Jump to content

l-z-n-u-s-c-r-f-b

Üyeler
  • İçerik sayısı

64
  • Son ziyareti

l-z-n-u-s-c-r-f-b kullanıcısının paylaşımları

1. dünya seni itip kalktığında, ayağa kalkmalı sende onu itmelisin ( Zoro ) hayatın dolambaçlı yolu kötü değildir ( Zoro ) dünya sana iyi davranmadığında bununla başa çıkaabilmelisin ( Zoro ) birgün seni kesinlikle öldüreceğim ( Zoro Luffy'e söyler ) :) hata yapmaktan çok korkarsan hiçbirşey yapamazsın (Sanji ) daha çok var foruma girdikce yine yazarım :D
  2. l-z-n-u-s-c-r-f-b

Türk Anime TV !!! (Anket)

1) one piece ararken buldum 2) yöneticilerin layıkıyla çalıışması, site haritasının mükemmel olması, manga ve forumun olması 3) Türkiye nin en iyi anime sitesi olarak gördüğüm için bu ismin aynı kalmasını tercih ederim 4) üyeleri takip etmiyorum bilemeyecem :D 5) bu soruya da yanıt veremeyeceğim :D 6) kendisini tanımasam da işine yeterince önem veren ve bu kadar hizmetin ardından mükemmeliyetçi olduğunu düşünmekteyim ;) 7) foruma yeni kayıt oldum. daha sonra cevaplarım :D 8) beğendim ki cevaplıyorum :D :D :D 9) hiç konu paylaşmadım şimdilik :D 10) anime izlemek sigara içmek gibi bağımlılık yaptı nasıl kurtulabilirim :D :D :D
  3. l-z-n-u-s-c-r-f-b

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

one piece beni çok etkilemiştir azmin ve gerçek arkadaşlığın ne demek olduğunu çok iyi vurgulamışlardır binlerce defa ve Zoro karakterine hayran bırakmıştır beni :D death note her bölümünde ayrı bi heyecan ve zeka çarpışması vardır. gerçek bi sanat eseridir. her yıl mutlaka bikaç defa izlediğim bağımlısı olduğum animedir.
  4. l-z-n-u-s-c-r-f-b

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

ilk sıra kesinlikle one piece :) sonra Kaichou wa maid-sama, Death note, Vampire knight, Sukitte ii na yo, Kamisama Hajimemashita. 6 oldu kusura bakmayın :D izlediklerim arasında şimdilik bunlar var en sevdiğim
  5. tabi ki one piece. çerezlerimi ve cipsimi yanıma alıp nette izleyeceğim tarzda bi film ararken kendimi birden anime sayfalarında bulmuş ve herkesin one piece ten ne kadar mükemmel diye bahsettiğini görünce meraktan bir iki bölüm izlediğim ve daha sonra bağımlısı haline dönüp başından rahat 25-30 bölüm izlemeden kalktığım animedir kendisi. hatta hafta sonları uykumdan vazgeçip sabah başına oturupta geceye kadar 50ye yakın bölüm izlediğim bile çok olmuştur. beni anime aşığı yapmıştır kendisi :) death note, vampire knight, kamisama hajimemasita, sukitte ii na yo, lovely complex, kaichou wa maid-sama bunlarda tek otuşta izleyip bitirdiğim hayran kaldığım animelerdir
  6. l-z-n-u-s-c-r-f-b

One Piece (Resim, Wallpaper)

resimler süper. Arigatou :D
  7. l-z-n-u-s-c-r-f-b

gifler çok güzel olmuş yapanın eline sağlık :)
  8. l-z-n-u-s-c-r-f-b

bu adam bi harika :wub: öldüğünde ne kadar çok ağladığımı bi ben bilirim bide kuşlarım :(
  9. l-z-n-u-s-c-r-f-b

neden yaptınız bunu yaa :D hiç yakışmamışlar. Luffy illaki biriyle olacaksa bu Boa Hancock olmalı :wub:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.