Jump to content

patatestanrisi

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

patatestanrisi kullanıcısının paylaşımları

1. patatestanrisi

Merhaba:

Hoşbuldum *-* Hoşbuldum. Hoşbuldum.Teşekkür ederim. Hayır,geçen sene bir sürü anime izlemiştim ama bu sene izlediklerimden en beğendiğim o *-* Himymdırı bitireyim hemen ona başlayacağım zaten ashdghsfghdsghdg.
  2. patatestanrisi

Merhaba:

Hoşbuldum. Troll tip? Ben nicknamemi seviyorum.. Hoşbuldum.
  3. patatestanrisi

Merhaba:

Bir daha atmam. Peki? İyi günler. Hoşbuldum.
  4. patatestanrisi

Merhaba:

Hoşbuldum. Hoşbuldum. Eam..ben de bazılarını samimi bulmuyorum ama herkes aynı değil..bence ben gayet samimiyim ahdgashdghgadhgshdgsd.
  5. patatestanrisi

Merhaba:

Hoşbuldum..davetiye kodu? ne demek bilmiyorum.
  6. Merhaba..Ben, Tumblr,dizimag,twitter üçgenine anime ve mangaları da katmaya çalışan bir kızım. The All American Rejects,Lana Del Rey,Teoman,Cem Adrian,Yüzyüzeyken konuşuruz,Yok Öyle Kararlı Şeyler,The Rolling Stones,Nirvana,The Beatles,EXO dinlerim..Gördüğünüz üzere belli bir müzik zevkim yok.Bissürü dizi izlerim;Himym,Supernatural,The Walking Dead,The Big Bang Theory,The Simpsons gibisinden(evet dizimagten hiç çıkmıyorum.). Ayrıca Johnny Depp,Jim Carrey,Eddie Murphy,Hilary Duff,Will Smith filmlerine ve Tim Burton'ın yapıtlarına hastayım.. Bence kendimi bayağı bayağı tanıttım. Haağğ yaşım da 16..adıma gerek yok bence..neysem ben gittim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.