Jump to content

another..

Üyeler
  • İçerik sayısı

131
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne another.. kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ver gazı ver gazı  :D erkek kardeş iyi ama abi tavsiye edilmiyor  :ph34r:

deme onu deme onu :unsure: antinarutocutum ben tüm forum bilir  :D birileri çok uğraştı ama başaramadı  :ph34r: tam başaracaktı neyseee  :(  

a-a-a-a-a-a-anti na-na-narutocu mu ?? :crying1-onion-head-emoticon:

2. sevmesinler beni stodge-milk-bottle-emoticon.gif?12927911böyle sevgimi olur weeping-milk-bottle-emoticon.gif?1292791yada böyle iyi yaaa size pabuç bırakırmıyım ben hepsine yeterim very-angry-milk-bottle-emoticon.gif?1292

hohoyt işte güçlü zeynep nee-chann  :cheer3-onion-head-emoticon: erkek kardeşler hep böyledir  :hehe-onion-head-emoticon:

3. one piece ben 100 bölüm tek izledim şimdiye kadar ve tek kelimeyle harikaydı :good-job-onion-head-emoticon: karayip korsanlarının da 1. filmini izledim. eğlence ve amerikan yapımları? pek olumlu düşünmüyorum açıkçası. karayip korsanları one pieceten esinlenmiş olabilir olmayabilir bilmem sonuçta korsan senaryosu bir şekilde benzer olacaktır :) ama korsan hayatını one piece kessinlikle daha güzel ve daha eğlenceli  işliyor :D karayip korsanlarını eğlenceli yapan sadece jack sparrow. ama one piece'in her karekteri hikayeye eğlence katıyor :D benim nacizane fikrim bu  :cool-onion-head-emoticon:

4. ay sarma aşırcak bi tencerem bile yok  :crying2-onion-head-emoticon:

ne diyon abi ya öğle akşam pilav patlıcan diyom bahsettiğin şeye bak  :desperate2-onion-head-emoticon: arada güzel bişeyler çıkınca belki yine alabilirm diye geçgene yine gidiyom yemekhaneye teyzeler direk tanıyo sen daha önceden aldıydın diyo vermiyo gari :( bide ege aksanı var onlarda bi bağrıyolar kendimden geçiyom !!!!

vah demek beterin beteri varmış :D sarmasız hayat... :crying1-onion-head-emoticon:

5. İtiraf ediyorum annelerin gözünden birşey kaçmıyor -_-

Akşam yemeği için pilav tenceresinden 2 kaşıkcık ( Çok değil sadece 2 kaşık : :unsure:) yürütünce, yemek vakti tabakda pilav göremedim :crying2-onion-head-emoticon:

Annnneeeee :desperate2-onion-head-emoticon:

kessinlikle kaçmıyor :D pilav neyse de siz sarmadan mahrum kalmanın acısını biliyor musunuz ? :crying1-onion-head-emoticon: birgün tencerenin üstünden sarma yemiştim de... annem beni yakalamıştıı  :crying3-onion-head-emoticon:  :dead-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.