Jump to content

Arpes

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Arpes hakkında

• Doğum günü 04/27/1994

Profil Bilgileri

Arpes üyemizin başarıları

1. Yu Gi Oh dediğin bu, şu yukarıdaki değil. O arkadaki Ku Klux Klan elemanla olmaz bu iş.
  2. Arpes

İlk İzlediğiniz Anime?

Kanal D'de haftasonu sabahın körüne Rurouni Kenshin'i koyuyordu vicdansızlar, kuzenimle kalkıp yetişelim derken telef oluyorduk. Bir de "Samuray X" diye yayınlıyorlardı, bu isim katletme olayı tüm yayıncılarda var herhalde. :D
  3. Arpes

İlk İzlediğiniz Anime?

TRT1 - Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Sonrasında Pokemon, ondan sonra Digimon, Beyblade, Tsubasa, Yu-Gi-Oh Bir ara Star'da One Piece "Lastik Çocuk" adıyla yayınlanmıştı, onu izlemiştim ama uzun sürmemişti. Tabii bunları izlerken hiçbirinin anime olduğunu bilmiyordum. Animeyle tanışmam lisedeyken bir arkadaşımın bana Bleach'i önermesiyle başlamıştı.
  4. Arpes

Biraz da Eğlenelim :)

En iyi arkadaşımla kovboyculuk oynadım bir danadan öpücük için.
  5. Arpes

Merhabalar

Teşekkürler herkese, hoş buldum. Muhtemelen tanıdığım insanlar var burada, öyle hissediyorum. Evet bayağı bir 19 varmış. Hoş buldum, Gaziantep Üniversitesi.
  6. Arpes

Merhabalar

Teşekkürler herkese, hoş bulduk. Ben de memnun oldum, teşekkürler bu arada. Yalnız Serhat değil Berhat. :)
  7. Merhabalar ben Berhat. 19 yaşındayım, elektrik-elektronik mühendisliği öğrencisiyim. Forumları ve animeleri sevdiğim için burada da bulunmak istedim. Sanırım şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar.
  8. Arpes

Minato Namikaze FC (53 Üye)

Beni de ekler misin?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.