Jump to content

MetroFM

Üyeler
  • İçerik sayısı

316
  • Son ziyareti

MetroFM kullanıcısının paylaşımları

1. Eve internet gelene kadar yokum :D

2. MetroFM

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

o kadar ileti arasından bu dikkatimi çekti net deyim ya daha eve gelmedi internet üzücü :( napıyonuz birazdan çıkarım bakalım net bu hafta gelse çok iyi olur :D evde net olmadığından bakamıyom güruba ama umarım memnunsunuzdur :D
  3. MetroFM

:smile_oleyo: :smile_oleyo: :head2: :head2: :good-job-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon: :evil-smile-onion-head-emoticon: :whip-onion-head-emoticon: :smoking2-onion-head-emoticon: Guild ce hile açsak 1 gün e 65 :D
  4. MetroFM

Biz toplantıyı yaptık bir çok oyun konuştuk cabal 2, Aion, neverwinter, wow, wot, tera, mu,silkroad, knight felan her oyun hakkında konuştuk tartıştık hepimizin sevebileceği bir oyun olarak Aion u seçtik hep pve hem pvp si iyi kale savaşları felan var hızlı kasılırız 65 olur kale savaşları yaparız 65 lwl aşşayukarı 1 haftada oluruz ondan sonra kale savaşları felan ilerleriz birde toplantıda konuşun bağzı ilginç şeylerden dolayı seçtik Aion da bayan oyuncu sayısı fazlaymış duyduğuma göre bayan arkadaşlarımız da oynayabilsin diye de seçtik ve biraz büyük bir oyuncu kitlesi varmış yaşça yani lol gibi değilmiş :D arada bir iki tane gelebilir -_- ama kanat felan var zevkli güzel bir oyun skype grubumuza gelin oyunu oynamak isterseniz holy' i ekleyebilirsiniz bikaç gün netsiz kalıcam :D oyüzden ben biraz geç başlıycam ama bu hafta başlarım umarım :D
  5. MetroFM

Hoş geldin kulübe :D
  6. MetroFM

arkadaşlar neden neverwinter oynamıyoruz oyun güzel yani öneririm ben indiriyorum beğenirseniz sizde gelin :D çok zevkli bi oyun aklınızda başka fikir varsa onuda yazabilirsiniz aslın da bi oyun daha var güzel fallen eart oyun biraz ilginç bi tarz ama bana biraz karışık geldi :D
  7. MetroFM

ben kötü oynamıyorum gece troll giriyom :D genelde takım kötü :D bu gece adc gankplank ve jungle gankplank oynadım jungle da lux kadar bi hasarı var :D
  8. MetroFM

sizin okul nası bişey :D
  9. MetroFM

TS GEL TS :D ts adres: 62.4.26.236:3526
  10. MetroFM

okullar 28 inde açılmıyo mu :D bi takım kuralım diyorum 5 kişilik ranked felan gireriz biraz oynarız işte rasgele gelince adamlar jungle gang gelmiyo :D iyi jungle oynarım bu arada :D
  11. MetroFM

WarFrame Tanıtımı ve İncelemesi (TAOK)

bilmem bak bulursun ya :D ts ye geliyon mu b arada
  12. MetroFM

yayın yapcak arkadaşı bulduk kabul ederse o yapcak zaten :D ben takım kuralım diyorum :D
  13. MetroFM

güzel bizde seri çekelimmi :D Bu arada arkadaşlar program yapalım demiştik haftalık ama takan olmadı :D şimdi şunu diyorum bi lol takımı kuralım lol girek video çekek canlı yayın da çekebiliriz :D asıl amacımız canlı yayın :D bide yeni bi video attım :D anime video su one piece den 480.bölümlere gelmediyseniz izlemeyin ama daha önce izlediyseniz çok güzel bi kare :D bu arada animeleri çeviren arkadaşlarında emeğine sağlık :D
  14. MetroFM

Bul Getir!

bişeyi kaç defa yaparsa yapsın eğlenen birini getir. Bu tam senlik Monkey D. Luffy Maceradan hiç bıkmaz tehlike tuzak ölürsünüz felan hiç etkilemez direk olaya girer Bi karakter daha var hiç aralıksız aynı sözü söyleyebilir :D Ne isteyim brook gibi bir anime karakteri varsa yazın yada benzer :D
  15. MetroFM

:ragecomic02: :ragecomic01: buna bide oyun diyolar sıkıysa planetside 2 oynasınlarda savaş görsünler :D bu arada arkadaşlar ts çöktü giremiyorum sıkıntı var galiba yeni ts bulmamamız lağzım :D ts düzeldi eskisi gibi devam :D
  16. MetroFM

WarFrame Tanıtımı ve İncelemesi (TAOK)

eklerim youtube yorumlarına bakmamıştım bakarım :D Klanın varmış ekleyemiyorum klan a Bende betada başlamış sonra bırakmıştım o zamandan sonra oyun ilerlemiş :D
  17. MetroFM

Bul Getir!

Maskeli birini istiyorum. Obito herkes bilir ama çok kıyak biri oluyo sonlarda sen madara koyunca aklıma obito geldi :D bende komik bir foto ama anime art olsun istiyorum
  18. MetroFM

Bul Getir!

Zaraki kenpachi gibi dövüş arzusu yüksek karakterleri yazabilirmisniz :D kişiliğine biraz yakın olsun
  19. MetroFM

gece kuşları sizi ben 3:12 de yattım bi lol girdim afk cezalarım bitti :D beyler bu arada bi lol'de de video çekelim canlı yayın tercihim çekerim diyen varsa canlı yayın açak :D bu arada bi ranked team de kurabiliriz ama troll mü olur bilmem :D
  20. bronzum gururluyum trollemek bedava ama amacım troll değil diamond ben o yolların kralıyım aga :D
  21. ben genelde ts deyim 12 saat ts de olurum denk gelmeniz muhtemel ama afk da olabilirim lol trolleyince çok komik evet ts deyim gel
  22. bu arada türk serverinde mi oynıycaksınız
  23. Bende epeydir girmiyodum lol e :D şimdi dedim yeniden giriyim indiriyorum şuan takılmak isteyen olursa TürkAnimeTV OyunSeverlerKulübünün TS sine gelsin beraber atarız Ts adres: 62.4.26.236:3526 sohbet arıyan olursa da gelebilir ts de sohbet bölümüde var oyun anime fark etmez :D
  24. MetroFM

auto update var :D ama sildim şuan yeniden yüklemem lağzım :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.