Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarıma inşallah ayağınız burkulur da merdivenden düşerken boğazınıza şemsiye ucu girer dileklerimi buradan göndermek isterim. ulan, insafsızlar! zaten dokunsan ağlayacak haldeydim ayıp değil mi BE! 

2. O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarıma inşallah ayağınız burkulur da merdivenden düşerken boğazınıza şemsiye ucu girer dileklerimi buradan göndermek isterim. ulan, insafsızlar! zaten dokunsan ağlayacak haldeydim ayıp değil mi BE! 

1. Kaxell

Kaxell

ne spoiler ı alırsam alayım bu bana yetti bile. 

2. (See 15 other replies to this status update)

3. O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarıma inşallah ayağınız burkulur da merdivenden düşerken boğazınıza şemsiye ucu girer dileklerimi buradan göndermek isterim. ulan, insafsızlar! zaten dokunsan ağlayacak haldeydim ayıp değil mi BE! 

4. O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarıma inşallah ayağınız burkulur da merdivenden düşerken boğazınıza şemsiye ucu girer dileklerimi buradan göndermek isterim. ulan, insafsızlar! zaten dokunsan ağlayacak haldeydim ayıp değil mi BE! 

1. Kaxell

Kaxell

TERBİYESİZ Bİ DE ALTERNATİF HİKAYE YAZIYO! 

5. O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarıma inşallah ayağınız burkulur da merdivenden düşerken boğazınıza şemsiye ucu girer dileklerimi buradan göndermek isterim. ulan, insafsızlar! zaten dokunsan ağlayacak haldeydim ayıp değil mi BE! 

6. O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarıma inşallah ayağınız burkulur da merdivenden düşerken boğazınıza şemsiye ucu girer dileklerimi buradan göndermek isterim. ulan, insafsızlar! zaten dokunsan ağlayacak haldeydim ayıp değil mi BE! 

7. O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarıma inşallah ayağınız burkulur da merdivenden düşerken boğazınıza şemsiye ucu girer dileklerimi buradan göndermek isterim. ulan, insafsızlar! zaten dokunsan ağlayacak haldeydim ayıp değil mi BE! 

8. O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarıma inşallah ayağınız burkulur da merdivenden düşerken boğazınıza şemsiye ucu girer dileklerimi buradan göndermek isterim. ulan, insafsızlar! zaten dokunsan ağlayacak haldeydim ayıp değil mi BE! 

1. Kaxell

Kaxell

aslında bunu da geri aldım! Daha hızlı yaz! 

9. O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarıma inşallah ayağınız burkulur da merdivenden düşerken boğazınıza şemsiye ucu girer dileklerimi buradan göndermek isterim. ulan, insafsızlar! zaten dokunsan ağlayacak haldeydim ayıp değil mi BE! 

1. Kaxell

Kaxell

ya da son dediğimi geri alıyorum. YAZ AMA İNME İNSİN SOL ELİNİ KULLANAMA! 

10. O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarıma inşallah ayağınız burkulur da merdivenden düşerken boğazınıza şemsiye ucu girer dileklerimi buradan göndermek isterim. ulan, insafsızlar! zaten dokunsan ağlayacak haldeydim ayıp değil mi BE! 

1. Kaxell

Kaxell

inşallah kitapları yazarken blisayarın windows 10'a yükselir! 

11. O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarıma inşallah ayağınız burkulur da merdivenden düşerken boğazınıza şemsiye ucu girer dileklerimi buradan göndermek isterim. ulan, insafsızlar! zaten dokunsan ağlayacak haldeydim ayıp değil mi BE! 

1. Kaxell

Kaxell

allahın cezası yazar! umarım denize girdiğinde ayağını iskorpit balığı sokar! inşallah kafana meteor düşerde basınçtan beynin patlar! 

12. Vay arkadaş Subaru kendo bilir o şovalyeyi bi güel hacamat eder en azından diyordum ama tırt çıktı herif :D En güzel Sıçırtmalar anketi olsa kesin 1. olurdu bu atağıyla :D

13. Masamune-kun no Revenge anime oluyor. Bunu iki sene önce deseler hayatta inanmazdım

14. Abov... Re:zero'da yeni arc başladı. İşin ilginç taraf yeni gelen karakterler aşırı OP.  Hani, spoiler vermeyim ama öyle böyle değil. Şu an en büyük fantezim acaba subaruyu ilk kim öldürecek diye insanlarla bahse girmem. Bütün bölümü tırsa tırsa izledim. 

15. Abov... Re:zero'da yeni arc başladı. İşin ilginç taraf yeni gelen karakterler aşırı OP.  Hani, spoiler vermeyim ama öyle böyle değil. Şu an en büyük fantezim acaba subaruyu ilk kim öldürecek diye insanlarla bahse girmem. Bütün bölümü tırsa tırsa izledim. 

16. Abov... Re:zero'da yeni arc başladı. İşin ilginç taraf yeni gelen karakterler aşırı OP.  Hani, spoiler vermeyim ama öyle böyle değil. Şu an en büyük fantezim acaba subaruyu ilk kim öldürecek diye insanlarla bahse girmem. Bütün bölümü tırsa tırsa izledim. 

17. Abov... Re:zero'da yeni arc başladı. İşin ilginç taraf yeni gelen karakterler aşırı OP.  Hani, spoiler vermeyim ama öyle böyle değil. Şu an en büyük fantezim acaba subaruyu ilk kim öldürecek diye insanlarla bahse girmem. Bütün bölümü tırsa tırsa izledim. 

18. Abov... Re:zero'da yeni arc başladı. İşin ilginç taraf yeni gelen karakterler aşırı OP.  Hani, spoiler vermeyim ama öyle böyle değil. Şu an en büyük fantezim acaba subaruyu ilk kim öldürecek diye insanlarla bahse girmem. Bütün bölümü tırsa tırsa izledim. 

19. Bu pazar günü Re:Zero gerçek yüzünü gösterecek.  3. Hikayeye geçiyorlar ve hikayenin yazarı twitterdan izleyenleri yaşanacak şeyler için uyardı. Kısaca "bana kızmayın, küfretmeyin, ama daha gerçek acı nedir görmediniz." diye twitt attı. Korkuyorum arkadaş. 

20. Bu pazar günü Re:Zero gerçek yüzünü gösterecek.  3. Hikayeye geçiyorlar ve hikayenin yazarı twitterdan izleyenleri yaşanacak şeyler için uyardı. Kısaca "bana kızmayın, küfretmeyin, ama daha gerçek acı nedir görmediniz." diye twitt attı. Korkuyorum arkadaş. 

21. Bu pazar günü Re:Zero gerçek yüzünü gösterecek.  3. Hikayeye geçiyorlar ve hikayenin yazarı twitterdan izleyenleri yaşanacak şeyler için uyardı. Kısaca "bana kızmayın, küfretmeyin, ama daha gerçek acı nedir görmediniz." diye twitt attı. Korkuyorum arkadaş. 

22. Eveeeet. "Veterinerlik okuyan japon bir waifu bulma" planıma başlamış bulunmaktayım. Japonyaya giderken baklavalı, keçi sakallı ve rayban gözlüklü olmayı planlıyorum. Hazır önümde bir sene de var. Sabah akşam balık ve pirinç yesem olur bence. 

23. Re:Zero bahar döneminin en iyisi olmakla yetmezmiş gibi yaz döneminde de esip gürleyecek. Şu hali bile yeterince manyakken 3. hikayeye geçtiklerinde o stüdyoyu yıkacaklar. 

24. Overwatch oynayan varsa takılalım.  Mercy'le hunharca can basarım acımam oyun taşırım. :D 

25. Overwatch oynayan varsa takılalım.  Mercy'le hunharca can basarım acımam oyun taşırım. :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.