Jump to content

Skadi

Üyeler
  • İçerik sayısı

686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

Skadi kullanıcısının paylaşımları

1. Skadi

merhaba dostlar tanışalım mı???

Hoşgeldin..
  2. 1-Muhabbet Mekanındaki İletiler Sayılmamalı. 2-Forum Adminlerinde Anında Banlama Yetkisi Verilmeli.Bence..

3. Skadi

meraba türkanime severler

Hoşgeldin..
  4. Skadi

merhaba,

Okçulukla ilgilenmen çok güzel.Benimde hep içimde kalmıştır, yapmak istemişimdir fakat futbol yüzünden vakit bulamamıştım.Hoşgeldin..
  5. Skadi

Vampire Knight~FC

Herkes değil.Ben Kaname için izledim seriyi, animesi mangası kadar güzel değildi.Çoğu kişi özellikle kızlar Zero'yu sever, istersen sırf Zero paylaş, kimse bir engel koymuyor.
  6. Happy Bithday To You :D http://i.hizliresim.com/1PmpXp.jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

Meltem diye birinin sanırsam pasta :D ama güldürdü ekmekle sıyırma olayı :D

3. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

ekmekli pasta *-* nasıl bir damak zevki .s afiyet olsun .s yanında ayran iyi giderdi .s

7. 2. OVA bölümü çıkıyor. Manganın 12. cildiyle beraber çıkan Shingeki no Kyojin’in ilk OVA bölümü Shingeki no Kyojin: Ilse no Techou 2013′ün sonlarında çıkmıştı. Animenin olası bir 2. sezonu için henüz çok erken iken, anime serisinin hayranları tarafından beklenen yeni OVA bölümü 104th Gunren Heidan-hen 9 Nisan’da manganın 13. cildiyle birlikte çıkacak. Bu kez hikaye Mikasa Ackerman, Reiner Braun, Bertolt Hoover, Annie Leonhart, Eren Yeager, Jean Kirstein, Marco Bott, Connie Springer, Sasha Blouse ve Krista Lenz karakterlerinin olduğu 104. Acemi Birliği’nde geçiyor. Yeni OVA bölümünün yer aldığı DVD’nin kapak tasarımında Jean Kirstein ön planda dikkat çekiyor. Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) serisinin mangakasıHajime Isayama favori karakterinin Jean olduğunu söylemişti. Bakalım yeni bölüm beklentileri karşılayabilecek mi? Kaynak : AnimeFantastica
  8. Merakla beklenen filmle ilgili yepyeni detaylar Attack on Titan animesinin resmi internet sayfasında yapılan duyuruya göre televizyon serisi iki ayrı filme uyarlanacak. İlk 13 bölümü konu alacak olan Shingeki no Kyojin Zenpen ~Guren no Yumiya(Attack on Titan Bölüm 1: Kızıl Yay ve Ok) bu kış gösterime girecek. 14-25 bölümler arasını konu alacak olan ikinci film Shingeki no Kyojin Kōhen ~Jiyū no Tsubasa~ (Attack on Titan Bölüm 2: Özgürlüğün Kanatları) ise gelecek sene gösterime girecek. Film isimleri bildiğiniz gibi animenin açılış şarkılarından geliyor. Filmlerin gerek seslendirme kadrosu, gerekse çalışan kadrosu orijinal anime serisinden tanıdığımız isimler. Eren, Armin ve Mikasa’nın seiyuuları animedeki ile aynı ve yönetmen koltuğunda animenin yönetmeni Tetsuro Araki oturacak. Müzikleri ise yine Hiroyuki Sawano‘dan dinleyeceğiz. Bu seçimler ise bize animenin ne kadar tutulduğunu bir nebze gösteriyor. Sizce Haruma Miura hangi karakteri oynar? Seride başrol görevini üstlenecek oyunculardan biri belli oldu. Kimi no Todoke filminde Shota Kazehaya olarak oynayan Haruma Miura, Shingeki no Kyojin filmlerinde de başrol karakterlerden birisini oynayacak. Filmlerin çekileceği yer olarak Nagasaki’deki Hashima Adası seçildi. Attack on Titan’ın dünyası, kartpostallarda kendine yer edinen bu adada hayat bulacak. Filmlerin hikayesi mangayı temel alacak ancak Hajime Isayama tarafından kontrol edilen yeni materyaller de içerecek. AnimeFantastica
  9. Skadi

Yeni birisiii

Hoşgeldin..
  10. Skadi

Minna Konnichiwa :)

Hoşgeldin..
  11. Skadi

Dünyanın En İğrenç 10 Yemeği

Aslında acayip bir şey yok, biz alışık olmadığımız için.Artı çok proteinli besinler böcek larvaları falan.Sannakji fena değilmiş, bizim aşure gibi (:
  12. Space Dandy finalde ne yapmış? Beğeneni var, beğenmeyeni var; ama bir gerçek var ki Space Dandy son zamanlarda reklamlarıyla, bilinirliğiyle ve gelirleriyle dünyada anime sektörünün önemli yapımlarından biri oldu. Yayıncı kuruluşlar arasında büyük rekabete yol açan ve reytingleriyle yapımcılarının yüzünü güldüren serinin ilk sezon finali 29 Mart’ta gerçekleşti ve serinin bölümlerini dünyada ilk kez yayınlanan Toonami, doğal olarak sezon finalini de Japonya’dan bir gün önce yayınlayan kuruluş oldu. Toonami’nin reyting rekoru beklediği Space Dandy’nin 13. bölümü yine yüksek reyting aldı; ancak hala doldurma bölümü yayınlanan Bleach’in gerisinde kaldı. Diğer anime serilerinin önünde yer alan Space Dandy’nin, Bleach’in doldurma bölümlerden önce ulaştığı reytinglere ulaşabileceği tahmin ediliyordu; fakat ilk sezonunda bunu başaramadı. 2. sezon için ise Japonya, geç kalmamak için şimdiden hazırlıklara başladı bile. 29 Mart Reytingler Seri Reyting Space Dandy: 1,211,000 Bleach: 1,291,000 Naruto: Shippuden: 1,193,000 One Piece: 968,000 Blue Exorcist: 870,000 Black Lagoon: 876,000 Naruto: 785,000 Ghost In The Shell: 626,000 Fullmetal Alchemist: Brotherhood 603,000 Samurai Jack: 555,000 IGPX:441,000 Star Wars: The Clone Wars: 508,000 SymBionic Titan: 436,000 Kaynak : AnimeFantastica
  13. Skadi

Selamselam

Hoşgeldin..
  14. Gözde seiyuular J-Stars için ne dediler? Weekly Shonen Jump’ın 45. yılına özel olarak yapılan oyun J-Stars Victory VS. çıkışıyla birlikte Japonya’da oldukça popüler oldu. Şu ana kadarki haberlere göre Japonya dışına çıkmayacak olan oyunda karakterleri seslendiren seiyuular da oldukça ilgiliydi. ShonenGameZ’in İngilizceye çevirdiği seiyuu soru-cevap bölümünü aşağıda Türkçe olarak sizlerle paylaşıyoruz. Bakalım gözde seiyuularımız neler demiş? Tomokazu Sugita (Sakata Gintoki) - J-Stars’da Gintoki ile en uyumlu karakter sizce kim? + Tabii ki Goku, çünkü ondan çok fazla teknik çaldı! - Lütfen bize Gintama animesinde aklınıza yer eden bir sahne ve replik söyler misiniz? + Böyle aniden sorarsan nasıl cevaplayabilirim ki? “Hey, bu bir cevap bile değil!” (Kendisiyle kafa buluyor) Masako Nozawa (Son Goku) - Haftalık Shonen Jump’ta yayınlanan mangalarda en güçlü baş karakter sizce kim? + Artık seslendirmiyor olsam bile Goku derdim. Genellikle ortaya koyduğu kendine özgü mücadelesi, tarzı gibi şeyler onu gerçekten çok güçlü yapıyor - J-Stars’da Goku’nun en iyi rakibi kim olabilir? + Paris’te oturan bir arkadaşım Vegeta demişti çünkü karakteri iyi biliyoruz. Ancak Luffy ve Seiya gibi karakterler de var. Goku iyi anlaştığı herkesle arkadaşça geçinebiliyor “Omega” ile konuşurken bile. Junko Takeuchi (Uzumaki Naruto ) - Naruto’nun dışında oynamak isteyebileceğiniz başka karakter var mı? + Ryo san’ın hareketlerini gördüğümde ilgimi çekti, bu yüzden Ryo san ile oynamak isterim. Dr. Slump’taki Gacchan’ı sevdiğim için de Gacchan ile oynamak isterim. - J-Stars’da Naruto’nun rakibi olarak kimi seçerdiniz? + Elbette Sasuke, çünkü orijinal seride de rakibi. Başka birisini seçmek benim için zor, ancak Luffy veya Toriko da olabilir. Çünkü insan olmayan birisi onun rakibi olamaz. Megumi Han (Freecss Gon) - J-Stars’da yer alan en güçlü Shonen Jump karakteri sizce kim? + Bence en güçlüsü Son Goku! Anvak lütfen Gon’un yeteneklerini de en iyi şekilde kullanın. - Gon’un rakibi olarak kimi seçerdiniz? + Acaba Goku taş-kağıt-makas oyununda usta mıdır? Gon’un taş-kağıt-makas oyununu Jajanken ile kazanmasını istiyorum! Masakazu Morita (Kurosaki Ichigo) - Ichigo’nun rakibi olarak kimi seçerdiniz? + Seiya’yı seçerdim! Benim rakibim yine ben! Böylece kazandığımda hoş olurdu, ancak kaybettiğimde de kötü olurdu! - Rakibinizle dövüştüğünüzde ne olur? + Ichigo ve Seiya’nın yetenekleri tam menzilde mücadeleye izin veriyor. Recovery ve Cosmos Gücü ile en güçlünün savaşına dönüşür! Mayo Suzukaze (Himura Kenshin) - Rurouni Kenshin animesindeki favori repliğiniz nedir? + “Yüzen bir bambu sepeti gibi… Ben de gezinmeye devam edeceğim.” ya da Aoshi ile olan dövüş sahnesindeki ”Yaşama arzusu güçlüdür! Her şeyden daha güçlüdür!” repliği. - Shonen Jump’ın 45. yıl dönümüne özel yapılan oyun için seçilen karakterler hakkında düşünceleriniz neler? + Biliyorum ki gezginin biri mutlu oldu! Mayumi Tanaka (Monkey D. Luffy) - J-Stars’da yer alan en güçlü karakter sizce kim? + Luffy, ayrıca Toriko ve Goku. Ama en güçlüsü Luffy! Demek isterim ancak Lucky Man şansı sayesinde önlere çıkıyor gibi sanki, tabii Ryotsu’nun bütün polisleri de onu güçlü yapıyor. - Karakteriniz seçildiğinde ne düşündünüz? + İşbirliğini dört gözle bekliyorum! Sadece One Piece’deki ilginç karakterler için değil, diğer eserlerden de karakterler olduğu için! Kenshou Ano (Tetsuya Kuroko) - J-Stars oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? + Kuroko’nun hareketlerini görünce hayran kaldım! Onun dövüşmesini nasıl beklerdim ki? Bunu düşünmüştüm ama bir destek karakteri olacağını beklemiyordum. (Güler) - Karakterinizin seçilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? + Küçüklüğümden beri her ne olursa olsun okumaktan vazgeçmediğim derginin bir eserinde yer almak beni onurlandırdı. 45. yıla özel kutlama oyununda yer alacağımı rüyamda görsem inanmazdım! Ve ana karakterlere de kaybetmemeye çalışacağım. Sanae Kobayashi (Allen Walker) - J-Stars oyununda Allen’in rakibi olarak kimi seçerdiniz? + Muhtemelen şu kızı seçerdim, çünkü çok ciddi görünüyor. (Medaka’yı kastediyor muhtemelen) - 45. yıla özel kutlama oyunu için seslendirdiğiniz karakter seçildiğinde ne düşündünüz? + Küçükken de babamla beraber okuduğum derginin oyununda yer almaktan gerçekten de mutluyum. Katsuyuki Konishi (Tatsumi Oga) - J-Stars’da yer alan en güçlü karakter kim sizce? + Tabii ki Tatsumi Oga! Aklımdan geçen bu ancak Arale-chan da en güçlü olabilir; çünkü dokunarak dünyayı ortadan ikiye bölebilir! (Güler) - Karakterinizin seçilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? + 45 yılda birçok iş yapıldı. Beelzebub’un seçilmesi beni mutluluktan uçurdu! Bütün büyük ve küçük karakterlerle dövüşmek istiyorum! Dizleri üstüne çökertmek istiyorum! AnimeFantastica
  15. Skadi

Vampire Knight~FC

Bir kaç wallpaper ve resim.. Kaname Cosplay'i..
  16. Dragon Ball animesi yeniden başlıyor Toriko anime serisi ekranlara veda ederken, daha önceden Toriko bitince yerine başlayacağını paylaştığımız Dragon Ball Kai’nin yeni reklam filmi ve tanıtım videosu yayımlandı. Dragon Ball Kai’nin yeni anime serisi, Majin Buu hikaye bölümüyle 6 Nisan’da başlıyor. Dragon Ball Kai daha önce hayranları tarafından azımsanmayacak sayıda olumsuz eleştiri almıştı ve bu hikaye bölümünün de diğer birçoğuna göre çok da sevilmediği ortada. Yine de Dragon Ball’un “ölüsü de” yeter mi? AnimeFantastica
  17. Yayınlanmamış bölümün tanıtım videosu. 2014 sonbaharından beri yayınlanan ve geçtiğimiz günlerde son bulan Kill la Kill’e ait resmi web sitesinde, serinin yayınlanmamış 25. bölümüne dair 19 saniyelik tanıtım videosu paylaşıldı. Bölüm “Hoşça Kal, Bir Kez Daha” ismiyle duyuruldu. http://www.youtube.com/watch?v=wO0k3bW8_iY http://www.dailymotion.com/video/x1kabfn_tvアニメ-キルラキル-第25話予告-19秒ver-kill-la-kill-episode-25-preview-short-preview_shortfilms?start=3 OVA formatındaki bölüm, serinin son Blu-Ray/DVD setinde 3 Eylül’de hayranlarına sunulacak. Set ayrıca serinin 24. bölümünü, sesli yorumlarını, Japonca altyazılarını ve bir de web tanıtım videosunu içerecek. Sınırlı sayıda üretilecek ilk setlerde artı olarak serinin yapım aşamasına yönelik belgesel, bir özel kitap, bir kap ile serinin karakterlerini tasarlayan Sushio’nun resimlediği bir paket yer alacak. Youtube'dan izleyemeyenler Dailymotion linkinden izleyebilirler. Kaynak:AnimeFantastica
  18. Skadi

BlackJackWendy Tanışma Konusu :)

Hoşgeldin, sessizlik iyidir, yerine göre.
  19. Skadi

Heey! Ben geldim! :D

Hoşgeldin..
  20. Skadi

Herkese Merhaba

Hoşgeldin..
  21. Skadi

Hi Minnasan

Hoşgeldin..
  22. Skadi

Bleach FC

DNS ile uğraşmak istemeyen arkadaşlar Google Çeviri'den rahatlıkla girebilirler.Çeviri yerine linki yapıştırın, girin (:
  23. Yarın sabahın 5.30'un da kalk, sandıkları,pusulaları ayarla vb. tam bir dert.Ve akşamüzeri saat altı buçuğa kadar hapisiz resmen.Umarım bir sorun çıkmadan geçer...

1. Lethal

Lethal

Sorun çıkmadan geçiceğini sanmıyorum amaa, sana kolay gelsin :)

24. Çoğu kişi bakmıyor buraya, aslında yeni üye olan kişilere sistem otomatik olarak kuralların anlatıldığı bir mesaj gönderse daha iyi olabilir..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.