Jump to content

OrangeBox

Üyeler
  • İçerik sayısı

688
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne OrangeBox kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sınava canım çıkana kadar çalışıp saat 10'da yarın tatil mesajını alınca... http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/06/mad.gif

2. http://www.haberself.com/h/7928/ Bırakın uzaya gitme işlerini buna bi çare bulun önce...
  3. Teog olmasına rağmen Anime başından kalkmayan Genç...

4. Shizuo'yu direkt özetlemişler...
  5. Yaa bugunlerde bı degisim.Anime izlerken misafir geliyor cocukla urasıyorum bıde neymıs kral oyun acıcakmısım :D

6. Okula yeni birileri geliyor... ve sen hiçbirini tanımıyorsun... sonra sana hayat hikayelerini anlattıklarında... ''Dur bi dakika o okula ben de gittim... ve aynı sınıfa'' sonra fark edersin ki o yeni gelenler sınıfın yarısını oluşturuyor... kısaca tüm sınıfça aynı sınıftaymışız ama biz birbirimizi tanımıyoruz WTF?

7. 12 yillik ogrencilik hayatimda daha bi tane silgi bitirmedim beee.

8. Nhahaha okul açılmadan animelere hücuuuuuum :P

9. Eveeet, eylül ayına da geldiğimize göre geleneksel Beng-chan depresyon saatleri başlayabilir. Genellikle yılın bu zamanı, bütün yaz yapmam ve sene içine yetistirmem gereken ama gram kadar dokunmadığım işler rüyalarıma giriyor :'(

10. Bir gruba onlar dağıldıktan sonra bağlanmak 눈‸눈

11. Ne yapacağımı bilmiyorum boş boş koca bir tatil geçirdim ama hala ne bir evrim ne de bir duygu değişikliği oldu sanki daha beter oldum

12. Kanalları zaplarken çocuklar duymasına denk geldim... kardeşim kulaklarını kapadı -.-'

13. Okula bizi erken çağırıyorlar aman ne güzel :(

14. bu sıcak ne ya -_-

15. Sabahın köründe arkadaşım mesaj attı ben de önemli bir şey sandım bana yazdığı şey... ''I'm açlıktan öling wat abut yu?'' -,-

16. Yini anlimiyirim bin sizi ._. nidin kimsi dirimlirimi civiplimiyir ? hi nidin ?

17. Neden Clannad After Story'nin finalini her izleyişimde ağlamak zorundayım! :( Şu an buruk bir gülümsemeyle ağlıyorum mesela...

18. 8. sınıf psikolojisi nasıl bir şey?

19. 8. sınıf psikolojisi nasıl bir şey?

20. Sinema salonunda 5 kişi olmanın verdiği duygu.. *-*

1. OrangeBox

OrangeBox

Arkadaşlar tatilden gelsinler biz de oruçlu oruçlu filme gideceğiz -Mazoşist insanlar-

2. (See 11 other replies to this status update)

21. Sinema salonunda 5 kişi olmanın verdiği duygu.. *-*

1. OrangeBox

OrangeBox

9:30 da film izlemeye gitmek... çok mu sıkılmıştın? :D

2. (See 11 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.