Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. paprika bu gece rüyama gir. o kadar filmini izledik birazda biz uçalım bulutlarda :D

2. shokugeki no soma son bölümü izledikten sonra kulağımda çınlayan şarkı

3. ttnet nefretim depreşti yine hiç iyi olmadı bu yine youtubedan internetten bomba yapımı anlatımlarını araştırmakla bitecek bunun sonu..

4. off soma'da shinomiyayı tatsuyanın seiyuu'su seslendiriyor. gözümde level atladı anime.

5. soma manga çok iyi gidiyor ya. mangakası bi dahi yeminlen çizimleride çok güzel zevkle okuyorum.

6. gomu gomu no DAMEDAAAA :D en favori gomu hareketim :D

7. monogatari serisinde 13. bölümdeki savaşı atladı. movie falan mı var o arada ?

8. tam bavulla laptopla falan yola çıkacakken sağanak başladı ulan şansa gel. yolculuğa böyle başlanır mı

9. bugün kayıt olmuş yakında ileti sayısı beni geçecek. bazı insanların hiç işi gücü yok harbiden. her gördüğü konuya salça olmadan bu forumda yapılacak şey değil bu ya.

10. izlanda yanardağı aktifleşmiş. önümüzdeki günlerde avrupaya uçak yolculuğu yapanlara kolay gelsin.

11. yoğun bi manga okuma seansı sonu kuroko no basket defteri kapanmıştır. o ne finaldi be.

12. ıssız bi adaya falan düşerseniz aklınızda bulunsun https://youtu.be/nCKkHqlx9dE

13. mangapandadaki souma'yı yükleyeni elime geçirirsem dövecem. son 2 sayıyı karman çorman etmişler.

14. sürekli oturumun kapanıp durması foruma getirilmiş yenilik gibi bişey mi yahu çok can sıkıcı olmaya başladı. 10 dk başka bişeyle ilgileniyosun sonra dönüyosun bi bakmışsın yine giriş yap yazıyor.

15. tam gaza gelmelik. efsaneyi unutmayalım. yeni oyun çıkıyor her zamankinden daha vahşi :D
  16. lan gorile bak benden daha yakışıklı ya https://youtu.be/PNDnzQhmwZw :D :D

17. kareteci çocuk 53 yaşına girmiş :O yaşlanıyoruz be.

18. yine yaptım yaw. kaptırdım kendimi mangaya saat 4 olmuş belim başım ağrıyor.

19. hataraku saibou... düşük beklentiyle başlayıp kahkahalarla güldüren aynı zamanda öğreten bir seri. kaçmaz.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.