Jump to content

xX3MR3C4NXx

Üyeler
  • İçerik sayısı

24
  • Son ziyareti

xX3MR3C4NXx kullanıcısının paylaşımları

1. Torrent haricinde bi indirme veya izleme linki verebilirmisiniz....
  2. xX3MR3C4NXx

Kuroko no Basket 2. Sezonu Duyuruldu

cıksın bea
  3. xX3MR3C4NXx

Naruto Sona Yaklaşıyor.

Bitmesi Bi Yandan İyi Oldu Herfa Belemekten Sıkılmıstık :D
  4. xX3MR3C4NXx

Kendi Cizimim Yorumlarınızı Bekliyorum!!!

Teşekkür Ederim... Ama Sasuke Yok İtachi O :o
  5. xX3MR3C4NXx

Teşekkür ederim
  6. Güzelmiş İndirmesemde :D :D :D
  7. xX3MR3C4NXx

Teşekkür Ederim Abi :D
  8. xX3MR3C4NXx

Aslında Dediğiniz Doğru Üstüne Düşsem Geliştirim Ama Zamanım Pek Olmuyor Oldukca 1 iki Tane Çizmeye Uğraşıyorum Yorumunuz İçin Teşkkür Ederim...
  9. PORTUGUES D. ACE Uchiha İtachi Kurosaki İchigo Kurosaki İchigo & Kuchiki Rukia Shihōin Yoruichi
  10. Ellerine Sağlık Abi Benim Gibi Hiç bişi Bilmiyenler Az cok Anlarda Burda Sadece Loguyu ve Mp4 Var Bu Alt Yazıyı Felan Nasıl Gömecez Ben Onu Bilmiyom Meguidende Acıkcası Bişi Anlamadım
  11. xX3MR3C4NXx

( 07 / 07 ) Copihan 2011

Vipper Dediğinde Remoteledim Hala Cevrilmesini Bekliyom Bune Yavaslık Yaw...
  12. xX3MR3C4NXx

( 07 / 07 ) Copihan 2011

Tmm Abi Remoteler Bitsin Acmaya Baslarım.. 15 Tatil Geldi Biraz Tail Biraz Remote Birazda Upload Yaptıkmı Tatili Böle Gecirmiş Oluruz :D
  13. xX3MR3C4NXx

( 07 / 07 ) Copihan 2011

Remotesi Başlamıştır...
  14. xX3MR3C4NXx

Animelerin Çıkış Tarihleri Belli Oldu!!!

İyi Güzel Yeni Animeler Cıkıyorda Daha Tamamlanmamaış Animeler Var Onlar Tamamlansaya Dance in Vampir Die Anime 3 Bölümden Sonrası Yok Mesela
  15. xX3MR3C4NXx

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

bleach naruto shuppiden fairy tail one piece
  16. xX3MR3C4NXx

Winter 2012 (Ocak-Aralık) TV Shows

Güzel Animeler Var Sabırsızlıkla Bekliyorum ^_^
  17. xX3MR3C4NXx

Türk Anime TV !!! (Anket)

10. Soruda Koptum Ya Helal Be Aziz Abi :D :D :D
  18. xX3MR3C4NXx

Türk Anime TV !!! (Anket)

1 ) Avatar adlı animeyi ararken keşfettim. :D :D :D 2 ) Hızlı olmazsı, animelerin çabuk yüklenmesi ve 3. Özelliği Bulamadım. :D :) :) 3 ) Sitenin yönetici olsam sitenin ismini yine Türk Anime TV koyardım. :D :D :D 4 ) Yusuf Topel. :D :D :D 5 ) Halil Karahan ve Yusuf Topel. :D :D :D 6 ) Çok ciddi birisi.:D :D :D 7 ) Oyunlar. :D :D :D 8 ) Beğendim 10 üzerinden 100. :D :D :D 9 ) Bleach. :D :D :D 10 ) Site kapansa ne yapardınız.!? :D :D :D
  19. xX3MR3C4NXx

Ichigo Kurosaki-Bleach

simdiye kadar okudugum en uzun metin :D güzel bir anlatım :)
  20. xX3MR3C4NXx

Bleach

Bleach Güzel Bir Anime Bazı Bölümleri Sıksada Genelde Hoşuma Gidiyor Aizen Bitti Su Anda Fillerde Bitti İchigonun Yeni Güçlerini Cıkarmak İçin Uğraşıyorlar Ginjo Her Ne Kadar İchigoya İhanet Edecek Olsada İyi Bişi Aslında
  21. ilk istekler diyelim, benden o zaman Aishiteruze Baby,Amaenaideyo,Buzzer Beater Sanki Biraz Fazla Oldu Amaa Bu 3 Ünü Zabırsızlıkla Bekliyorum En Azından Biri Secilir Herhal :) :) :) BeYaZLoTuS
  22. Hımm Bizde İyi Kötü Bir Şeyler Yapmaya Calısalım Katılacaklara Şimdiden TEbrikler :)
  23. xX3MR3C4NXx

Megui Rehberi

wuhu bunların hepsini yapılıyor ya amma zor bişeye benziyor ama öğrenirsen kolaydır kesin :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.