Jump to content

KomşununOğlu

Üyeler
  • İçerik sayısı

1436
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

KomşununOğlu kullanıcısının paylaşımları

1. KomşununOğlu

Berserk’in Devam Tarihi

Gelme artık neye yarar..
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Yakın zamanda olacak gibi degil ama güc dugmesi yerine araba kontagi kullanmayi denicem :D ilk cevirmede ledler yanar ikincide pc calisir klas bisey olur iyi sardim buna :D

3. quincy

quincy

Hmm güzel fikir.Analog bi bilgisayar yapıcaksın yani :D

4. MSempai

MSempai

abi zaten ne oynayacaksın da bu kadar ısınacak zaten :D

2. Raid 0 için 2x250gb hdd mi yoksa 2x128gb ssd yapıp + 250 hdd mi koyayım? yoksa 250 gb ssd + 250 hdd yapınca zaten raid yapmak zorunda mı oluyorum? Raid yapınca diskleri çöpe atma ihtimalim kaç? bilen var mı? :D

3. KomşununOğlu

Yaoi Fc (+15)

Allah'm başımıza taş yağacak :(
  4. work and travel hakkında bilgisi olan var mı? Bu yaz amerikaya gideyim diyorum :D

2. quincy

quincy

Hee hiç vermiyolar sandım :D Sebze yemeğide nereye kadar.Bence 2. öğretimler toplanıp kazan kaldırsınlar :D

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Sınava girmeyen adam var yemek saatine denk geliyo diye ne diyosun :D

4. quincy

quincy

İşte sebze yiye yiye artık vücut isyan etmiş :D

5. KomşununOğlu

Manga İstek ve Öneri Bölümü

Niye önerdiğini de yazaydın :D
  6. Space Dandyi zor günlere bırakmıştım biriksin diye ama 3-4 bölümden bir şey çıkmaz :)

7. KomşununOğlu

İtiraf Köşesi

Burası bildiğin günah çıkarma köşesi olmuş usta.. :D
  8. KomşununOğlu

Anime Bitince Depresyon

Star wars the clone wars bittiğinde yıkılmıştım.. Kitaplarına vs sarmıştım :D Anime olarak berserkin (öyle bir sonla) bitişi beni de bitirmişti.. Sonra mangasına başladım mangayı doğru düzgün çevirememişler bile ingilizcesinden takip etmeye çalışıyoruz işte :)
  9. KomşununOğlu

Anime Bitince Depresyon

Bi sende var olm (çaktırmayın :D)
  10. Ön yargılı yaklaşmayım izleyim diyorum da dragon ball bariz müslüman aleyhtarı.

11. KomşununOğlu

Merhaba

Narutocular giderek artıyor :ph34r: hoşgeldin :D
  12. KomşununOğlu

Merhabalar :3

Hoş geldin doğa :D
  13. KomşununOğlu

Merhabalar

hoşgeldin zafer :)
  14. youtubea giricem forum.turkanime.tv yazıyorum facebooka giricem forum.turkanime.tv yazıyorum noluyo olm bana o.O

2. jans09

jans09

3 gündür ciğerci önündeki sokak kedileri gibi olan sen değilsin tabi... elimde pc ama netsiz... bilemezsin anlamazsın böööle suçlarsın sadece.. kadıncağızmış.. cağızlarım onu vallahi!!!

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Fena mı olmus bleach izlemişsin işte :)

4. jans09

jans09

oooo hiç fena olmadı :D hatta süper oldu..

15. KomşununOğlu

Herkese Konnichi Wa!!!

Bursalı ne güldüm ya :D neyse değiştirmen iyi olmuş iyi forumlar :D
  16. KomşununOğlu

En Çok Kullandığınız Siteler ?

Sanırım herkesin en çok kullandığı site ''gezinti.com'' istesen de istemesen de giriyor ttnetin adiliklerinden bir tanesi daha :@ benimkileri yazmam forum sağlığı açısından pek de iyi olmaz sanırım :D
  17. Berserki ingilizce indirebilieceğim bir link var mı? Güzel bi çeviri grubundan biliyosanız :P

18. Bir çeviri grubu olarak çok güzel türkçeniz var :)
  19. KomşununOğlu

M-Merhaba

Hoşgeldiniz eda hanım :) 12 bölümlük çok, çok güzel anime var hangi türlerden hoşlandığını yazarsan yardımcı olacak çok arkadaş çıkar iyi forumlar :) Genelde çok güzel seriler en az 26 bölümden oluşur :D ne çok, çok demişim :D
  20. Türk sanat/halk müziği severler bana özelden ulaşsın tavsiyelerine ihtiyacım var :)

2. Amygirl

Amygirl

Annnlayamazzsııınıııızzzzz :D :D neyse yolun acile düşmesin kardeşim :) Sana bir TSM önereyim: http://www.youtube.com/watch?v=Vj3iO4P5JmM

3. Amygirl

Amygirl

TSM demişim de THM olacak o :D son dakkada önereceğim şeyi değiştirince unutmuşum :D

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Heheh teşekkür ederim engin thm bilgilerini benimle de paylastığın için :)

21. Sümüklü ve hasta..

1. free word

free word

geçmiş olsun :)

2. Lacky

Lacky

geçmiş olsun :) benimde boğazlarım ağrıyor ya.:S

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

İste bizim de bir arkadas bogazım agrıyor diye gitti sabahı zor cıkardı dikkat et..

22. Aradığım animeleri 720P de bulamamak beni deli ediyo! 480i anlarım da 360 nedir arkadaş ya..

2. quincy

quincy

Bende de var o kota ama beni engellemiyo :D zaten indirdiklerim uzun seriler şu an naruto shippuuden ve bleach'i indiriyorum 3mbits hızında :S kahrolsun zenginlik :D

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Bleachten sıkıldım duruyo hala :D narutoyu denemedim ama mtv gecelerinden bildigim kadarıyla sevmiyorum :P

4. quincy

quincy

Ohooo git Shōjo izle o zaman :D

23. Bir dizi önerin cizgi film de olur aklınıza gelen her seyi yazın coookk vaktim var..

2. Herç

Herç

Dizi - Game of Thrones ,Lost Çizgi film olarakta kesinlikle Gumballı izle : ) Yetişkinlerin anlıyabileceği çok güzel espriler var : )

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Siz de olmasanız yalnızlıktan ölücem :P

4. LeornKayn

LeornKayn

Regular show,gumball,adventure time,flap jack çizgifilmler

Game Of thrones,Spartacus,Supernatural diziler

24. KomşununOğlu

selaam

Hoşgeldin hülya biraz daha kendinden bahset istersen? Yine de sen bilirsin iyi forumlar :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.