Jump to content

OrangeBox

Üyeler
  • İçerik sayısı

688
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne OrangeBox kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Şu anda Yato sendromuna girmiş bulunmaktayım YAAAAATOOOOOO!!!!!

2. Şu anda Yato sendromuna girmiş bulunmaktayım YAAAAATOOOOOO!!!!!

3. Şu an forum Noragami patlaması yaşıyor :D Buradan Haylasmeleimm'e selam gönderiyorum :D

4. Şu anda Yato sendromuna girmiş bulunmaktayım YAAAAATOOOOOO!!!!!

5. Kaichou wa maid sama'yı baştan yine izledim abi bu Hinata'ya çok acıyorum ya onun hissettiklerini az hissetmedik... Adam ''Hazırlıklıydım ama yinede acıtıyor'' dedi ya orada başladım ağlamaya öff.. -.-

6. Kaichou wa maid sama'yı baştan yine izledim abi bu Hinata'ya çok acıyorum ya onun hissettiklerini az hissetmedik... Adam ''Hazırlıklıydım ama yinede acıtıyor'' dedi ya orada başladım ağlamaya öff.. -.-

7. Kaichou wa maid sama'yı baştan yine izledim abi bu Hinata'ya çok acıyorum ya onun hissettiklerini az hissetmedik... Adam ''Hazırlıklıydım ama yinede acıtıyor'' dedi ya orada başladım ağlamaya öff.. -.-

8. Yeni bir makarna sosu yapacağım sizce ne ile combo yapim?

9. Youtube kapatıldı ya....Ya ben şimdi ne için yaşayayım?

10. Youtube açılmıyor aaaaa!! Babam DNS ayarlarıyla oynama dedi aaaa! Müzik indiremiyorum aaaa!! Yarın okul var aaahhh!!!!!

11. Derste matematik hocana kapak atmak gibisi yok... Ceza almak gibisi de yok...

12. Matematikten 100 aldım ah hayıııırrrr Team Math Haters'a büyük ihanet!

13. Youtube kapatıldı ya....Ya ben şimdi ne için yaşayayım?

14. Çok sakin bir saat...

15. 10 gündür... internet, su, tuvalet ve mısır gevreği ile yaşıyorum -ciddiyim- sonunda yeter dedim mısır gevreklerini çöpe attım...

16. Sevgili hocamızın yaptığı şaka... Din hocası: Hocam sınıf boş mu? Bizim hoca: Hayır, Arçelik....-,-

17. Öğlenaydın!!!

18. Amaaann bide Robertmah çıktı karşımıza o yine iğrenç fotoğraflar atmıyor ama engelledim gitti :)

19. Amaaann bide Robertmah çıktı karşımıza o yine iğrenç fotoğraflar atmıyor ama engelledim gitti :)

20. "Anime izlemek için vaktim yoook" diyenler için : Yemek yemeyin ve doğal olarak s**massınız böylece en az bir saat cepte :D

21. Derste matematik hocana kapak atmak gibisi yok... Ceza almak gibisi de yok...

22. Hayırrr benim suçum neydiii bugün iki tane sınavım var biri ikide biri dört buçuktaa.:(

23. Sınıfın ortasına köpek daldı hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti uyandığımda arkadaşımın kafasına tünemiştim...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.