Jump to content

Eolo-sama

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

823
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

69

Eolo-sama kullanıcısının paylaşımları

1. Eolo-sama

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

Bir de Morrigan'ı bitirdim diyorsun :D :D Yan görevlerin de tadı ayrı ya bir gameplay daha yap bir ara :D Belki save dosyasını bahsettiğim torrentin klasörüne taşırsan baştan oynamana gerek kalmayabilir. Emin değilim ama.
  2. Eolo-sama

25 iyi bitirmişsin ya o.o 45ten aşağı yok benim hiç :D
  3. Eolo-sama

İşte bunu bilmiyorum :D Ölümüne torrentci olduğum için hiç içli dışlı olmadığım bir konu :D Eğer olmazsa ama gene de oynamak istersen kickass.so daki nosTEAM torrentini indir, onda hepsi yüklü. Yeni bir gameplay ile uğraşmak bu DLCler için değer bence :D
  4. Eolo-sama

:D :D O zaman başlıyorum Awakening: Golems of Amgarrak: Witch Hunt:
  5. Eolo-sama

İlk olarak spoiler içerisinde bir soru sorayım, oyunu oynamayanlar bakmasın ağır spoiler çünkü :D Oradaki olaya göre değişiyor.
  6. Eolo-sama

Witch Hunt DLCsi Morrigan'ın peşindesin. Diğer oyunlarda ana karakter değişiyor ama bizim Origins'te yönettiğimiz adam Hero of Fereldan adıyla efsane oluyor, bahsi de sıkça geçiyor. Diğer DLCler gene neyse de sırasıyla Awakening, Golems of Amgarrak ve Witch Hunt'ı oyna mutlaka. İleriki oyunlara etkileri var onların. Bu arada Morrigan ile mi romance yaptın o.o Ben Lelianacıyım :D
  7. 45. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  8. Eolo-sama

( 48 / 75 ) Diamond no Ace

O bölümlerin çevirisi ekibimize ait değil.
  9. Eolo-sama

( 17 / 12+ ) Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Special 4. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  10. Eolo-sama

En son oynadığınız /bitirdiğiniz oyun ?

O zaman sana tavsiyem ilk olarak Origins ve 2'yi nosTEAM'in çıkarttığı torrentlerden indir. Link bulamazsan özelden verebilirim hatta :P İki oyunu da origins (bu sefer oyun olan değil :D) hesabınla çevrim içi olup da oyna. Böylece oyun senin seçimlerini kaydeder. En sonunda işi sağlama alalım belki seçimleri 3. oyuna aktaralım derken atlanan bazı kısımlar olabilir diye dragonagekeep.com sitesinden origins hesabınla çevrim içi olup istediğin seçimleri ayarlayıp onları 3. oyuna aktarabiliyorsun. Karışık gibi ama yapacak olursan seve seve yardım ederim ben :) Ama gerek yok diyorsan da MUTLAKA Dragon Age: Origins oynamalısın :D Aynen hatırlıyorum onu :D Tam o sıralarda 4. gameplayimde falandım düşünmüştüm orijinaliyle değiştirsem mi oyunu diye ama üşenmiştim bayağı :D
  11. Eolo-sama

Origins için konuşuyorum, bir Skyrim veya Witcher olmasa da "En Güzel RPGler" listesinde sağlam bir yeri vardır kesinlikle. Ben şahsen bir beleşçi olarak ( :ph34r:) torrent ile indirdim bütün oyunlarını ama senin satın alarak oynama prensibin varsa Origins satın alınabilir. Dragon Age 2 ise Origins'in yarısı kadar bile güzel değil, satın almaya hiçbir şekilde değmez. Son olarak da 3. oyuna Dragon Age: Inquisition'a gelirsek :D henüz tamamını oynamadım ama grafikleri olsun, konusu olsun, savaş sistemi olsun gayet güzel gidiyor. 3. oyun da satın alınabilir yani :D Ama benim tavsiyem hepsini torrent amca ile indir! Otoparkların bile ücretli olduğu bu dünyada hiç değilse oyunları bedavaya oynayalım!
  12. Eolo-sama

Dragon Age: Origins, 10. bitirişim falan oldu herhalde. Ama bu sefer senaryoyu %100 istediğim gibi yapabildim :P 5 dakika öncesine kadar da GTA: Vice City oynuyordum B)
  13. 43-44. Bölümler eklendi. İyi seyirler...
  14. Anime Adı : Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden Anime Türü : Aksiyon, Komedi, Parodi Bölüm Sayısı : 51 / 51 Yapım Yılı : 2012 Çevirmenler : Miakry Düzenleme : Eolo-sama Özet; Naruto Shippuuden serisinin karakterlerinden Rock Lee'nin chibi hâlindeki komik maceralarını konu alan, mangadan uyarlama bir yapımdır. TAÇE çevirisi 43. Bölüm'den itibaren mevcuttur. Klasör Linki [Hidden Content] TAÇE Discord Sunucusu
  15. Eolo-sama

( 13 / 13 ) Sora no Method

10. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  16. Eolo-sama

( 26 / 26 ) s-CRY-ed

13. Bölüm ekleneli çok olmuş ama iletisi yazılmamış ben yazayım o yüzden :P 13-14. Bölümler eklendi. İyi seyirler... Seriyi crato arkadaşımız devralmıştır.
  17. Eolo-sama

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero 2nd Season

4. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  18. Eolo-sama

( 13 / 13 ) Sora no Method

9. Bölüm eklendi. İyi seyirler....
  19. Eolo-sama

( 26 / 26 ) El Cazador de la Bruja

18. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  20. Eolo-sama

( 24 / 24 ) Garo: Honoo no Kokuin

15. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  21. Eolo-sama

( 13 / 13 ) Mangirl!

Çalışın çalışın :D Elinize sağlık
  22. Eolo-sama

( 23 / 22+ ) Shigatsu wa Kimi no Uso

14. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  23. Eolo-sama

( 73 / 73 ) World Trigger

15. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  24. Eolo-sama

İlk Amv'm

Hiç beyenmedim
  25. Eolo-sama

( 10 / 10 ) Isuca

1. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.