Jump to content

Bilocan Göklerde

Üyeler
  • İçerik sayısı

34
  • Son ziyareti

Bilocan Göklerde kullanıcısının paylaşımları

1. Bilocan Göklerde

En Beğendiğiniz Oyun ...

Silkroad Online, Blade and Soul'un gideri var ancak deneme şansım halen olmadı Ancak Tavsiye derseniz bir ordu online mmo oyunu söyleye bilirim.
  2. Bilocan Göklerde

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

Closers'i denemeye değer olarak gördüm önerin için çok teşekkür ederim. Rusty Hearths'i oynamıştım ancak basit gelmişti origini de içime sinmedi varmı accel world tadında bilen duyan ?
  3. Bilocan Göklerde

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

selamlar arkadaşlar. kendime mmo bir oyun aramaktayım, piyasa da ki bir çok ünlü oyunu oynadım fakat eski bir silkroad online sever olarak hiç bir oyuna ısınamadım oynamayadım. anime çizimlere dayalı bir çok oyunu da bu denemelerimde test ettim fakat oyunlar pek hoş gelmedi. kafamda accel world daki oyun ortamına benzer bir mmo olsa şahane oynanır be diye geçsede hiç ona yakın bir oyun bulamadım. tavsiye edeceğiniz bir kaç mmo oyun varsa denemek isterim. ( silkroad tarzı veya accel world oyununa benzer bir havası olursa daha mutlu olurum)
  4. Bilocan Göklerde

Neden Luffy ???

şuan 180.bölümde olarak konuşuyorum. luffyi ele alırsak ;rota bilmez, lider olmak gibi derdi yok. onun iç güdüsel olarak yaşantısı var yani. duruma göre gider yapıp duruma göre gider yemiyor iç güdüsü ne derse onu yapıyor. bir çok kez nami tehlike anında şunu dedi bir kaptan mı var başımızda ? o hariç herkes kaptan ola bilir o gemide ama luffy ? onun bir çekiciliği var insanların onu temiz dost canlısı olduğunu anlatan bir çekicilik. zaten görüyosunuz hemen insanlarla arkadaş olma peşinde adamın düşman kazanma gibi derdi yok şuana kadar luffyinin şunlara durduk yere saldıralım dediğini görmedim. düşünsenize kaç kişi kaptanına vura bilir yada akıllı ol diye bilir ? aralarında bir rütbe yok hepsi durum anında gerektiği yerde olmak iç güdüsüyle yaşıyor o yüzden aslında tek tek ele alırsak bencil ama iyi bir takım kurmuş bu tamamen kendisinin temiz olması ve ana karakter olmasından dolayı :)
  5. 10 nisanda bitmeyecek miydi ? 13 ne ara oldu yahu :(
  6. siteme yaptığım logoyu imza niyetine... dinimiz amin.
  7. Biri Künefe mi dedi ?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.