Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. oppai gücü nerede olursaet etkili dikkat dağıtıcıdır :D(power of oppai)+16 olma ihtimali var o yüzden dikkat http://9gag.com/gag/aGV49N7

2. mahouka vol 14 çevirisini beklerken çürüdüm çürüdüm. eskiden 3 kişi çeviriyolardı şimdi tek kişiye düşmüş bunlar 14 ü çevirene kadar 16 çıkmış olacak.

3. golden week boring week

4. ben bu bartelemoyu gün geçtikte daha çok sevmeye başladım :D

5. biri artık bi site yapsın youtube linkini verelim o bizw geri swf linkini versin ya olmuyo böyle işsizlk bu

6. mayoiga iyice losta döndü arkadaş noluyor ne bitiyor iyice kaçırdım ipin ucunu

7. kocaeli'de yüksek lisans hakkı kazanmış bulunuyorum. öğrenciliği o kadar kolay bırakacağımı sanmayın :D

8. offf offf offf offf minkler gözümde 100 level birden atladılar uln oda yaptın yine yapacağını

9. world trigger mangası dergi değiştirmiş. bundan sonra aylık yayınlanacak, çeviri tarihleri ve süresi değişir muhtemelen..okuyanlara duyurulur

10. istanbulda anadolu yönüne gidecekler gitmesin abi. trafiğin bi ucu tuzlada öbür ucu büyükçekmecede. kafayı sıyırırsınız çıkarsanız

11. sıkıntıdan pokemon izliyorum ya yapıcak bişey yok

12. ahh gel artık one piece. çatlıcam meraktan artık. 2 hafta oldu sabrımın sınırına geldim

13. hobbbbbbbbbbbit :D güzel filmdi ama sanki koca holwood'a hiç oyuncu kalmamış gibi gitmişler tauriel'e en çirkinini seçmişler. hani insan rolü olsa anlarım da elf dediğin güel olmalı ya güzel halk diye boşuna demiyolar. legolas kadından daha güzeldi yemin ediyorum :D arwen gibisi var mıydı elf olmak için doğmuş gibiydi işte o :D

14. dinlemelere doyamadım

15. inek sağılan domuz beslenen anime sarar mı hemde nasıl sarar yeterki karakterler kaliteli olsun konuşmalar sıkmasın valla sendim ben bunu (gin no saji)

16. kakaolu cennet elmas ben seni bu güne kadar nasıl keşfedemedim yaa

17. yazın ortasında bi cumartesi sabahı gök gürültüsüyle korkarak uyanmakta enteresanmış hani..

18. nedeyse bir gün oldu hala yahari'nin finaline hiç bi fansup altyazı yapmadı. ortak tavır falan mı aldılar nedir ya şimdiye kadar en az 3 farklı ingilizce altyazı çıkardı.

19. yarım sayfa teknik makale çevirmektense 3 tam sayfa günlük ingilizce metni çevirmeyi tercih ederim bu ne lan bi sözlüğe bi adobeye baka baka şaşı oldum.

20. haftanın en sıkıcı günü bugün :/

21. fate serisine mi başlasam ki ya

22. yarın yani bugün yeni okul dönemi başlıyor ve ben hayatımda ilk kezs bu günü umursamıyorum. :/ bi burukluk var içimde ama ilk maaşımı aldığımda muhtemelen geçer :D

23. overlord 2. sezon başlıyor. romanı güncel takip ediyorum ileriye yönelik sorusu olanların sorularını yanıtlayabilirim

24. Yen press ya hem 16 vol cikmis olan romani cevircem diye aliosun fan tlnin bitmesine sebep oluyosun hemde vol 1 ve 2 ye 6şar ay süre koyuyosun hayvan gibi şi yapiyorsuguz yaw

25. aldonah finalini hiç beğenmedim ya. bu seneki animeler niye byle hep ya. bundan 2015'in geri kalanı iyidir umarım

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.