Jump to content

akod86

Üyeler
  • İçerik sayısı

79
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

akod86 kullanıcısının paylaşımları

1. akod86

( 12 / 12 ) Vividred Operation

Teşekkürler...
  2. akod86

Animecevir

inşaallah. Yardımlarınızı bekliyorum anime sevdalıları kardeşlerim :D
  3. akod86

Animecevir

Doğru diyorsun, sıkıntı çıkmayan animeleri çevirmeye çalışacağız....
  4. ORTAK ÇEVİRİ Bildiğiniz üzere youtube sitesinde artık çevirilere oldukça önem vermeye başlamışlar. Bizde bu nimetten yararlanabildiğimiz kadar yararlanıp çevrilmemiş anime kalmasın istiyoruz. Bunun için önce sizlere (anime sevdalılarına), sonrada bir adet gmail hesabı almanıza ihtiyacım var. Önce bir anket yapıp hangi animenin çevrilmesi gerektiğini belirleyeceğiz. Sonrada bölümleri uploadlayıp sizlere bir mail atacağım. Mailde linke tıkladığınızda yukarıdaki gibi bir editör size yönlendirilecek. Çeviriyi çok rahat yapabileceğiniz bir editör. Bir nevi online Subtitle Workshop Programı diyebilirim. Çevirileri yaptıkça sağ üst köşedeki kaydet tuşuna bastığınızda otomatik kaydediyor. Çevirilere katkıda bulunmak isteyenler önceden belirleyeceğimiz animenin adını, sonra hangi bölümü çevireceğinin sayısını ve gmail adresini yorum olarak yazmaları gerekiyor. Tüm bölümlerin dağıtımı yapıldıktan sonra en son editleme kısmını halledip www.divxplanet.com sitesine yüklemeyi düşünüyorum. Sitemizin amacı tamamıyla anime çevirilerine katkıda bulunmaktır. İlk olarak 6 Bölümlük Shamanic Princess animesini denemek istiyorum. Deneme başarılı olduğu takdirde bölüm korkusu olmadan hep bir elden her animeye hepinizin ilgi göstereceğinden eminim. Bir elin nesi çok elin sesi ortaklığına el atın :D Zaten her çevirmene birer ikişer bölüm düşecektir. Herkesi çeviriye bekler, iyi günler dilerim. İLETİŞİM: [email protected] (Maillerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.) www.animecevir.blogspot.com
  5. eline sağlık bitirmişsin seriyi
  6. 39.5 movie ve 40. bölümler çıktı gençlik... İYİ SEYİRLER!!!
  7. 5. ve 6. bölümler çıktı....
  8. akod86

( 12 / 26 ) Arad Senki : Slap up Party

ne oldu bu animeye bilgisi olan var mı çeviriler de ne zaman güncelleme gelebilir acaba?
  9. akod86

( 39 / 39 ) Hanasakeru Seishounen

Arkadaş şu serinin izleme linkleri de dahil kökten hepsi ölmüş... Yok mu tekrar uploadlayacak arkadaş... Uploaderlara sesleniyorum... HEYOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!
  10. Gençler sürpriz...37-8 ve 39. bölümler olmak üzere 3 bölüm birden çıkmış bulunmakta taze taze.... Sıra 39.5=yani movie 1 'de
  11. akod86

( 02 / 02 ) Toushinden

Linkler ölü... Bilginiz olsun...
  12. akod86

( 04 / 04 ) 3x3 Eyes

Aksilik çıktı mı çıkmadı mı :D Diğer sezonunu çevirecekmisiniz 3 bölümlük?
  13. akod86

( 26 / 26 ) Asagiri no Miko

saolasın
  14. 4. bölüm eklenmiştir... İyi seyirler...
  15. akod86

( 12 / 26 ) Arad Senki : Slap up Party

Dün 1.Bölümü izledim de konusu falan sağlam ve sürükleyici bir anime... İnşaalah devamı da gelir...
  16. Bu arada görüntüler 720p formatındadır arkadaşlar... İyi seyirler...
  17. DURUM: 09\26 Blue Seed Tanıtım: Fujimiya Momiji; her zaman sadece bir efsane olduğunu sandığı, kadınları kendini kurban ederek Aragami denilen yaratıkları yok etme gücüne sahip olan Kushinada soyundan gelen liseli bir kızdır. Yüzyıllardır uyuyan Aragami, yeniden faaliyete geçip Tokyo’ya saldırmaya başlar. Kim olduğundan habersiz Momiji’nin yoluna çıkan Aragami, “Blue Seed”lerden birini kazayla Momiji’ye enjekte eder. Bu Blue Seed denilen mitamalar, Aragami’nin kalbi ve ruhudur aslında. Bu arada Aragami’yi durdurmak üzere hükümet adına çalışan bir grup olan TAC ve bu yaratıklardan intikam almak isteyen Kusanagi Mamoru adında bir genç de Momiji’ye yardım eder. TAC, Momiji ve Kusanagi birlikte çalışarak Aragami’lere karşı savaş açarlar. (www.anime.gen.tr) www.AnimeArsivcisi.blogspot.com.tr
  18. akod86

( 04 / 04 ) 3x3 Eyes

Teşekkürler ellerinize gözlerinize sağlık diliyorum... Eski animelerden yola devam etmenizi önermeden edemiyorum... Patlabor serisini de düşünürseniz çok iyi olur... zaten 720p leri çıkmış bunun gibi tadında yenmez hea :D
  19. akod86

( 04 / 04 ) 3x3 Eyes

Öncelikle teşekkürler...3 bölümlük bir serisi daha var... onu da çevirecek misiniz...
  20. teşekkürler kardeşim muhteşem bir çalışma olmuş...
  21. 35. bölüm eklenmiştir gençler ...
  22. biraz ara vermiştim işlerim rayına girince devam etmeye başladım artıkın :D Başka sitelerden haberim bile yok :D Meijisub olarak devam edeceğiz...
  23. DURUM: 63\112 Alkolik annesi ile yaşayan 14 yaşındaki Yusuke Urameshi, okulun serserisidir. Herkesle kavga etmekte, okul müdürü dışında tüm öğretmenleri ondan nefret etmektedir. Tek arkadaşı Keiko Yukimura'dır. Civardakı tüm çeteler Yusuke'ye saldırmaktadır. Özellikle de Kazuma Kuwabara, sürekli Yuusuke'nin karşısına çıkmakta ama bir türlü kavgadan galip çıkamamaktadır. Birgün yolda, küçük bir çocuğu hızla gelen arabadan kurtarmak isterken arabanın ona çarpması üzerine hayatını kaybeder. Ölen ruhları "Ruhlar Alemi"ne (Spirit Realm ya da Reikai) götürmekle görevli Botan, ona vaktinden önce hayatını kaybettiğini söyler. Ruhlar aleminin kralının oğlu Koenma, ona geri dönmesinin bir yolu olduğunu söyler. Bir süre hayalet olarak gezdikten sonra tekrar vücuduna kavuşan Yusuke'yi yeni bir görev beklemektedir. Yeni bir güç elde etmiştir ve şeytanların boyutundan (Makai ya da Demon Realm) dünyaya gelen yaratıkları durdurma görevi artık onundur. Çünkü artık o bir Ruh Dedektifi (Spirit Detective)'dir. Şu an Hunter X Hunter'ı yazmakta olan Yoshihiro Togashi'nin aynı adlı mangasından uyarlamadır. Yayınlandığı zaman rating savaşında Dragon Ball Z'i geçmiştir ve Kurama karakteri 2 yıl boyunca Goku'dan çok daha fazla sevilen bir karakter olmuştur. Tanıtım www.anime.gen.tr 'den alıntıdır. Video : 1280x960 Dil : Japonca Altyazı : Türkçe Boyut :300 Mb (Altyazı (.srt) olarak daha sonra verilecektir) AnimeArsivcisi.blogspot.com.tr
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.