Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

326
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne ecem_yuki kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kesinlikle aslında toplumda da gerçekten böyle insanlar var içlerine kapanık, konuşmayan v.b. bende önceden hata yaptım hemde çok böyle kişileri görmezden gelirdim ama şimdi elimden geleni yapıyorum aslında elimden gelen dediğim onlarla muhabbet etmeye çalışıyorum ki bu bana çok iyi hissettiriyor karşımdakini mutlu edince ben dahada mutlu oluyorum... ^_^

çok güzel bir davranış sergilemişsin  açıkçası dışlanmak alay geçilmesi çok kötüdür öle insanları topluma kazandırmak bence en iyisi  ;)

2. Ben de japoncayı seviyorum ya  :wub: Bir de hangi kanal o  :huh:

Olmasa da yemesek  :P

hangi kanal olduğunu unutmuştum  yinede izleme tavsiye etmiyorum  etkisinden uzun zaman kurtulamamıştım açıkçası :D

ayrıca bu listedekiler iğrenç ismini haketmiş birde kurbağa yemeğide var yaa ayyy tamam sustum

3. bende aynı şekilde çin ve japon yemeklerini diyorum özelliklede çinlilerin yemekleri tv de izlemiştim midem kalkmıştı ama makarnalarına pek lafım yok açıkçası her ülkenin farklı bir  mutfağı var  en iyi mutfak türk mutfağı diyorum ama konuşmalarına bayılıyorum özelliklede japoncayı seviyorum  :D sayılan yemeklerinede yorum yapamıyorum midem bir kötü oldu :D

4. aslında diğer yazdığım yorum hafif üzüntüde diyemem ama en büyük acım diyeyim arkadaşaımı trafik kazasında kaybetmem çook ağlamıştım üzüntü yanında hafif kalır açıkçası üzüntü geçer gider ama acı içinde yaşar geçip gitmez en üzüldüğünüz an demiyeyim bu soruyada en acı yaşadığınız olay sorusuna bu cevabım olacaktır  :(

5. ayy benim  çok severek izlediğim animem 1.nci olmuş ne güzel ya Noragami ayrıca yato-hiyori ikilisi harıkaydı açıkçası :)))  ayrıca Noragami konu karekterler ve çeviri açısından da harikaydı 1.nci olmasaydı şaşardım ve üzülürdüm hiyorimde 1.ciliği hakediyordu açıkçası yardımsever arkadaşları için herşeyi yapan güçlü sevgisinide içinde yaşayan kızdı birinciliği hakediyordu.bunada sevindim tşk.ler paylaşım için :D

6. gerçi benim çok üzüldüğüm anlar olmuştur mesela ortaokuldayken matematik dersimin düşük gelmesine çok üzülmüştüm ama sonra inat edip çalışıp bayağı yükseltmiştim ve öğretmenim beni tebrik etmesi düğer üzüldüğüm ise sevdiğim animelerin geç çevirisi gelmesi yada internette beyendiğim animenin türkçe çevirisi olmaması yada bir manganın animesi olmaması bunun gibi işte :D uzun oldu :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.