Jump to content

-Alper-

Üyeler
  • İçerik sayısı

720
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

-Alper- kullanıcısının paylaşımları

1. -Alper-

ONE PİECE İZLEMELİMİYİM?

shishi kime izleme diyon anlamadim :-)
  2. -Alper-

ONE PİECE İZLEMELİMİYİM?

aksiyon, macera, komedi seviyorsaniz izleyin bunlara ek olarakda duygusallaniz aglicaniz, duygusal degilseniz gozunuzun yaşarcagi bolumler her arc da var ve karakterler ince ince işlenmiş bu animede ana karakter olmayanlarin bile fun lari var ornek;Shanks, Mihavk, Garp , Smoker, Crocodile daha bir suru ana karakter olmayipda insanlara kendini sevdiren karakterler yazabilirim
  3. -Alper-

En Eğlenceli Arc

en sevdiğim arc marine fort ama en komiği amazon lily tabiki:D
  4. -Alper-

Hangi Şeytan Meyvesine Sahip Olmak İsterdiniz ??

enelin meyvesini isterdm bide ustune haki hem yildirim hiziyla seyehat edicem hem darbe almicam hem yildirim olusturabilcem hem de super duyma gucum olcak
  5. -Alper-

One Piecedeki En Sevmediginiz Karakterler

kutsal ejderler akainu (garp buna dayat atsaydi yazmazdimda ) balta elli morgan
  6. -Alper-

Animelerin nefret ettiğiniz ve sevdiğiniz yönleri

one piecede din yokki ztn :)/> lufft kami samayi aya gonderdi:) okadar hassassan supernaturala hic baslama sen:)
  7. -Alper-

Animelerin nefret ettiğiniz ve sevdiğiniz yönleri

tek one pieceyi izliyorum sevmedigim tek yonu var onun disinda harika one piece de 1 mangayi 1 anime bolume yayiyorlar buda cok fazla gereksiz sahne yapiyor son bolumde luffy cesear a saglam bi yumruk aticak ama aya sağlam:) sanki o 3 saniye surmesi gereken yumruk atilirken cesear one piecedeki soru teknigini cenesinde kullaniyor bukadarmi cok konusulur
  8. -Alper-

One Piece 3D2Y (Spoiler İçerir)

sanjinin düştüğü adayla luffynin düştüğu adayi ilk ögrenince baya gulmusdum hala da guluyorum :D not:luffy egitim qldigi adaya cok yakin olan dunyanin en guzel kadini boga hancoc un yonettigi sadece kadinlarin bulundugu amozon lilyedustu:D bu arada brookda cok guclendi
  9. -Alper-

Sanji yarı şeytan olabilir mi? //spoiler içerir!

mafya 28 yorumumun tamamini okumamissin seytan meyvesinden kucuk bir parca isirmanla tamamini yemen arasinda fark yok hatta yeme cunku tadi berbat ama sen meyve gucunu aldiğinda meyvenin geriye kalani cöp olcak baskasi yesede guc kazanmaz ve nekadar kucuk yersen ye genede gucun ayni olur ve yuzemessin 2 kisi ayni anda yemeyi denese gene ise yaramaz mutlaka biri daha once isircak salisenin bindebiri kadar once isirsa bile guc once isirana gider digeri sadece igranç bir meyve yemis olur
  10. -Alper-

Sanji yarı şeytan olabilir mi? //spoiler içerir!

ova 3 de sanjinin dogumu gosteriliyor tipini gorunce lanetli saniyorlar :-) birde seytan meyvesinden ku
  11. -Alper-

Haki Nedir ? Haki Hakkında Herşey!

birşey farkettim rogerin herseyin sesini duyduğunu biliyoruz ama kenbishi haki sadece canlilari hissetmeni sağliyor yani bilinçli olanlari hissediyorsun ornek luffy bilinçsizce rastgele saldirarak eneli yenmisdi simdi asil mevzuya gelelim arabastada zoro vs mr 1 de zoro kayalarin altinda kalcakken kurtuluyor ve sanki canliymis gibi kayalarin nefesini hissettigini ve nereye dusucekerini bildigini soyluyor ardindanda celik adami kesiyor bence burda rogerin her seyi duyma gucunu kullandi sonrada celigi kestigi için silahlanma hakiside kullandi buyuk ihtimal
  12. -Alper-

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

aklima birşey takildi amiraller kendilerini hakiden korumak icin bedenlerini elemente dönùşturuyorlardi ama anime 616 da smoker odayi dumanla doldurduğunda vergo ona haki kullanicisiyla savaşiyorsan logia formuna girmicen gibi bir sey söyluyordu smokerin yaptigiyla amirallerin yaptigi bana ayni gözüktü
  13. cansiz varliklar sadece zoan yiye biliyor diye biliyorum cunku §eytan meyvesi kullanicisinin bir iradesi olmaliki meyveyi kullanabilsin kiliç mera mera yese nasil kendini logiaya dönüştürcek
  14. -Alper-

merhaba :)

memnun oldum furkan hoşbulduk
  15. -Alper-

Luffy sizce kimle evlensin ?

haha sanki seçenek var:-) luffy hancocdan başkasiyla evlenirse dul kalir:-) seridede hancockdan güçlu tek kadin big mom galiba big momlada evlenemicene göre:D hancoc yaşlı diyen vardida benim bildiğime göre hancock meyvesinden dolayi yaşlanmiyor ama emin değilim
  16. -Alper-

Luffy sizce kimle evlensin ?

haha sanki seçenek var:-) luffy hancocdan başkasiyla evlenirse dul kalir:-) seridede hancockdan güçlu tek kadin big mom galiba big momlada evlenemicene göre:D hancoc yaşlı diyen vardida benim bildiğime göre hancock meyvesinden dolayi yaşlanmiyor ama emin değilim
  17. -Alper-

Cümleten hoş bulduk pc me kavuşuyum hepsine birer birer bakarim :-) ama zor beğenen biriyimdir :-)
  18. -Alper-

laptop gelsin izlerim hoş bulduk
  19. -Alper-

Beğendiğiniz Çizim

çizen kim hatırlamıyorum ama x men in animesindeki çizimler harika ama wolwerini japonca konuşurken görmeye dayanamadim biraktim animeyi :D
  20. -Alper-

tek tek yazamicam laptop servisde telefondan girdim hepinize teşekkurler hoşbulduk
  21. -Alper-

Sabo hakkında teori.

inşallah ölmüştür sabo :D bir kaç bölüm çıkmış coçuğun biri gibi görüyorum sadece valla siz de ne ara sevdiniz anlamadım bana göre aisa yada ilk bölümlerde zoroya yemek veren çocukdan farkı yok
  22. -Alper-

Akainu vs Enel

enelin meyvesi yami yamiyi saymazsak en güçlü meyve bence ama ne yazıkki enele en güçlü dememiz için bir çok kişiyi sayymamamız lazım :) tmm adamdaki mantra dan daha güçlüsünü görmedik ama enel lufynin yumruklarıyla yamulmuş biri luffyy ozamnki yumruklarını akainuya atsa akainu meyvesini kullanmadan bile zarar görmez enel luffynin yumruklarıyla yenilmiş biri akainu beyaz sakalın öfkeli yumruklarıyla yyenilmiş biri ve daha sonra sadece yaralı olarak geri döndü bide üstüne jinbei yi aldı not:bence akainu haki kullanarak öldürdü ace yi çünkü ateş yanarak zarar görmez aksine büyür akainu ateşi yakan magmayım dedi diye ateş logiasını hakisiz alamaz bence onu egosuyla söyledi
  23. -Alper-

One Piece (Resim, Wallpaper)

patric i orda görmesinler balık adamlar açık arttırmada iyi para ediyor :D
  24. -Alper-

hoşbulduk :) hoşbulduk sağol hoşbulduk erdem :) hoşbulduk hoşbulduk x menin animesine başlamayı denemiştim sarmadı 3. bölümde bıraktım varsa tavsiyeniz bakabilirim benim için önemli olan animatörler yada mangaka seri içinde kendisiyle çelişmesin,bir mesajı olsun, maceralı olsun
  25. ben alper yaşım 22 bayadır türkanimeyi takip ediyordum forumunu yeni gördüm anime olarak sadece one piece izliyorum one piece konularına bol bol katılcam artık:)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.