Jump to content

OrangeBox

Üyeler
  • İçerik sayısı

688
  • Son ziyareti

OrangeBox kullanıcısının paylaşımları

1. Yeni Joker'e bir türlü ısınamayan bir tek ben miyim?

1. Sina

Sina

Neden sevemiyorsunuz anlamıyorum, daha film çıkmadı bile biraz şans tanısanız aslında belki seviceksiniz.

2. İyi niyeti kalmamak şartıyla sömürülenler takımı kuracağım...

1. Amygirl

Amygirl

Vip üye olmayı hak ediyorum :/

3. OrangeBox

Sizce Element Bükme Gerçekmi?

Beyin gücü -daha doğrusu odaklanmak- işe yarayabilir... Ama şu durmak bilmeyen migren olduğu sürece benim için imkansız...
  4. OrangeBox

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Asuka Langley Soryu -Yemin ederim ki hayatımda bir karakterden bu kadar nefret ve küfür etmemişimdir- Kızıl karakter takıntım var ama o bir istisna... <_<
  5. Şahsen Soul Eater NOT! tüm seriyi mahvetti... Ama bu çok güzel bir projeye benziyor :D
  6. 4 yıldır üzerinde çalıştığım hikaye bir ara edebiyat hocamın kulağına gelmiş bana sorup duruyor yaz da okuyayım diye, hep tamam dedim ama işin aslı şu ki hikayeyi hiç bir yere yazmadım -evet doğru 6 ciltlik kitabın tamamı kafamın içinde- çünkü yazılacak gibi değil :/ o yüzden çizgi romana uyarlıyorum... ama şimdi edebiyat hocamız burada değil... adilik mi yaptım anlamadım ki?

1. OrangeBox

OrangeBox

Onu tam bilemem ama -çünkü bölümleri ayırmadım :/ - Bir bölüm yaklaşık 15 sayfa.

2. Amygirl

Amygirl

askdfhg benim kafamda da öyle bir şey var :D en azından ben onda birini yazdım :D

7. OrangeBox

Bu Animeyi İzledin mi?

1 bölüm izledim sonra daraldım -izleyenler varsa lütfen dövmeyin ben uzun animeye alışık değilim :wacko:- Alttaki üye Sayonara Zetsubou Sensei izlemiştir?
  8. bu saatte futbol topunu 7. katta olmama rağmen odamın içine atabilen çocuğa sesleniyorum... ''Oralarda harcanıyorsun''

1. historianWeeb

historianWeeb

Sonra neden türk futbolu geriliyor

9. OrangeBox

En Sevdiğiniz; Romantik/Shoujo Manga

Hirunaka no Ryuusei -keşke devamı olsaydı... -_--
  10. OrangeBox

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Benim bildiğim 2 wiki var biri ansiklopedi olanı orayı da kolay kolay trolleyemezsin. Bir de wikia var genelde fanlar tarafından açılıyorlar -bazıları da bırakıp gidiyor- Her ne kadar adminleri kontrol etseler bile bu kafalarını bir türlü anlayamadığım troller bütün sayfaları silip yeniden saçma bir şekilde düzenleyebiliyorlar. (Örn: Bir ara sakuranın sayfasını full düzenlemişlerdi.) Unutmayalım ki wikiler de fanlarca düzenleniyor ve fanların tiplerini bilemiyoruz. Hem manganın devamı da gelmedi ne diye düzenliyorlar ki?
    1. OrangeBox

OrangeBox

Onu geçtim rebuild serilerine de el atın. Niye silindiler ki?

11. Uyumaya üşeniyorum, uyanmaya üşeniyorum...
  12. OrangeBox

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Ama sanırım sevmeye başladım bende. :) Sanırım Sarada'nın Uzumaki olmasıyla güçleri dengelemek için olan bir durum. :) Edit:Gelecek bölümler hakkında spoiler içerir. Karin, Sarada hastalanmıştır yardım etmiştir ondan Sarada'da Uzumaki'lik vardır diyordum ama: http://naruto.wikia.com/wiki/Sarada_Uchiha Ben de öyle bir teori okumuştum kabul de etmek istemiştim -yediremedim yani :ph34r:- ama wikide de öyle yazıyor. Ama şunu unutmayalım ki wiki de fanlar tarafından editleniyor -hatta zamanında çok trolle karşılaştığım olmuştu -şakasına karakterin durumuna ölü yazmak vs. -- o yüzden mangayı okuyup da pat diye haberi yetiştirmeye çalışan bir editör de olabilir. Söz konusu Naruto ise plot twist de yapabilirler yani. -_-
  13. Tuhaf olmuş biraz ama yine de izlenir yani... belki de olaylardan birkaçını değiştirirler, sevdiğimiz karakterleri öldürmezler belki -,- Ben en çok Levi gibi bir karakter koyup adının Levi olmamasına sinir oldum gerçi çoğu karakterin adı değişmiş.
  14. OrangeBox

Shingeki no Kyojin 2. Sezona Yeşıl Işık

Yalnız 2. sezonun bölümlerinin 60'ı geçmesi gerekir mangada neler neler oldu yani :ph34r: -Bilmem belki konuyu yine yarıya bölerler-
  15. OrangeBox

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim :D Alttaki üye Danganronpa izlememiştir
  16. OrangeBox

2015 Babalar Günü!

3 yıldır konuşmamamıza rağmen bir kereliğine de olsa şu adamı güldüreyim dedim tam hediyeyi kaptım gidiyorum yine bir şey yapmışım anlaşılan bağırmaya başladı yani ben şimdi ne yapayım :D -en azından kardeşimin hediyesine gülümsedi-
  17. OrangeBox

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Dead Master :cheer3-onion-head-emoticon:-OVA-
  18. OrangeBox

Bu Animeyi İzledin mi?

Tam da bugün başlayacaktım... :D Alttaki üye Eureka Seven izlemiştir
  19. Romantik Komedi bilemem de.... #soğukkanlılığımıkaybedipkyaaadiyebağırmaolasılığımdanötürü FMA ve Naruto izlemişliğimiz var zaten annem küçükken Sailor Moon u çok severmiş
  20. OrangeBox

Bu Animeyi İzledin mi?

Yarıda bıraktım... Aşağıdaki üye FLCL izlememiştir...
  21. Zamanım varken kuzenlerimi öldürmemem... <_< Arkadaş seçimlerim... Yırtmamam gereken bir fotoğrafı yırtmam... Arkadaş zorlamasıyla sonradan başıma bin tür bela getirecek bir siteye üye olmam... Din dersinde hocaya Lilith'i sormam... -denemeyin- Çok sevdiğim bir kitabı verilebilecek en güvensiz kişiye vermem... Arkadaşın daha sonra öderiz sözüne kanıp 60 TL harcamam... Panomun arkasına daksille bir şeyler yazmam -şimdi taşınacağız ve o pano oradan kalkacak...- Küçükken çok sevdiğim boncuklarımı komşu çocuklarının kandırmasıyla yola atmam... Sürekli odama kapanık olmam... Daha çok var da roman çıkar... -_-
  22. Mezuniyetten sonra herkes biz seni ararız diyor... kimse aramıyor sonra bir arkadaşın seni arıyor o da işletmek için....

1. Hera

Hera

İşletmek için mi? Oda baya kötü olmuş :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.