Jump to content

MetroFM

Üyeler
  • İçerik sayısı

316
  • Son ziyareti

MetroFM kullanıcısının paylaşımları

1. MetroFM

Türkanime.tv RPG severler kulübü

kendi serverimiz yani ne deyim bi oyuna girebileydim :D server kurmayı bulmam lağzım bide oyunda kasıyomu bakmak lağzım tunngle a bağlanamadım ağ ı görmedi napsamki geçen sefer ilk indirdiğimde çalışcaktı galiba dll hatasından çalışmadı şimdi düzelmiş olması lağzım çalışırsa bakıcam sağlam rust bulursak oda fena değil ama dinazorlar daha ilginç 3.sü olmadı oyunu kuru olarak algılamadı bulamadım serverleri :D
  2. MetroFM

ark indirdim de serverleri görmedi tunngle da sıkıntı oldu yeniden indiriyorum aslında farklı bir oyunda olur ama bu iyi gibi geldi başka önerisi olan varsa önerilere açığım :D sen rpg house derken birsürü oyundan video mu atalım diyosun onuda yapabiliriz oynayan olursa ben yaparım :D
  3. MetroFM

video yu beğendiğine sevindim :D bizde böyle bişey yapabilirsek güzel olur :D kaç kişi olursak ona göre bişeyler yaparız tunngle serverleri kalıcı olup olmadığını bideneriz kalıcı olursa mütiş yaptığımız evler felan gitmesin yeter
  4. MetroFM

bakalım oyun insin serveri nasıl açabilirim ona bakcam aynen hem sohbetle eğlenceli geçer sonrada videoları konunuya atar seyrederiz :D belki başka gelenlerde olur gruba büyütürüz grubu sitede reklamını yapabilirse adminler çok iyi olur oyun bi çalışsında :D edit: http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=195761.0 tunngle kursak fena olmaz gibi ücretsiz olur orjinal yaparsak herkes oyunu alamaz böyle daha makul gibi son 36 dk oyunun inmesine
  5. MetroFM

çok zevkli geldi bana da bende denemek isterim t-rex eğitmeyi oyun çalışsın bi bide multi girebilirsek mütiş :D site yaparız evlerden dizeriz tüm haritada evlerimiz olur ,ne yapmak istersek onu yaparız benim aklıma bu geldi bölüm bölüm video çekersek çok güzel olur ama kimse kabul etmez galiba :D her bölümde kendimize bir yada birkaç iş belirler onu yaparız eğlenerek sohbetle :D
  6. MetroFM

oyun hakkında düşünceleriniz neler oynamak isteyen olursa orjinal de alırım :D ben rust gibi ark gibi oyunları seviyorum düzenleyebiliyorsun kendin daha zevkli oluyo multi oynayınca ayrı güzel pahalı mı geldi anlamadım :D 50 tl den biraz az 49 TL :D bi link daha buldum bakıcam daha kontrol etmedim bakıyom sağlam var mı diye ilk indirdiğim dll hatası verdi şimdi dll suite ile tamir ediyorum ama ilk indirdiğimi silmeseydim bakardım çalışıyomu diye :( 2. yi indiriyorum 1. cmd den indi hızlıydı 20 gb gibi dosya indi 3 saatte torrent indiriyom 2.yi bu 7gb 3 saat :D 1. de steam listesine gelmedi oyun listede gözükse açılırdı belki Not: oyunu indirmeye kalkan olursa sağlam buluyum diye yazdım sizde 1.yi deneye bilirsiniz belki sizde çalışır çalışırsa 2. yazarım :D
  7. MetroFM

ama çok komik o admin zaten ayrı komedi çok seviyom o adamı :D iyi gaza gelmişler ama :D yükleyemedim galiBA AÇILMADI :( yeniden indiriyom bu sefer farklı yerden :D http://www.fullprogramlarindir.com/ark-survival-evolved-full-2015-pc-oyun.html
  8. MetroFM

epeydir giremedim foruma :D ben ark indiriyorum orjinal değil ama multi oynanıyor indirin arkadaşlar kendi kasabamızı kurar dinolarla düzleriz yolları :D oyun çok zevkli skill sistemi felan var birsürü alet var rust gibi ama 1000 basar oyunun grafikleride mütiş ama tabi ona göre high grafikde iyi sistem istiyo ama açar sisteminiz biraz grafikleri yüksek tutmayalım yeter. TürkAnime RPG House' ı yapalım :D çok eğleniriz güvenin bana lütfen arkadaşlar 10-20 kişi olursak inanamıycanız kadar tat alırız oyundan lütfen gelirseniz trollemeyin sonra sıkıntı büyük olabilir. şu an iniyo oyun çok zevkli eğlenmek isteyenler gelsin :D ben bu adresteki komutları yaptım: http://www.mpc-g.com/ark-survival-evolved/ oyun 1-2 saat te felan iniyo şuan ki eniyi survival oyun herkesle oynarım gençler ts var derseniz orayada gelirim eğlenelim yeter :D burdaki video dan gördüm oyunu ilk kez çok güzel bi göz atmanızı tavsiye ederim video ya resifler çok gerçek çi :D
  9. 8 ve 4 favorilerim neden One piece den yok bunlar nasıl bir anket yapıyo heralde one piece deki düelloları görünce seçememişler karışık yazmışlar :D
  10. bi one piece i izletirim belki bide kuroko no basket :D türkçe dublaj olsa ah :D altyazı okumayı sevmeyen çok ya malesef bizler alışığız ama onlar hep dublajlı izliyolarbide bu türk dizilerinden ne anlıyolarsa bu animeler daha iyi türk dizilerinden :Danime izlemek empati gerektirir bu yüzden genellikle animeyi benzer insanlar izler bence :good-job-onion-head-emoticon: türkler acıklı ağlamaklı dram yada komedi seviyo One piece en uygunu ama benbile anlamadım ilk izlediğimde başlangıç mangadaki gibi olsa daha çok izleyeni olur :Dnaruto hayat öyküsü gibi severlerKarşınızdaki kişinin ne tür film sevdiğine göre seçmenizi öneririm :hell-yes-onion-head-emoticon:bi daha düşündüm başlangıç naruto ile olursa dramı bi yüklersek sonra belki atmosfere girerler denmek güzel olur ama ben denemem risk var ama değebilir :cheer3-onion-head-emoticon:
  11. MetroFM

İtiraf Köşesi

sizin bahsettiğiniz aşk anca gökden düşer :D ne olduğunu bilmiyorsunuz ama yaşamak istiyorsunuz :D aşk ın beyin tarifi vardır ama onubulacak zeka nerde :D
  12. MetroFM

İtiraf Köşesi

aşk pişmaniye gibi bi yiyen pişman bi de yiyemeyen :d zihahahah :D :good-job-onion-head-emoticon:
  13. MetroFM

İlk imza yapımlarım

ilk wallpaper denemem :D İlk Gif im :D
  14. MetroFM

( 12 / 12 ) Owari no Seraph

Güzel anime izlemeyenlere öneririm genellikle komedi tipi ama savaşda var yani :D
  15. MetroFM

İlk imza yapımlarım

Devil hatsune miku :D
  16. MetroFM

Gfx Pack, Font, Style, Brush Arşivi

ama olmuyo kabul etmiyor şifreyi rica etsem mediafire yada herhangi bir siteye yükleyebilirmisin şifresiz olarak :(
  17. MetroFM

Gfx Pack, Font, Style, Brush Arşivi

Öncelikle paylaştığınız linkler için teşekür ederim beğendiklerimin hepsini indirdim :D ama 1 tanesi şifreli ve şifrelerini bi türlü bulamadım yardım olabilirseniz çok iyi olur :depressed1-onion-head-emoticon: http://tomsimo.deviantart.com/art/15-C4d-Pack-By-TomSimo-2-266121471 orda şifresi yazıyor ama nekadar denesemde olmuyor :(
  18. MetroFM

İlk imza yapımlarım

Doğru ararım ama bulması zor olur :D örnerdiğin site varmı
  19. MetroFM

İlk imza yapımlarım

olabilir bugün de değişik çalışmalar yapıcam :D yazı tipi olarak düz yazımı el yazısı gibi mi daha iyi olur
  20. Yeni başladım sayılır imza yapmaya hatalarımı söylerseniz düzeltmeye çalışırım :D Tatildeyiz boş vaktim çok eğlanmek için yapıyorum güzel olursa iyi :P İstek alabilirim elimden geldiği kadar yaparım bi şeyler :lol: Beğenmene sevindim :D
  21. MetroFM

İmza Yapıyoruz...

ben imza yapmak istiyorum ama arşiv lağzım yardımcı olabilirseniz çok iyi olur :D
  22. MetroFM

Hyouka 1. Bölüm (Türkçe Dublaj)

aynen bağzen insan kaçırıyo yazıları siniri bozuluyo :D bu yönden güzel bide ekip de ne kadar çok insan olursa sesler daha benzer olur :cheer2-onion-head-emoticon: seslendirmeler çok iyi olmuş canlı olması daha izlenebilir yapıyor bence bide neden türkçe dublaj japonca dublaj yapsak ya :evil-smile-onion-head-emoticon: eminim burada anime izleyen herkes japonca dublaj yapabilir :bled1-onion-head-emoticon:
  23. MetroFM

başka bi seri de deneyebilirsiniz sizin sesinize benziyorsa daha iyi olabilir hangisi iyi olursa o seriyi çevirin bence anime de güzelmiş ilginç karakterler var ama ben aksiyon macera sever biriyim o yüzden pek sarmadı :D
  24. MetroFM

Çok güzel olmuş iyi ki televizyon kanallarında yapılan çeviri gibi değil asıl çeviri bu :D biraz içden çerviri olcak çeviri dediğin güzel olmuş başarılarınızın devamını dilerim :D benim mikrofon iyi olsa bende hep yapmak istedim ama olmadı :D mikrofonda sesler sanki çok farklı yerlerden geliyomuş gibi (muhtemelen öyle zaten) aynı mikrofon kullansanız felan sorun gider galiba bide pikselleri yoldamı unuttunuz 720P sanki 400P gibi :D açılış müziği ne türkçe dublaj çok manyak olur :D feci güldüm oldukça başarılı ama izlemediğim bir anime yani ilginç geldi One piece , naruto vb. olsa tepki çok gelirdi bence :D ama Luffy e türkçe dublaj olsa da pro aletler olmassa aynısı olmaz japoncadaki olan ve animelerde kullanılan bağzı sözcükler benim kafamda o kadar yerleştiki bu türkçe olursa heyacanı kaçar ben anime izlerken yazıyı okuyorum ve animedeki karakterin sesi ile birleştirip o söylüyor gibi ayrı güzel oluyo yani :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.