Jump to content

TheDirectEco

Üyeler
  • İçerik sayısı

707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

TheDirectEco kullanıcısının paylaşımları

1. Hmm şimdi sadece tv serisi olarak mı izlediklerimizi sayıyoruz yoksa işin içinde movie, ova filan da dahil mi bilmiyorum ama TV serisi olaraktan çok yaklaştığını söylemek isterim fakat yanlış :P Alttaki üye için 77 diyorum :D
  2. Workiiiiiing Workiiiiiing Dört gözle working bekliyorum.. O muhteşem fakat bi o kadar da çatlak karakterlerle bulusmak için sabirsizlaniyorum... Çaresiz aşık Souta Her şeyi bilen Souma Fobisi yüzünden aşka uzanamayan Inori Patrona olan tutkusuyla bizi deli etse de o şirinliğinden kizamadiğimiz Yachiro 4 kizli bi evde ev işini tek yapan Takenashi Ve daha nicesi... <3
  3. Gerçekten çok yararlı bir konu olmuş, iyi ki aklına gelip böyle bi konu açtın, hem o listedeki animeleri hemde burada yorumlarıyla da katkı sağlayan arkadaşların önerdiği animeleri merak etmeye başladım vallahi :D Bende bari kendi izlediklerimden ve listede olmayanlara ekleme yapayım :) Amagi Brilliant Park: Izlerken bir lunapark yöneticisi olmayı hayal ettim, bi hayli zor olmasına rağmen eğlenceli bi iş olduğunu düşünüyorum, izlerken böyle yeni eğlence park fikirleri filan bile düşündüm hatta :D La Cardo D'Oro: Kemana karşı hiç ilgim yokken ciddi ciddi bu seriden sonra kemana da ilgi duymaya başladım, serinin cezbedici bi yani var keman için :D Toaru Hikuushi e no Koiuta: Uçakları, uçmayI çoğumuz severiz, bu seride de pilot olmanın ayrıcalık olduğunu gördüm, herkes yapamaz cidden :O Working: Burada öğrencilik hayatında part-time çalışmanın ne kadar zevkli olduğunu gördüm :D Tabi bu sadece animelerde olur sanırım, hem yaptığın işi sevmek hemde eğlenceli is arkadaşlarının olması ^_^ Full Moon wo Sagashite: Şarkıcılığın en güzel en masum hali ^_^
  4. TheDirectEco

Shiina Plan C (Türkçe Dublaj)

Ahaha çok değişik olmuş vallahi :D Tebrik ederim, arada böyle kısa video seslendirmeleri yapın vallahi, hoş oluyor :D
  5. TheDirectEco

En Son Bitirdiğiniz Anime?

En son bitirdiğim seri üçlemesi şu şekilde; 1. Kiseijuu Çok beğenerek ve severek izlediğim bir seri oldu benim için, içindeki gerilim, korku iyiydi, ve de baştan sona tek bir çizgide gitmemesi çok iyiydi, değişken bir yapısı vardı, insan dünyasına güzel bir bakıştı... 2. Ginban Kaleidoscope 2005 yapım olmasına rağmen 90'lı yılların çizimlerini hatırlattı bana :D Özellikle içeriğinde buz pateni olduğu için izlemeye başladım, buz patenini yansıtma şeklini ortalama buldum, çok daha iyisi olabilirdi, onun dışında 10 milyar dolarlık kızımızın laf ebesi olması ve Kanadalı hayaletimiz oldukça güldürdü :D 3.Sengoku Musou Daha az önce bitirdiğim bu seriye hayran kaldım, Japonya tarihine ilgi duymaya başladım hatta :D "Nobunaga Concerto" serisinde başlayan Oda Nobunaga'nın Japonya'yı birleştirme hedefi Toyotomi Hideyoshi zamanında izlemiş oldum birde, buna ilaveten başta Sanada Yukimura olmak üzere birçok samuraya da hayran kaldım :)
  6. Çok merak ettiğim mangalardan biri,yaz tatilinde okumaya başlıycam, aynı zamanda bu manganin geçenlerde "Anime Film Üçlemesi" ne uyarlanacağı haberini okudum, filmlerini de merakla bekliyor olacağım :D
  7. Heyecanla bekliyorum :D Umarim farklı bi hikaye ve cok müthiş bir kurguya sahip olur :D Yalnız Near'ın olması L ile olan gerçeğin yine değişmeyeceğini mi gösterecek :(
  8. Henüz 2.sezona ait bir duyuru yapılmadı maalesef, bende dört gözle bekliyorum ama ovası duyruldu :)
  9. TheDirectEco

( 10 / 10 ) Hatenkou Yuugi

Bi seriye daha imzami atmış bulunmaktayim :P Arkadaşım Mayu'ya ve Aziz abi'ye yardımlarından dolayı çok çok teşekkür ederim... Umarım çok sevdiğiniz, severek izlediğiniz bir seri olur da bende emeklerimin karşılığını görmüş olurum ^_^
  10. TheDirectEco

Noragami Aragoto Haberleri

Yaşasın Yato-san... Yaşasın Yato-san'ın gözleri :D Ikinci sezon çok daha mükemmel olacak gibi hissediyorum, ee ne de olsa Bishamonla ilgili olacak :D PVsi filan çıktığına göre tahminimce sonbahar sezonu gibi gelir yani umarım :D
  11. TheDirectEco

Death Note Yönetmenini de Buldu!

Yani, hem japon dizisi hemde hollywood filmi geliyor öyle mi :D Vay çifte L heyecanı :P Ahahaha dimi aynı fikirdeyiz, bi de Zac Efron çıkmıyormuş :wacko:
  12. TheDirectEco

Death Note Yönetmenini de Buldu!

Anaa, ben bunu dizi şeklinde japon uyaralaması olacak sanıyordum :D Hollywoodmuş :D En merak ettiğim konu L kim olacak :D Umarım Kira da Zac Efron olur, o zaman Kira'yı izlerken zevk alabilirim :P
  13. TheDirectEco

( 12 / 12 ) Donten ni Warau

Harika bi animeydi, başta afişi çok hoşuma gittiği için izlemeye karar verdim sonra konu tamamen farklı çıktı ve işlenişi, karakterlerin güzelliği, kardeş sevgisi, hepsi bi başkaydı... Izlerken birçok duyguyu bana yaşattı, izlediğim için çok ama çok mutluyum... Başta çevirmen olmak üzere emeği geçen herkese tek tek teşekkürlerimi sunuyorum...
  14. TheDirectEco

Death Note Live Action Dizisi Geliyor

Live actionlarinin ucunu de izledim, tabi ki animenin tadını vermese de konu farklı işlendiği için güzeldi benim için özellikle live action 3 L Change The World bi başka güzeldi :P Dizisine gelirsek de L'i Kenichi Matsuyama oynadığı takdirde her türlü izlerim :wub: Resmen L için biçilmiş kaftandır Kenichi <3
  15. TheDirectEco

Death Note Live Action Dizisi Geliyor

Live actionlarinin ucunu de izledim, tabi ki animenin tadını vermese de konu farklı işlendiği için güzeldi benim için özellikle live action 3 L Change The World bi başka güzeldi :P Dizisine gelirsek de L'i Kenichi Matsuyama oynadığı takdirde her türlü izlerim
  16. TheDirectEco

( 04 / 04 ) Tsukimonogatari

Emekleriniz için teşekkürler.. Yalnız bu serinin turkanime.tv de sadece 1 bölümü eklenmiş, online izleyen arkadaşlar için en kisa surede siteye de eklerseniz harika olur diye düşünüyorum :)
  17. TheDirectEco

( 12 / 12 ) Junketsu no Maria

Kış serilerinden beklediğim bir seriydi, izlemek için dört gözle tamamlanmasını bekliyorum, emeğe geçen herkese çok çok teşekkürler... :)
  18. Okumadığın novel yok vallahi :D
  19. yakin zamanda code geass serisini izlemeye basliycam, fakat seri hakkinda kadar sezonlari, movileri, ovalari filan bana bayağı karisik geldi :/ izleyen arkadaslardan bu konuda yardim istiyorum :)

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Tamamdır, teşekkürler :)

20. wolf's rain muthis bi seriydi, kesinlikle tavsiye ederim.. Şu t.a.da neden cok guzel ve mukemmel animelerin kiymeti bilinmeyip az begenisi var -_-i

21. Dun gece Glasslip serisini bitirdim, izleyenlerle bi kisa bir tartismak isterim bu konuda :P

22. TheDirectEco

Yeni Korku Animesi Shishou Series

Oohh animelerde korku turu ilgimi cekiyor, pv de mukemmel ^_^ Merakla bekliyor olacağim... Konuyu hazirlayan arkadasa tesekkurler :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.