Jump to content

DragonSoul

Üyeler
  • İçerik sayısı

214
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

DragonSoul kullanıcısının paylaşımları

1. DragonSoul

Counter Strike : Global Offensive

Ben de Cs:Go'ya alışamamıştım.Cs1.5'ten baska sürümüne alışamadım oyunun :D Ahh nerde o eski cs'ler , eski cs'ciler :D
  2. DragonSoul

One Piece Fight

OnePiece'yi yarım yamalak izledim ama sanırım ben Kuma ve Beyazsakal derdim.
  3. Dostum, güzel olmus ilgimi çekti,inş devamı gelir.Nete bağlandıkça okumaya çalışırım. not: mecha'ya bağlama ya, mechaları çok sevmiyom ;)
  4. DragonSoul

Foto Manga Denemesi

Hmm.Ben bu açıdan düşünmemiştim,iyi fikirmiş o zaman :)
  5. DragonSoul

Foto Manga Denemesi

İlginç..Mangaya farklı bir açıdan bakmışsın, alternatif fikirleri değerlendirmek gerekir :) Benim düşüncem fotomanga denilen bu olayda animedeki sahneler birebir olarak geçildiği için konu açısından pek zengin olmaz.(Yani manga ve animeleri yapanlar kendi istediklerini yaptıkları için olayları ve karakterleri kendi isteklerine göre yönlendirirler.Ama burda ise sahneler aynı olarak geçildiği için konuda çok farklılık olmaz) Ancak küçük değişiklikler yapılsa (mesela karakterlerin hareketleri veya olayın geçtiği yerin değiştirilmesi gibi) karakterleri ve olayları değiştiren kişi kendi hikayesini oluşturabilir.Ancak bu sefer de fotomanga özelliğini kaybeder.Umarım anlatabilmişimdir :) Ama fikrin kötü değil bunu da belirteyim.Sen çalışmalarına devam et belki ilginç şeyler ortaya çıkar ;)
  6. DragonSoul

ANİME KOMEDİ

Death Note kısmına bayıldım ya :)
  7. DragonSoul

Yaşadığın En Korkunç Olay?

1. Her zamanki korkum: Depremler 2.Anlık korkularım:Evde yalnızken (özellikle akşamları) mutfaktan tencere ya da baska bir şeyin düşmesi. 3.En çok korktuğum an: Babamın arabayla rampa aşagı yüksek hızda (160 mıydı 180 miydi o aralar) giderken direksiyon hakimiyetini kaybedip yol tabelasına çarpmasıydı.Neyseki maddi hasar dışında bana ve aileciğime bir şey olmadı.
  8. DragonSoul

Eğer Gumball Anime Olsaydı ...

Aynen, gülmekten koptum o bölümde :)
  9. DragonSoul

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Gekkan Shoujo Nozaki-kun :)
  10. DragonSoul

Anime klişeleri

Herhangi bir klübün yetersiz üyesi olması ve kapanma tehlikesi olması üzerine yeni üye arayışına gidilmesi.
  11. DragonSoul

İtiraf Köşesi

İtiraf etmek istiyorum hakim bey :D Anime izlemeye baslamadan önce animelerin küçüklere göre olduğunu düşünürdüm, ama başladıktan sonra gördüm ki hiç de öyle değilmiş, tam bana göreymiş ;) Artık hayatımda geniş bir yer kaplamış durumdalar :)
  12. Walla ne diyim güzel olmus ama okurken bile korktum ha :) Şöyle okul-romantik tarzda da yazarsan korkmadan okurum :)
  13. DragonSoul

İlk önce tanışma ...

Hoş geldin dostum, aslında önerilecek o kadar çok anime var ki... hepsini yazsam kitapların arkasındaki kaynakça gibi olur :) Ama birkaç tanesini önerecek olursam; Death Note (ilk izlediğim anime),Steins Gate,Fairy Tail,Shingeki No Kyojin,Sword Art Online,Oda Nobuna no Yabou,Ao Ride Haru...
  14. DragonSoul

Oyun Fikri

Amiral battı ya da satrac tarzı oyunlar eski telefonumda vazgecemediğim oyunlardı, buna benzer oyunlar yapablirsin mesela.Örneğin amiral battıyı geliştirip, onun üzerine bir senaryo uygulayıp bol aksiyonlu bir oyun yapabilirsin :)
  15. DragonSoul

Fairy Tail Favori Opening ?

Ben de şarkı olarak masayume chasing'i çok seviyorum, hatta netten full sürümünü bulup mp3'ümde dinlerim her zaman :) ayrıca kaçıncı opening oldugunu unuttum ama Back On - Strike Back şarkısını ve op3'teki şarkıyı da seviyorum.
  16. Bence de Natsu ne de olsa Gildarts'tan biraz deneyim kazandı :)
  17. DragonSoul

Fairy Tail

İzlediğim animeler arasında sıralama yapacak olursam FT ilk üçtedir benim için. Ama çok bölüm oldugu için arada saçma bölümlerde çıkıyo, popo takımı bölümü gibi. Bence bölüm sayısı az ama daha iyi bölümler yapsalar çok bölümlü olmasından daha iyidir.Yine bölüm sayısının çoklugundan olsa gerek; belli başlı ana karakterler dışında bence çok sayıda saçma mı desem gereksiz mi desem ya da ne bilim özen gösterilmeden yapılmıs mı desem karakter var animede, mesela az önce bahsettiğim popo takımı ya da Erza'nın çocukluk arkadası olan yüzü yapboz olan adam (adını unuttum şimdi) gibi.Bunlar verdiğim örneklerden sadece ikisi bunların gibi bi sürü var.Yani kısacası ana karakterler dışındaki karakterlere de biraz özen gösterilse bence on numara anime olurdu. Son olarak şunu söylemek gerekirse genel olarak iyi yapılmıs bi animedir (Zaten öyle olmasa basta söylediğim gibi ilk üç animem arasında yer almazdı).
  18. DragonSoul

Fairy Tail'de Favori Karakteriniz Kim?

Natsu,Gray,Erza,Lucy,Laxus ve tabiki de Gildarts (kısaca hepsi desek yanlıs olmaz :) )
  19. Arkadaşlar, ya benim gözler bozuldu ya da bilgisayarım. 19 numarada mantar pokemonu var :) Bence birimci o olmalıydı :D
  20. Ellerine sağlık kardeşim, Ezgi ile Eren bölümüne bayıldım.İnşallah çalışmalarının devamı gelir :)
  21. DragonSoul

Aralık 2014 Animeleri

Guilty Crown, kardeşim.
  22. DragonSoul

Aralık 2014 Animeleri

Konuu incelerken Shingeki no Kyojin yazısını gördüğümde "aha 2.sezon geldi sonunda" dedim ama değilmiş.Yine de ovaların gelmesine sevindim.İnş. 2.sezonu da çıkar kısa zamanda.Bu arada Siesta, hala izlemediysen hemen basla bu animeye.İzlenmesi gereken 5 animeden biri bence :D
  23. Arkadaşlar çok iyi bir işe başladınız gerçekten sizi gönülden tebrik ediyorum. Bu konu ben ve benim gibi birçok animeseverin ilgisini çekmiştir eminim.Ne yazıkki yakın bi zamanda netim olmayacak ve bu yüzden takip edemeyecem ama inşallah siz bu çalışmalarınızı geliştirerek devam edersiniz.TR dublaj benim de beklediğim çalışmalardan biriydi.Başarılarınızn devamını dilerim yolunuz açık olsun.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.