Jump to content

Lethal

Üyeler
  • İçerik sayısı

1144
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Lethal kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yiğit az daha yokmuydu :D :P

Blood Lad bitti... :D

27XoX0.jpg

Ext aynen bro :D

Evet arkadaşlar, Talha isimli arkadaşımız yazdığım karakterler arasından birini seçmiş ve imzayı yapmış. Çokta beğendim, eline ve emeğine sağlık talhacım. Sağolasın.

Ve geriye kaldı 3 :D Bu arada günde 1 kere isteniyodu sanırım imza o yüzden şöyle birşey düşündüm, bunuda bugün istiyorum ama yarın da teslim edebilirsiniz. :D

Kazama Chikage (Hakuouki Hakketsu Roku animesinden)

Hajime Saito (Hakuouki Hakketsu Roku animesinden)

Hijikata Toshizo (Hakuouki Hakketsu Roku animesinden)

Bunlardan herhangi birini yapabilirsiniz, yada hepsini birden yapabilirsiniz.  :D   :wub: 

Şimdiden teşekkürler <3 ve şimdiden kolay gelsin.

2. Hımmmmm. Bende istiyorum imzaaa, zahmet olmazsa birisi yapsın. :D birden fazla kişide yapabilirim :P  :ph34r:

Kazama Chikage (Hakuouki Hakketsu Roku animesinden)

Hajime Saito
     (Hakuouki Hakketsu Roku animesinden)

Hijikata Toshizo 
    (Hakuouki Hakketsu Roku animesinden)

Staz Charlie (Blood Lad animesinden)

Bunlardan herhangi birini yapabilirsiniz, yada hepsini birden yapabilirsin. :D  :wub:

Şimdiden teşekkürler <3 ve şimdiden kolay gelsin.

3. "Masaüstleriniz" diye bir konu vardı, üşenmedim ve teker teker ss aldım sonra oraya attım. :D madem o kadar ss aldım oraya da attım falan, buraya da atıyım sonuçta Bleach FC. :)

Kurosaki İchigo Version. (Bunu çok çok çok daha beğeniceğinize eminim.)

Hazırmısın?

Açmak istediğine eminmisin?

Tamam o zaman, benden günah gitti.!

DXNGY3.png

P3LG1d.png

0VMrRY.png

27XPOE.png

1PQ7pB.png

QXryyg.png

Gn8GG3.png

mlYRRZ.png

rLlyyP.png

+ ları bu yorumun tam sağ alt köşesinde "beğen" butonu var, ordan verebilirsiniz. : :DŞaka şaka

4. Kıskanırsınız diye atmak istememiştim ama siz istediniz. Madem öyle, atıyım bare. :D
    Kurosaki İchigo Version. (Bunu çok çok çok daha beğeniceğinize eminim.)

Hazırmısın?

Açmak istediğine eminmisin?

Tamam o zaman, benden günah gitti.!

Spoiler

DXNGY3.pngP3LG1d.png0VMrRY.png27XPOE.png1PQ7pB.pngQXryyg.pngGn8GG3.pngmlYRRZ.pngrLlyyP.png

+ ları bu yorumun tam sağ alt köşesinde "beğen" butonu var, ordan verebilirsiniz. :D Şaka şaka

5. Kıskanırsınız diye atmak istememiştim ama siz istediniz. Madem öyle, atıyım bare. :D

Spoiler

38b6Qp.pngkrN9Ny.png9XJanr.pngrLl5Wz.png

+ ları bu yorumun tam sağ alt köşesinde "beğen" butonu var, ordan verebilirsiniz. Aasdasg :D şaka şaka.

Yoğun istek üzerine birazdan Black Bullet ve Kurosaki İchigo şeklinde ki masaüstünü de atıcam. : :DŞukular şelale. :D

Not: Aslan belgeseli isimli klasör sadece makara maksatlıdır. yanlış anlaşılma olmasın :D Sonra demeyin, artık bu insanları bırakmış hayvanlara merak salmış diye asdasf :D

6. Artttttttttttttttttttttttttttttttttttttt :3
    Daha bi cool olmuş sanki yaaaaaa. :D

Nice olmadan bu anime'nin tadı çıkmaz diye düşünüyorum! Belki ölmemiştir, feyk atıyodur. :D Sonuçta en zeki kişi o! Çok meraklandım, heycanlandım şimdi bak ya. :D

Bilgi ve paylaşım için teşekkürler. :)

7.  

e7RLnl.jpg

DF:SGDF:GSDFG bir ara bunu atmıştım gerçi beni görmek isteyene ben resimlerimi atıyorum direk fdkjgdfg

O zaman adın neden furkan dfgsdfgdfg

Ooo çok tatlı çıkmışsın :D Hele o şapkayı öyle takışın falan, çok cool :D asdasfag.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.