Jump to content

KomşununOğlu

Üyeler
  • İçerik sayısı

1436
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

KomşununOğlu kullanıcısının paylaşımları

1. KomşununOğlu

Herkese merhabalar o.o

Hoşgeldin berkay :)
  2. KomşununOğlu

Merhabalar :)

hoşgeldin yasin aklıma düşürdün mirai nikkiyi dur bakalım nasıl bir şeymiş
  3. KomşununOğlu

Selam :D ^^

2 yaş daha küçük olsaydın senin için de bir umut var diyebilirdim grkm şaka şaka :D Hoşgeldin can artık adın baran tabi canı da kullan ama hobi olarak :D
  4. KomşununOğlu

Yaptığım Çizimler

üstteki çok iyi takipteyim :D
  5. KomşununOğlu

Ayın Fotoğrafları

Neyle tehdit ettiler seni hemen hepsi erkek.. :D
  6. KomşununOğlu

Merhabalar ^^,

Hosgeldin sofyalı uçak mühendisliği hazırlık sınıfı öğrencisi :D
  7. KomşununOğlu

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart 2014

36. sayfa yarıda kalmış bir bakın
  8. KomşununOğlu

( 24 / 24 ) Sunabouzu

ilk üç bölüm sitede olduğu için eklenmemiş sanırım
  9. KomşununOğlu

Anime değerlendirmeleri hakkında

En güzeli 1-2 site admini alıp bu boş yorum yapanların kökünü kazımak :D Dediğim gibi keşke herkes sebebini de söylese biz de bilsek (belki bize göre önemsiz bir şeydir takıldığı nokta) naparsın herkes eleştirmen değil ama herkes eleştiriyor :)
  10. KomşununOğlu

Anime değerlendirmeleri hakkında

Genelde böyle başlıklarda görüyoruz adını :) Sen beğenirsin ben beğenmem ya da alışmak için beğenmediğim bir türe başlarım Yorum yapmak isterim benim gibi insanlar izlesin ya da izlemesin diye zaten yorum yapmanın amacı da bu. Sanırım siteden bahsediyosun. Sırf eleştiri olan yorumları dikkate alacak insan bişey izlemesin zaten. ''çok güzel ya da çok kötü'' yorumlarına bakıp izleyip izlememek sana kalmış. Niye sevdiğini niye sevmediğini yazdıktan sonrası ne seni ne beni ilgilendirir. Bence böyle bir konunun açılması dahi gereksiz Ekleme : OP'i izlemeyi çok istedim ama bir türlü sevemedim bunu da kendimce açıkladım bence vakit kaybı dedim. Bir başkası da çıkıp çok güzel seri bence çok iyi şunu şunu sevenler düşünmesin izlesin dedi. Bu kimi ilgilendirir ki??
  11. KomşununOğlu

Nasılsınız minna!

Türk selamına benzemiş şahsenem hoşgeldin :D
  12. KomşununOğlu

Konnichi wa ^.^

Hoşgeldin reyhan :) lise birler mi büyüyor ben mi lise birdeyken küçüktüm kimi görsem 15 yaşındayım diyor o.O Sanırım ilk forumu fark eden tek üye benim :D
  13. KomşununOğlu

Ve Boynu Bükükler Dizisi Başladı...

çok saçma bir şeye benziyo :D esprileri de çok sinirimi bozdu reklamlarda gördüğüm kadarıyla :D
  14. mmorpg karakterleri arasında çift el tabanca kullanan bir oyun bilen var mı? Florensiadaki excavatorlar gibi mesela? cevabınızı bekliyorum :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Benden başka kimse oynamıyodu ki :D bir sene oynadım şehir merkezinde iki üç kişi gördüm :D :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

:D Güzel işde koca dünya bomboş :D

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Global serverları olan tüm oyunların ortak kaderi bu :D neyse oyun aramaya devam :P

15. Hayırlı olsun, berserki de yükleyecek misiniz? Ama anladığım kadarıyla kendiniz çevirmiyosunuz.. Ekleme: simdi baktım eski ciltler eklenmiş
  16. Kapı kulbu da olmasa takılacak yerim yok

17. KomşununOğlu

Pollux geri döndü.

Naber? :DNeyse hosgeldin iyi forumlar :D
  18. KomşununOğlu

Merhabalar

Hosgeldin iyi geceler :)
  19. komsununjansınbeybisi..(abla) Kız benim jeton yeni düstu ya :D :D

1. jans09

jans09

ya nasıl yeni düştü ya ben o kadar düştüm kafa beyin kalmadı zavallı kuş mu böcek mi neyse sen nasıl anlamadın o garibanın ben oldupunu :D

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Çok ince ya ondan olabilir :D

3. jans09

jans09

görünmeyecek kadar aşağıdaydı... yerlerde sürünüyordu kusura bakmanın yeni tabiri bu mu? )))

20. itiraf etmek gerekirse iki hafta öncesine kadar free word ve cold dewili aynı kisiler sanıyodum.. o.O

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Rüyalarıma girecek kadar samimi olmadik :PP

3. LeornKayn

LeornKayn

Aynen komşununoğlu bende kaçıyorum iyi geceler hepinize forum halkı...şimdi giderken 2 saat kapı muhabeti yapma adeti vardır bulaşsammı oraya :D yok ya ben kaçayım direk :D

4. free word

free word

Bu konuşmaları okuduktan sonra güle güle okuyacağım teşekkürler ::D

21. KomşununOğlu

Günün Fotoğrafı

Bu da ayın fotoğrafı beyler
  22. Çok güzel bir kızla tanıştım :) Ama benden 7 yaş büyük..

23. KomşununOğlu

Herkese Merhaba!

Hoşgeldin ömer ben de süleyman adımı unutma sıkça duyarsın :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.