Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

326
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne ecem_yuki kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hataraku Maou-sama!

Yeni bitirdim. ve kesinlikle mükemmel bi seriydi, 13. bölüm olmasına çok üzüldüm :( zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Çünkü baya bi komik :D

Gülmekten yerlere düştüm, geberiyodum (allah korusun!) falan. Umarım 2.sezonu gelir, merakla ve heycanla beklicem çünkü ! Yeniden izlemek istiyorum, devam etmesini istiyorum ! Fairy tail kadar sevdim o dereceee ! Neyse çok konuştum sanırım, forum'a yeni döndüğüm için çenem düştü sanırım :P forum hasreti çekiyodum :D <3 Neyse... :D

o seriyi ben çoktan bitirdim devamı olması gerekirdi açıkçası :D

2. En son Emergency Man and Woman kore dizisini seyrettim. Fena değildi :)

The Heirs için aynı şeyi söyleyemiyeceğim. Lee Min Ho ve Park Shin Hye'ye yazık olmuş diye düşünüyorum. Pek iyi bir dizi değil. Tabi bu benim görüşüm :D Yalnız ilk bölümde Min Ho'nun ingilizce konuşmasında gülmekten izleyemedim gerçekten hem japonlar hem de koreliler ingilizceyi çok komik konuşuyorlar :D

inan bana çok güzel bir dizi  ben beyenmiştim  :D

biraz öncede the orginalsı izledim güzel dizi vampir kurtadam ve cadılar var tabi :D

3. Oncelikle imzanda kullanacagim resmin ya da gifin 400x200 kuralina uygun olmasi gerekiyor. Onun ayarlamasinin nasil yapilacagini Amygirl aciklamisti. Sonracigima resmi bulduktan sonra eger pcde yukluyse internete yuklemek ickn hizliresim.com gibi bir resim yukleme sitesinden internetd yukluyoruz. Bize verdigi linklerden %7Boption%7D ile baslayani kopyalayip profil sayfamizda duzenle kismina tikladigimizda solda imza yaziyor. oradaki bosluga kopyalamis oldugumuz linki yapistiriyoruz. Yine de olmadi diyorsaniz bama haber veriyorsunuz ben yapiyorum. aksidickv

Bu da sinava girmeden onceki son iletim. Simdi dusununce sanirim bi sevap pointim oldu. ajwisick

verdiğin bilgi için tşk. ederim öğreneceğim kesinlikle bende photoscape programı var olmazsa oradan boyutları ayarlarım tşk.ler :)

4. küçükken yürüyen merdivenin tepesinden yere çakılmıştım 4-5 yaşında olmama rağmen hiç unutmam :D

ama asıl korktuğum iki kuzenimle babannemlerde yalnızdık bahçenin mutfak tarafında metal tabaka gibi bişey var basınca ses çıkarıyor bahçe kapısı falanda açılmamıştı çatıdan da ses gelmişti ben mutfağı kontrol etmeye gittim tam ses yok derken bir fener ışığı çığlığı bastım tabi aramızda en soğukkanlı ben olduğum halde babamları eve çağırırken ağlamıştım ne korkmuştuk ama babamlar eve gelirken :D bide ilk başta bize inanmamışlardı  <_<

çok çok geçmiş olsun sana :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.