Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. shimoneta son bölüm coştu ahahahaha

2. S O X S O X S O X

3. one piece shoukugeki mangaları gecikti haberi olan?

4. evett boşluğu buldum sıkışmadan bütün oscar filmlerini izleyeyim.

5. kardeşim Harry potter'ın son filminin son sahnesini izliyormuş gittim izledim bende biraz yine kan beğnime sıçradı. madem farklı çekiyosun kitaptaki gibi anlatmıcaksın bari paralel bişeyler yap dimi mantığı tamamen değitirme grrrrrr

6. sen 5 gün ertele ertele yapma son gün 5 saat hiç kalkmadan sunum hazırlamaya çalış. off kafam.

7. yeni yandere karakterimiz hepimize hayırlı olsun, bu shimoneta gözümde her geçen gün dahada büyüyor favori ecchi animem olabilir

8. yıllardır yiyemediğim içimde kalan karlı pekmezi sonunda yiyecem. http://p.im9.eu/rainbow-meme-face.jpg

9. yabancı pop müzik yerlerde şu ara ya nerde bu yeni şarkılar. listelerde geçen yazın şarkıları duruyor hala.

10. airsoft oynayasım geldi ya, aoharu lanet olsun sana, youtube da bi kaç video izledimde bildiğin savaş dönüyor :O herkes ciddiye alıyo falan.

11. deliler gibi gülmek istiyorsanız, ecchi'yede alerjiniz yoksa kangoku gakuen izleyin, mangasını bitirmeye uğraştım ama bitmedi 3 saattir okuyorum, yarına kaldı bi 20 chapter, uykum gelmese onlarıda okucam.

12. gündüz eriten bi sıcak vardı gece fırtına çıktı bu istanbulun sağı solu belli olmuyor

13. hasta halimle kalktım daha açılmadan sinemaya gidiyorum bilet almaya :D

14. zetsuen no tempest! böyle bi kurgu yok arkadaş. bakuman'daki ikili gibi yazarları bi kişi hikayeyi yazıyor öbürü çiziyor, resmen ashirogi mutou'nun elinden çıkmış gibi eser vay arkadaş ya.

15. mahallede yavru bi kedi var annesi yeterli büyüklüğe geldiğine karar verip bırakıp gitti galiba mıy mıy 2 gündür bi susmadı ya. gece uyutmuyor şuan hala miyavlıyor, boğazı ağrıyordur muhtemelen şimdi aralıksız miyavlamaktan,

16. sabo gözüktü animede de :D

17. şu adamlarda türkiye'deki görünrü yönetmenlerinin toplamından daha çok yetenek var.

18. bi dice verenimiz yok şu hayatta ya :D LAN X banada yolla bi dice hayatımı değiştirecem.

19. 4 biletin 2 si amorti aldık dğer ikisindende havayı aldık bir yıla daha zarar ederek girdik :/

20. Koutetsujou no Kabaneri..hayp

21. en sonunda one piece manga bee

22. Allahım sözde arge mühendisiyiz masam var bilgisayarım var kullanamıyorum. bugün toplam 30 dk oturamadım masada. arada 4-5 kez gelip maillerimi kontrol ettim o kadar. üretim sıkıntı..

23. charlotte'da plot twistin ağ babası gelmiş :D

24. 3 saattir bi tane geri zekalı bi malwere ile uğraşıyorum lanet olsun ya.nasıl geliştirdilerse ne yaptıysam olmadı adwcleaner'la penisilinle doktorların iltihaplanmaya girdiği gibi girecem başka çare kalmadı.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.