Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. az ıslanır serinleriz diye dışarı çıktık yolun ortasında yağmur kesildi eve dahada sıcaklamış olarak döndüm. :/

2. fairy tail manga şu son bölümle gözümde level atladı. yeni bir dönemece girdik bea.

3. youtube'da video izleye izleye alim olucam len. daha şimdi mozerella peyniri yapımını öğrendim.

:D
  4. bugün viaportta rokete bindim süperdi ya

5. barış artık resmi olarak mezun. barış artık bir malzeme mühendisi :)

6. mahouka vol 17 spoileer okuyorum anam anam :D serinin en zevkli zamanları :D

7. bir pazar daha ve ben haftanın tek tatilimi oyun oynayıp anime izleyerek geçirmeyi düşünüyorum.  ama tabiki önce güzel bi pazar kahvaltısı. herkese günaydın

8. derin bir nefes al ve bağır "ALL HAIL LELOUSH". zero requiemi geri getirin...

9. ne game no life yeni bölüm gelmiş. tamda kahvaltımı yaparken izleyecek bişey kalmadı diye kara kara düşünürken :)

10. zeus'la poseidon şa an istanbulun üstünde tepiniyor aga gök yarıldı 5 dk da ortalık sel oldu

11. durarara'nn iyi olmadığına kanaat getirdim, full laf salatası ya bu ne, sürekli yeni karakter çıkıp uruyor bu kimdi yaa diyip duruyorum, kafamı allak bullak etmekten başka bişey değil, çok sağlam bi aksiyonda yok zaten, full takip etmesi zor laf salatası özet olarak, izlemiyorum artk, roman olarak belki okurum

12. o durarara opening 1 içerisinde geçmiş bölümlerden bir iki cümle ekleyipte devamnda aaaaaaah dediği yer var ya orda bitiyorum ya

13. ulan youtube a arabesk rapçiler reklam vermiş canga sponsorluğuyla. prayer in c açtım sanıyodum su içmeye gittim geldim o ilk şok acayipti hariden.

14. kuroko hayranlarına duyurulur...son bölümde iyie

15. x men filmleri bilgisiyle kendine güvenen biri bana pm atabilir mi son film kafamı allak bullak etti bi kaç sorum olacak

16. recep ivediğe döncem yakında ben öyle hissediyorum. hiç çalışmak istemiyorum, kodum bozuk :D bana bi yerden para gelcek abi araba ev al sat yapıcam yarı emlakçı yar galerici, oda sırf hiç bişey yapmıyo olmamak için. o yüzden şans oyunlarından para çıkmayınca hayal krıklığına uğruyorum

17. sanırım vakit geldi. geçen sezon ancak bir tane anime bulabilmiştim. bu sezon daha da beter. yeni başlayanlardan hangisine baksam saçma buluyorum. çocuk işi hepsi. bırakmanın zamanı geldi anlaşılan. sadece mangalarla devam bundan sonra.

18. No game No life baby :D ya sen nası bi kombinasyonsun. bu senenin favorisi kesin olarak bu.

19. okul bitti skyrime tekrar başladım :D oyunu kaç defa oynarsam oynayayım her defasında yeni bişey görüyorum şimdiye kadar ki yapılmış en iyi oyunlardan

20. Fasıla tek sap olarak gidersen iste böyle masada yalnz kalırsın duygusal sarkida

21. natsuuu çılgııın :D haftalar sonra yüzümüzü güldürdün be hiro :/

22. yaharinin hiç bi bölümü beni bu son bölüm kadar güldürmemişti ya. o el hareketleri bitirdi beni hala yanaklarım ağrıyor :D

23. az önce bazen takıntılı olduğuma karar verdim. insan sadece 5 saniyelik bi grüntü için bir saat boyunca 10 anime bölümünü didik didik arar mı ya. oturup izlesem bu kadar gerilmeyecektim.

24. yemek yerken bişeyler izlemek artık alışkanlık haline geldi laptop karşısında akşam yemeğimi yerken nedense high school dxd 2. bölümü açtım ev arkadaşım girdi içeri sansürsüz anime oppailerini görünce hiç bişey demeden geri çıktı :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.