Jump to content

-Alper-

Üyeler
  • İçerik sayısı

720
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

-Alper- kullanıcısının paylaşımları

1. -Alper-

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim Alttaki üye Mushishi izlemiştir
  2. -Alper-

Bul Getir!

Hamma Yujiro Ben busefer sanatçı bir ana karakter alıyım
  3. -Alper-

Bul Getir!

Durarara!!! Bende bildiğin en gıcık ana karakteri alıyım
  4. Yeni izlediğim ile birlikte 191 oluyor baya yaklaştın Alttaki 150 izlemiştir
  5. -Alper-

Bu Animeyi İzledin mi?

Saitama kuvvette ne ise Sakamoto cool lukta odur. Alttaki üye Monster ı izlemiştir
  6. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

führerin üstündeki sarışın Detroit Meral City den En sağ alttaki mavi de Doraemon olması lazım
  7. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

Relife ı izledim çok güzeldi Tiger and Bunnyi izledim eh iştelikti Tengen Toppa Guren Lagan ı izledim çok gaz veren bir anime. İsmini yazarken bile Gaza geldim :D izleyenler Movie 2 yi özellikle sonunu izlesin
  8. Nurarihyon bence en iyilerinden Çete dövüşleri Yokailer arasında oluyor
  9. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

vay be ya çok yardımsever birisisin yada ağır işsizsin :D Teşekkürederim relife ile başlıyorum Mecha sevmem genelde ama onlarada bir bakıyım
  10. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

myanimelist sayfamdan kontrol ederekmi verdin bu animeleri? Bir tanesini bile izlemedim
  11. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

Gintamadan yine 2 böüm izleyip bıraktım ben dün :D Ama ilk 2 bölüm filler miş yeni öğrendim. Biraz daha izleyim en iyisi Yinede başka anime önerisi varsa alırım :)
  12. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

seninle tarzımız pek uymuyor galiba Avatarı izledim güzeldi de Hataraku Maou , Handa-kun(Barakamon u izledim sarmadı), Himouto bunlara bi bakmıştım pek sevmedim Gintama ya da daha önce bi başlayım 2 bölüm izledim oda sarmamıştı tekrar bakıcam Başka anime önerebilcek varsa çok iyi olur
  13. -Alper-

One Piece Esinlenilen - İlham Alınan Karakterler

Hangi karakter Dragon Ball dan ki ? Tamam DB shounenlere ilham olmuş ama oradan karakter alındığını görmedim
  14. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

Bana anime önerebilcek varmı. Tercihen biraz eğlenceli olsun ama şart değil İzlediğim animeler bunlar https://myanimelist.net/animelist/AlperKs Ana karakter kadın ve savaşçı mı olmak zorunda ?
  15. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

Mushishi yi öneririm aksiyon şart değil diyorsan. Ana karakter zorunlu bir durumdan dolayı sürekli dolaşıyor ve Mushi denilen madde ötesi varlıklar ile insanlar arasında düzeni korumaya çalışıyor. İzlediğim en huzur verici animedir. Fantastic Children Bu anime de huzur verici tarzda fena değil bi konusunu oku istersen Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Bu animede de yeni yerler keşfetme. Aksiyon , fantastik, macera var. Huzur kısmı yok sadece Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakae... Bu animede harikadır. Japon savunma kuvvetleri başka bir evrene gidip orada üs kuruyor. Mızrak , ok ve ejderhaların moders silahlara karşı mücadelesi var 160 farklı anime izledim aşa yukarı ilk iki yazdığım en huzur vericiler
  16. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

ilk bölümü izledimde sıkıcı geldi Hareketlenicekmi
  17. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

Güzel bir anime önerebilcek varmı? izlediklerim bunlar https://myanimelist.net/animelist/AlperKs?status=7&order=4&order2=0
  18. -Alper-

En Sevmediğiniz Türler Anketi

Code Geass dışında mecha sevmem Çünkü karakterlerde gereksiz bir cool luk olur ve itici gelir. Ayrıca insansı robotlarla savaşmak çok saçma. Gereksiz metal ağırlık ve bunu taşımak ve hızlı hareket etmesini sağlamak için daha çok makine parçası. Aşırı maliyet düşük getiri. Bunun yerine kaldır bir savaş uçağı ve nokta atışı yap çok daha ucuz olur
  19. teşekkürler flood olmuş düzenleden yapmaya çalışmıştım halbuki yeni forum a alışık değilim pardon
  20. -Alper-

Bul Getir!

herhangi bir animeden bir şeytan kral alıyım
  21. -Alper-

Bul Getir!

Overlord animesinden. Saitama nın güzel bir fanart ını isteyim
  22. -Alper-

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Shounen, Seinen, psikolojin, süper güçler seçtim Spor animelerinide severim ama sadece Dövüş sporları olursa
  23. bölümü çok hatırlamıyorum ama luffy arlongla denizde savaşmazdıki
  24. -Alper-

Bul Getir!

bildiğin en hızlı anime karakterini getir
  25. -Alper-

Anime İstek ve Önerileri

kenichi ve jojo yu bitirdim black lagon a bir bakıyım
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.