Jump to content

✴dovahkiin

Üyeler
  • İçerik sayısı

89
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne ✴dovahkiin kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Önemli Olan İyi Olması Değil Önemli Olan Cesaret Edip Tüm Eleştirilere Kendini Hazırlamak Çizimler Veya Hikayeler Çizildikçe Yada Yazıldıkça Gelişir ✴dovahkiin Sana Tavsiyem Hikayeni Yaz Eğer Beğenilirse Sende Memnun Olursan Kesinlikle 1 Çizer Seninle İletişime Geçer Hikayeyi Önceden Hazılamanı Tavsiye Ederim Daha Önce Bu Hataya Düştüm Ve Düşende Vardır Eminim Bazen Hayal Gücün Hiç Çalışmaz Bazende Seviyesi Tavan Yapar Hikayeni Hazırla Foruma Sun Eminim Çizer Bulacaksındır  Çok Konuştum Kusura Bakmayın Başarılar Umarım 1 Çizer Bulursun...

(Tartışma Ortamı Yaratmayalım Lütfen Herkesin Kendi Fikri)

Hikayem var birden aklima geldi ama iyi bisey cikabilir potansiyelli
  2. Tera ile Aion max leveline kadar geldiğiim oyunlar ve gerçekten biliyorum isteyen olursa bunların mantığını anlatan rehberler hazırlayabilirim. Teraya başlayanlar ise nickim Gyril ordan bana sorular sorabilirler. Aionda dediğim gibi solo playerim bi görev yapayım diyorum katalamda adamlar yürüyerek kesiyor 20 kişi olunca ben de klan ortamını pek beğenmediğim için bıraktım. Solo playerler için tera gerçekten mükemmel çünkü gerek chatte lfg(looking for group) ile kolayca grup bulabiliyorsunuz ya da instance matching ile max 8 dakkaya dungeon için kendinize grup bulabiliyorsunuz.

Alıp oynamadigim bir Gw2 hesabım var ilgilenirsen şifresini buldugumda vereyim
  3. Pek profesyonel değil sanırım ama faber castell bicolor 48 serisi iyidir :)

Cocuklar icin gibime geldi bana boya pigmentini kağıda iyi geçiren lazım

Kuru kalem diyorsan Faber Castell'in Polychromos serisi çok iyidir, tabii fiyatı da. 

Videolarda falan baya iyi boyamış. 24 lusunden alacak gucum var bunu dusunuyorum

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.