Jump to content

eXt

Üyeler
  • İçerik sayısı

1282
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

eXt kullanıcısının paylaşımları

1. eXt

İmza Yapıyoruz...

Kusura bakmayın daha foruma resim yüklemeyi bilmiyorum :( Birde imzaya Mahesvara/The Destroyer yazısını ekler misiniz? Şimdiden teşekkürler, çalışmalarınız çok iyi gerçekten İki katmanlı yaptım,ama giysi renginde bir şey olsaydı elimde neyse :D
  2. eXt

İmza Yapıyoruz...

Ami-chan sonra gel Fc si var bunun bende http://forum.turkanime.tv/topic/10201-durarara-fc/#entry181880
  3. eXt

İmza Yapıyoruz...

Pek bir şey yapmadım ama eh fena olmadı bu kabul et :D
  4. eXt

İmza Yapıyoruz...

İlk sırada senin kini yaptım Zerochan direk koyarsan açmıyor söylemesi :D
  5. eXt

İmza Yapıyoruz...

Render sız zor,ama resmin rendırını çıkarcak programlar görmüştüm(Kullanmıyorum yani) Resmi atarsan denerim,elimden geldiğince,Arka plan değişmez yalnız,onun yerine ön katman çıkarım,isim yazarım olur mu ???
  6. eXt

İmza Yapıyoruz...

Kusura bakmayın daha foruma resim yüklemeyi bilmiyorum :( Birde imzaya Mahesvara/The Destroyer yazısını ekler misiniz? Şimdiden teşekkürler, çalışmalarınız çok iyi gerçekten İmza ya neden adınızı yazdırmıyorsunuz diye bi soru sorsam ?? Birazdan belki yaparım(Belli olmaz :D)
  7. eXt

İmza Yapıyoruz...

FF için imza yaptım aklım şaşatı :P Nasıl olmuş??? (Ps için kullanılcak resimler çok eskiydi bazıları kalite farkı olduda neyse)
  8. eXt

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

Şarkı süper olmuş böyle :D
  9. eXt

İmza Yapıyoruz...

Sabaha kahvaltısını yaptıktan sonra bir şeyler düşüncem, Arka plan nasıl olsun sence? Bide sdc baş rol mü yoksa diğerkilerinide ister misin(Harem sonuçta :D)
  10. eXt

İmza Yapıyoruz...

İmza için özel resimler kullanıyoruz, Fred yerine high school dxd desen belki bir kaç tane yapılırda,pek güzel resim yok genede Başka bir isteğin varsa söyle
  11. eXt

İmza Yapıyoruz...

Bilmeme belki örgütlenirler diye düşündüm :P Bunları Hareme alsın Harem kalmaz ya,o başka işte
  12. eXt

İmza Yapıyoruz...

Talha senin için en iyisini yaptım :D Yandere- 4 Ölüm meleği diye adlandırıyorumda neyse
  13. eXt

İmza Yapıyoruz...

Deadman wonderland(anime) de olsun mu (ordada bi yandere var) psiko bakışlı mı yoksa normal görünüpte bilen anlar tipi bir resim mi istersin
  14. eXt

İmza Yapıyoruz...

Özelden konuşak ya,yoksa konu dağılır. İmza isteyen varsa yaza bilir 1 saat daha buralarda olurum ;)
  15. eXt

İmza Yapıyoruz...

3 karakteri de biliyorumda daha psyco'da bir kaç bölüm izledim (en son şu sosyal sitelerde sözü geçnlerin garip ölümlerindeydim sanırım) İltifat için Teşekkür ;) İmza işi yaratıcı şeyler yapınca çok zevkli olan bi uğraş bence :D
  16. eXt

İmza Yapıyoruz...

Olduğu kadarıyla,çok uğraştım dene bilirde,sebebi sanırım 3 katakteri aynı anda ayarlamak oldu
  17. eXt

İmza Yapıyoruz...

İstersen bir kaç tane daha yaparım, Bu resimde 3 arka plan katmanı kullandım,bide hafiften yazı işi(aslında her imzada aynı tipi kullanıyom farkına varan oldumu bilmem)
  18. eXt

İmza Yapıyoruz...

Di mi ya,pikniğe erkene aldılar bide hava durumu yüzünden,neyse gelince yato da yaparım
  19. eXt

İmza Yapıyoruz...

Yapcak gücüm kalmadı,pikniğe gitçem şimdi,ha şunu yaptım yanlışıkla Pek iyi değil ama neyse,isiminimi değiştircen forum da diye sordum meraklı bir şekilde *-*
  20. eXt

İmza Yapıyoruz...

Bi tane yaptım şöyle
  21. eXt

İmza Yapıyoruz...

Lethal Olmadıysa söyle,bana göre pek iyi olmadı sanırım, yeniden yapabilirm
  22. eXt

İmza Yapıyoruz...

Tşk Letahl sıradaki sensin Yato ve Alucard ikisinide mi istedin :D
  23. eXt

İmza Yapıyoruz...

Tamam herkese yapa bilcek zamanım olur sanırım, Öncelik admine :P
  24. eXt

İmza Yapıyoruz...

Hmm,belki bakarım,aklında bir anime var mı,ona göre daha kolay olur
  25. "FF" lerin okuyanı yok bence *-*

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. eXt

eXt

Tşk ami desteğin için ama forumda sorun var bu konuda kabul et :S

3. Amy's

Amy's

evet yazar sayısı çok okuyan yok türkiye de okuma oranı zaten düşük ne bekliyoruz ki :(

4. eXt

eXt

Valla blog açtım amrekina okucu sayısı 120 :D (Hacker larmı lan bunlar dedim :P)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.