Barış

merhabalar :3

hoşgeldin mine chan forumda iyi vakit geçirmen dileğiyle :hi-onion-head-emoticon:
  4. bi imza isteğim olacaktı eğer hala istek alıyor iseniz. İmza Ulquiorra temalı olmasını istiyorum. bu resim ile. arka planı ulqiuorra nın reiatsusu gibi olursa güzel olur. şu arkadaki gibi ulquiorra schiffer'ın ismi sol alt köşeye küçük punto ile ortayada şu repliği istiyorum "Ore to koi onna" yazı tipi tasarım gibi şeyleri senin yaratıcılığına bırakıyorum. Eğer yaparsan çok sevinirim :)
  5. Barış

Noragami

yüzünü hatırlamasada ondan yardım aldığını onun kendisine çok yardımı olduğunu hatırlaması lazım. yoksa tanrı kavramı olmazdı animede. kısa süreliğine bağlantıda olanlar görünce unutuyorlardır. bağlantıya geçenlerde isim olarak en azından kalması lazım. ama zevkliydi. 1-2 bölüm izledim arkası geldi. ilk başta seiyuu ekibi çok kaliteliydi. vizelerim olmasına rağmen bi oturuşta bitirdim.
  6. Barış

Noragami

ben şu çulsuz olma olayını anlamadım. dilek gerçekleştriyor tamam da bu kadar çulsuzlukta başa bela be birader. kaç tane kişinin hayatını falan kurtardı bu adam şimdiye kadar da kurtarmaya devam etmiş bi yato'Nun kulu bi tane tapınak yaptırmamış mı. ana karakter daha iyisini yapabilecekken sefalet içinde gezmiyor mu tilt oluyorum. one piecede de çok yaşamıştım bunu.
  7. fazla bölüm insanların gözünü korkutuyor ama dediğiniz gibi o kadar hak etmeyen saçma sapan animeler var çok harika animeleri 12-25 bölümde kesiyorlar. japonları anlamıyorum.
  8. Barış

Ecchi FC [+18]

yeni üye kaydı yapar mısın :D ecchi daisuki :D
  9. Barış

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

pupa beklentilerimin çok yüksek olduğu bir animeydi. anime süresi yüzünden çok büyük bi hayal kırıklığına uğramıştım zaten. yaraya tuz basar gibi bi tane filler potansiyeli olan final yaptılar. o neydi ya öyle trollemeye mi çalışıyolar izleyiciyi.
  10. Barış

Kuroko No Basket 3. seri cıkarmı ?

Olay feedbackler ile alakalı. Animeye karşı geri dönüşler bence gayet iyi. Mangada oldukça ileride bence de devamı gelir. Ama her sene birer sene ara vermeye devam ederlerse sonu gelmez bu animenin
  11. Barış

Bleach Manga Tartışma

bi sorum olacak. önceki sayfaları okumadım o yüzden konuşuldu mu bilmiyorum. mangayı düşünürsem üstünden bi 2-3 ay geçmiş olması lazım bu konunun. şimdi bu ichigo nun zampaktosu gerçek şeklini gösterdi.o shikai idi diye düşünüyorum. şimdi ichigo sadece zangetsuyu kullanırken bütün shinigami quincy hollow güçlerini aynı anda kullanabilme imkanına sahip dimi. çünkü bütün bu güçler ichigonun doğduğu günden beri vardı ichigonun benliği bi yerde. artık maske takıp bi power up falan yapmaz dimi ne düşünüyosunuz.
  12. Barış

Bleach Karakterlerinin seslerinden

abi hepsi çok güzel ya. en çok soi fon a bayıldım. belki de öldüğü içindir bilmiyorum. hepsi ses sanatçısı olduklarını belli ediyor valla direk o matsumoto daki ses alçalıp yükselmesi neydi öyle şok oldum. edit: kenpachi yi dinlemeden yazmıştım oda inanılmazmış indiricem bunu tel de dinlerim :D
  13. bu arama konularında tecrübeliyim. isminiunuttum.com diye bir site var ismini hatırlayamadığınız herhangi bişey olursa bu siteyi kullanabilirsiniz.anime konusunu bilemicem ama film,müzik vs gibi şeylerde hatırlayamayıp çıldırcak gibi olduğunuzda orda şansınızı bi deneyin bende sık sık girip yardımcı oluyorum orda aramak zevkli oluyor :)
  14. video nun orjinalini buldum animelerin isimleri açıklamada var belki bulursun içinden
  15. anaa bunu bende izlemiştim zamanında hatta bi bölümünde yemek yiyolar lezzetinden herkesin gözü dönüyor hatta kurt dağın tepesine gidip zevkten uluyordu. ne zaman bende çok lezzetli bişey yesem hep bu sahne aklıma gelirdi. farkında olmadan ne kadar çok şey izlemişiz önceden ya gördükçe hatırlıyor insan :D
  16. Barış

Bleach FC

kurotsuchi mayuri benim şimdiye kadarki animelerde gördüğüm karakterine bayıldığım air time aldığı her seferinde en kötü suratımda bi sırıtış oluşturan karakterdir. kimin ne dediğini umursamaz sevdiği işe her şeyden daha çok bağlı. ihaneti sevmez. dünya umrunda değil adamın. favori karakterimdir kendisi. joker bir bu iki :D şu sahnede evi inlettim :D :D :D
  17. Barış

Bleach FC

Normal anime sayfasının altında da yazdım bunu buraya da yazayım. tekrar bölümü bile izlenme rekoru kırmış bir anime neden devam etmesin. sonuçta herşey para. Para için bu işi yapıyor herkes. Mantıklı olan bu. ancak şöyle bi ihtimalide göz ardı edemem tabi ki. Kubo animeyi güzel yapamadıklarını düşünüp şirketle kavga etmiştir yada diğer telif hakkı sebepleriyle animeyi yapan şirkete uyuz olup durdurtmuştur ve katır inadı yapıp bi daha animesini yaptırtmayacaktır. bu da bi ihtimal. şimdi sorunun cevabına dönersek yukarda da söylediğim gibi çok fazla ihtimal var ve animenin devam etmesi konusunda kesin olarak söylenecek bişey yok. bence edecektir. durdurulmasının başlıca sebebini herkes animenin mangaya çok yaklaşması olarak görüyor. şu an mangada devam eden final arc'ı bittiğinde ve Tokyo TV de bir yer boşaldığında başlar diye düşünüyorum. her şey manganın ilerleyişine bağlı. ama en azından bi sene daha görmeyiz diye düşünüyorum.
  18. Barış

Bleach FC

şimdi matsumotoyla gin i bi ikili olarak düşündüğüm için ben matsumotoya hiç yan gözle bakmıyorum artık. soi fon'u bana ver kankim mayuriyle konuşayım sana 20 tane nemu yapsın :D
  19. Barış

Bleach FC

şimdi bi dk matsumotoyla bambiette senin olsun da senin en iyi üçün benim en iyi üçümle çakışıyor. soi fon u ver anlaşalım :D
  20. şimdi bitirdim animeyi gerçekten yukino çok tatlı ve iyi bi karakter olmuş. ama çok yetersiz bitti ya hiç bi gelişme falan görmedik. protagonist sürekli kamikaze dalışları yaptı durdu. hikki'miş bu kadar iç dünyası koyu bi karakter görmedim
  21. Barış

Bakın ne buldum

ben allahtan 10 saniye izleyip bıraktım lethal damage vermedi :D
  22. Barış

Bleach FC

soi fon aşığıyım ama favorim o değil malesef :D yoruichi-soi fon- espada 2(ismi aklıma gelmedi şimdi)-ve diğerleri(inoue hariç)-inoue (uyuz oluyorum)
  23. Barış

Bleach FC

bi soi fon aşığı olarak bu resmi kabul edemem çok daha seksi bi hatun bulunmalıymış. diğerlerine lafım yok ama hemen kızmayın :D
  24. Barış

Bakın ne buldum

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.