Jump to content

MetroFM

Üyeler
  • İçerik sayısı

316
  • Son ziyareti

MetroFM kullanıcısının paylaşımları

1. MetroFM

Dragon Nest -Anime NonTarget MMORPG-

ben oyunun türkçe oynuyorum atlas sunucusundayım tek sıkıcı gerçekden zindanlarda fazla yükselemiyosunuz benle oynamak isteyen varsa beklerim :D
  2. MetroFM

Türkanime.tv RPG severler kulübü

tabiki oynuyoruz birlik kapanmadı :D https://www.facebook.com/Planetside2.Voltarextr burdan ulaşa bilirsin sorunla karşılaşırsan yardımcı olurum ben türkçesine yeni başladım bakıyorum ilginç oyun :D 16lwl oldum pek kötü değil ama çok iyi de değil ama tek sıkıcı oluyor oyundaki adım MetroFM atlas sunucusundayım :D gelenlerle beraber takılırız
  3. MetroFM

Planetside2

çok fazla player i yok mu dedin geç onu sen şunu izle Guinness rekor kitabına girdi bu oyun bir kitada 1.158 kişi aynı anda oynuyodu :D
  4. MetroFM

na pıyorsunuz hala dragon nest vb. oyuna girelim diyenleriniz var mı ve raid call e ne oldu kimse girmiyor ts3 adresi açmıştınız adresi neydi onun ? epeydir yazı yazmadım foruma :D Beyler artık tatilde geldi sayılır ben şöyle bi isimleri alıyım sıradan ben takilcam fps rpg benle beraber takılıp eğlanmek isteyenleri beklerim eski raidcall adresim geçerlidir :D mikrofonunuz olursa iyi olur olmasada olur. Beklerim gelen gelsin yada özel mesaj atın uygun bizamanda beraber girer eğleniriz :D eğlencenin tersi düzü olmaz sadece eğlanmek veya kafadağıtmaya gelin sıkmayın beni :D
  5. MetroFM

Planetside2

57 ALAY KOMUTANLIGI;Forum Website Duyuru; Forum Sitemiz Online http://www.alay57.cf/ Açıklama; Birliğe Başvurular Forum ve websitesi (bakımda) Üzerinden Yapılacaktır. Yapmanız Gerekenler; • Forum Sitemizden Birliğe Başvuru Kısmından Konu Açarak Konu;Birlik Başvurusu 20/12 Gün/Ay Olarak (Başvuru Yapıcagınız Gün Tarihi) • Dolduracagınız Alan Forum Sitesinde Örnekleme Verilmiştir. • Oyun İçerisindeki Birlik Arama Kısmına ALAY 57 ALAY KOMUTANLIGI Yazın, • Bizim Birliğimiz Çıkacaktır Forumdaki Yazdıklarınız Başvuru Metnine Kopyalayın. https://www.youtube.com/watch?v=0q7Tc4u59hs Bilgilendirme; Sitemizin Sunucu İle Kaynaklanan Sorunu Devam Etmektedir. Service Hatası veya Boş sayfa Çıkarsa sayfayı durmadan yenileyin düzelecektir. 57 ALAY KOMUTANLIGI Resmi olarak alımlar başlamıştır forumdan üye formunu doldurup gönderebilirsiniz. TS 3 adremiz değişti Teamspeak 3 Adress: 185.26.144.157:55 değişiklikleri FACEBOOK sayfamızdan takip edebilirsiniz. https://www.facebook.com/Planetside2.Voltarextr?fref=ts
  6. SAO ve Log horizon u göremeyince yıkıldım 1.sıradaki animeyi ben seçsem Durarara!!! olurdu gintama yı anladım da code greass o kadar iyi bir anime sayılmaz one piece varsa ötesi yoktur :D konuyu biraz sündürüyolar ama bi ayrı tadı var ye ye doyamıyosun :D (DİKKAT!! BAĞIMLILIK YAPAR)
  7. Durarara! x2 ve Kuroko n basket :hell-yes-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon:
  8. MetroFM

neye alımlar birliğe alım kapanmadı gelebilirsin RPG klübünede alım var :D
  9. MetroFM

sizin önerdiğiniz oyunları pc kaldırıcak gibi değil benim pc planetside 2 den ötesini kaldırmıyo bizimle planetside2 oynamk isterseniz https://www.facebook.com/Planetside2.Voltarextr?fref=ts bizim birliğimiz eğlenmek isteyen zaferi arayan herkesi bekleriz :D
  10. MetroFM

ben rc de olucam sizde gelin 19-20 gibi oyun iner :D raidcall indirmeyi unutmayın :D
  11. MetroFM

sen oyunu anlattıkça daha fazla log horizon a benzetiyorum çoğu şey uydu şimdiye kadar dediklerinin :D Log Horizon online diye isim takarız artık %72 si indi oyunun raidcall i olmayanlar indirsin üyeliğini alsın gelsin çok zor bişeydeğil 5dk anca yanlız baktım o kadar türklerden biri bile video çekip youtube ye atmamış :D
  12. MetroFM

mount blade deki gibi ben çok kervan götürdüydüm :D ben bugün indiyom oyunu gelin takılalım tam aradığım oyunu bu kadar yakımda görmek bakmadan geçemeyeceğim bir şey ben oyunu log horizon'a benzettim Game is Life :D gelin bugün raid call e ID:10056909
  13. MetroFM

işte benim aradığım senin yazdığın gibi şeyler eğlenceli anılar oluşturmak istiyorum :D çok güzel yazmışsın edebiyat öğrencisi felanmısın :D gülmekten yıkıldım ard arda aldığı kilolar kısmı en iyisiydi oyunda yardımcı olursan denemek isterim :D keske ingilizce değilde türkçe olsaydı daha zevkli olurdu bu arada ben bu öneriye katılıyorum Mabinogi yi oynayalım beraber katılanlar :D grafikler pek iyi değil ama eskiden mario oynardık ona kötü diyeni görmedim
  14. MetroFM

Aion o kadar iyi değil biliyorum neverwinter multiplayer oyun gibi hikayeye önem vermiş dövüş skilleride etkileyici nesi kötü anlamadım grafik de iyi yani daha iyi olsa pc kaldırmıycak :D 7GB dosya indirdim ya
  15. MetroFM

ne yönden bana çok güzel geldi her defasın da farklı maplarda oluyo görev (zindan görevleri) ve hikayelerle çok uyuşuyo :lol: bu arada gezi görevini yaptık çok feci bişey oyunu sırf bunun için bile indirebilirsiniz :ph34r: baktım 1.sıradan inmiyo görev :embarrassed4-onion-head-emotico
  16. MetroFM

İlk İzlediğiniz Anime?

beyblade hastasıyız dede :D birzamanlar bayıla bayıla izlerdim ondan sonrada yugi oh gelir :D
  17. MetroFM

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Brave 10 - Kamanosuke Bleach - Zaraki Kampachi (favorim) bunlar en iyiyleri benim için ilk yazdığım feci bir psikopat izleyin
  18. MetroFM

bu oyuna baktım ama pek bişey anlamadım şehir felan kuruyo galiba ama oda çok sıkar beni browser gibi hissettirir bizim oynadığımız avrupa tipi skiller az ama gösterişli görevlerde güzel neverwinter da oyuncuların oluşturduğu görevlerde var en popüler olanı geziparkı galiba :D ve görevlerin bağzılarında zindanlara giriyosun felan ama hepsinin haritası farklı çok güzel dizayn etmişler ben arc dan indirdim :D edit: biz giriyoz oyuna gelen var mı :D
  19. MetroFM

Herkese Selam

hoş geldin, iyi anlaşırız sıkıntı olmaz bence :D
  20. MetroFM

şimdi şöyle diyim ben oyçuydum görev yapıyoduk şifacı bildiğin tankladı canavarları ya şaştım kaldım :D bide bela warlocku felan var hepsini oynamadığım için bişey diyemem ama bela warlocku hem yakın hem uzakdan saldırabiliyo sanırım güzelde tanklar :D aynızamanda destek skilleride var galiba açıklamasında buna benzer şeyler yazıyo :D kontrol büyücüsü var o nun saldırısının çok güçlü olduğunu umuyorum :angel1-onion-head-emoticon: bende muhafız ve okçu var ikiside güzel classlar :good-job-onion-head-emoticon: her class ın toplaya bileceği eşyalar var oyuna girince anlarsın (kit gerektirmeden toplayabileceğin (bedelsiz)) oyunu oynarken raidcall de olursan yardım ederim bildiğim kadarıyla :D hem birbirimizi kolay buluruz hem iletişimde skıntı olmaz
  21. MetroFM

arkadaşlar neverwinter oynadık biraz 9lwl oldum oyun hakında güzel görüşlerim var çoğu görev grup halinde yapıla biliyo ve birimiz yapınca bize de geçebiliyo(çoğu galiba) sınıfların değişik stilleride güzel mana yok galiba pek anlamadım onu :D 10 kişi olursak farklı görevleri yaparız bütün görevler tamam :D ama her görev için geçerli değil adam öldürme bişey toplama vb. olması lağzım görevlerin hikayeleri güzel olmuş alt yazı olmasa o kadar etkileyici olmaz tabi :D
  22. MetroFM

olan bir oyuna başlıycaksak neverwinter daha iyi bence mic ler o kadar pahalı değil :D raidcall kanalımıza herkes gelebilir :D
  23. MetroFM

Dizi yapıyoruz! Anime ve Mangadan Dizi Olur Mu?

full aksiyon olmalı yoksa hayatta izlemem hep izliyoz şunun çocuğu kaçırıldı felan bunlar dizimi bir bleach bir redline gibi şeyler var bide bunlar öncelikle şu olmalı bizimdünyamız olmamalı insanların ilgisini farklılık çekiyo farkli bir dünyada olmalı ilgi çeksin standartları unut yaratıcı bişey bul bence ama kolay bir işde diyemem ama olursa kesin izlerim sırf romantizme dayalı olmasın biraz romantizm iyi ama çok sıkmayın izleyiciyi tandında bırakın sao gibi log horizon gibi oyun olursa yada akagame no kill gibi biraz daha bize yakın olsa :cool-onion-head-emoticon: aksiyonlu olursa şimdikidiziler arasında kesn fark yapar ama iddalı olmlısınız biraz ilk bölüm ilgi çekerse iyi gerisini bişekilde yaparsınız ama sakın 20dk yapmayın 40 olsun bizim olsun :D nekadar uzun okadar iyi zombili filmlere ilgi çok onuda bi düşünün :angel2-onion-head-emoticon:
  24. MetroFM

s4 gibi oyunlar sıf paraya dayalı o tür oyunlı hiç sevmiyorum :D ama grafikleri çok güzel s4 ün :D baktım güzel oyun muş. bakarız neverwinter indi sayılır oynamak isteyen varsa gelsin takılırız :good-job-onion-head-emoticon: :angel1-onion-head-emoticon: arkadaşlar raidcall e girin çıkmayın sisiznle ayanı oyunu oynayanlar olucaktır onlarla beraber oynarsınız yada bizimle sohbet edersiniz oynarken sıkılmazsınız :blocked-onion-head-emoticon:
  25. MetroFM

bildiğim kadarıyla blade and soul türkiye için açık değil ve sadece doğuda olduğunu duymuştum bi araştır ama türkiye ye gelirse oynaya biliriz zamanında çok kişi övdü oyunu türkçe olsa tam olur :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.