Jump to content

eXt

Üyeler
  • İçerik sayısı

1282
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

eXt kullanıcısının paylaşımları

1. eXt

( 13 / 12+ ) Akuma no Riddle

Baya güzeldi,grafikler de bi harika,(sadece şu telefon mesajlarına gıcık oluyorum da neyse) Kolay gelsin devamını bekleriz artık :good-job-onion-head-emoticon:
  2. eXt

Naruto (Spoiler İçerir)

Bi daki animede büyük ihtimal Sasuke ve Naruto olacak gibi,tabi hangisi diğerinden daha güçlü olacak bi fikrim yok ama her zaman oylar naruto dan yana :D
  3. eXt

Naruto (Spoiler İçerir)

Adamın ağzını burnunu kırdı sağ kalsada evini bulurlar :D
  4. eXt

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Bir sürü anime var, seçmesi zor olacak ama Code Geass en etkileyici diye biliriz,Death Note ta var tabi (ikisi arasında kalınır) Kimi no Iru Machi yada Tasogare Otome x Amnesia (son sahnesi baya etkili gibiydi), Sanırım Ano Hana da var. Seçemedim iyi mi. bir kaç tane daha yazim başlamışken; Guilty Crown,White Album2,Zetsuen no Tempest,Toradora,Kakumeiki Valvrave,Mirai Nikki,Fma (Keşke sadece Naruto falan yazsaydım :P)
  5. eXt

Naruto (Spoiler İçerir)

Bende öyle umuyorum Sopayı al kaç :D (dediğim sahne)
  6. eXt

Naruto (Spoiler İçerir)

Tahminlerim varda,gai sensei nin durumunu da çok merak ediyorum (kesin ölecek diyorlar,gençliğin baharın daha :P)
  7. eXt

Naruto (Spoiler İçerir)

Baya heyecanlı gidiyor bence :D
  8. eXt

Yeni birisiii

He bizdeki bi ara sınıfı patlatıyordu,zor engelledik valla,bi arada gaz bombası yapmıştı(4. sene elemenleri ayrı ayrı incelerken),sonra oturup kantinde çay içtik hocayla :D
  9. eXt

Yeni birisiii

Fen derslerine laf yok :D Üni ye geçince hayat animeler için daha rahat oluyor söylemesi(bi vizeler sıkıntı) Hoş geldin :D
  10. Seçimler bir harika :D
  11. eXt

( 12 / 12 ) Z/X: Ignition

Çevri için teşekkürler,güzel animeler bazen yarıda kalması üzücü oluyor
  12. eXt

Fairy Tail

Yeni sezon baya güzel olcak mangasını okuyanlar bilir sanırım
  13. eXt

Onee-chan ga Kita Ekstradan 100 Dakika

Toplasan sezon da 30 dk eder,100dk görülmemiş bir şey olur açıkçası,güzel olur umarım filmi :D
  14. eXt

Naruto (Spoiler İçerir)

Manga okumakta ayrı animede.Naruyo bizim boynuzluyla tanışıyor :D (670 manga) (ilk yorumum herhangi bir kural hatası varsa lütfen söyleyin bi dakine dikkat ederim,tşk ler )
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.